One Piece Türkiye
Merhaba arkadaşlar.

Biliyorsunuz, burası yönetim ekibimizde ki birkaç sorundan ve sistematik hatalardan dolayı etkinliğini yitirdi. Kaldığı yerden devam ettirmek mümkün değil şuanda.

Bizde, yönetim ekibimizden kalan arkadaşlarla tekrardan; daha sistematik, daha görsel, daha gelişmiş, daha basit ve çok daha eğlenceli bir RPG için kollarımızı sıvadık. Yakın zamanda da gösterime girmeyi umud ediyoruz.

Çalışmalarımızı yoğun tempo ile devam ettiriyoruz. Aramıza katılmak, bizlere destek vermek isterseniz, Onebahriye adlı Skype adresinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

One Piece Türkiye
Merhaba arkadaşlar.

Biliyorsunuz, burası yönetim ekibimizde ki birkaç sorundan ve sistematik hatalardan dolayı etkinliğini yitirdi. Kaldığı yerden devam ettirmek mümkün değil şuanda.

Bizde, yönetim ekibimizden kalan arkadaşlarla tekrardan; daha sistematik, daha görsel, daha gelişmiş, daha basit ve çok daha eğlenceli bir RPG için kollarımızı sıvadık. Yakın zamanda da gösterime girmeyi umud ediyoruz.

Çalışmalarımızı yoğun tempo ile devam ettiriyoruz. Aramıza katılmak, bizlere destek vermek isterseniz, Onebahriye adlı Skype adresinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

One Piece Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Skeleton Bar

+2
Kurosazaki Meriutsu
Yuri Aksamov
6 posters

Skeleton Bar Empty Geri: Skeleton Bar

Mesaj tarafından Yuri Aksamov C.tesi Kas. 02, 2013 8:07 am

Barın kapısını hafif araladı Yuri. Derin bir küf kokusu geldi burnuna, öksürdü bir süre. Etrafa göz attı, tek müşteri kendisi gibi duruyordu, masalarda ki bedensiz iskeletleri saymazsa. Sırıttı belirgin bir şekilde, hafif adımlarla tezgaha yaklaştı;

"Selamün aleyküm, ihtiyar."
Yuri Aksamov
Yuri Aksamov
Korsan&Grafiker

Korsan&Grafiker

Mesaj tarafından Kurosazaki Meriutsu Paz Kas. 03, 2013 12:53 am

Sarı saçlı bir adamın dolu cüzdanını görünce peşinden atılmak istemişti Kuro. Adam öyle değişik bir yere girmişti ki, hedefinden vazgeçti. "Nere la bura?" diye düşündü. Adamın cüzdanındaki paralardan daha ilgi çekici bir yerdi burası. İskeletler masalarda duruyordu, canlı insan adına da şimdilik tek gördüğü beyaz takım elbiseli adam ve barmendi. Madem o selam vermişti kendisi de verecekti, "Merhabalar..."

Oturmak için bir şey ararken, barmenin ahşap tezgahının önündeki sandalye türü kemikten şeye takıldı ardından gözleri, "Bunun üstüne mi oturuyoruz?"
Kurosazaki Meriutsu
Kurosazaki Meriutsu
Tarafsız
Tarafsız

Mesaj tarafından Serininjaa Çarş. Kas. 06, 2013 12:05 pm

Sabahtan beri korsan avlamaktan sıkılan Jigme sake içmek için güzel bir yer aramaya başlamıştı . Etrafta iyi sake satan yerlerin olmaması onun için büyük bir sorundu . " İklimi güzel , insanlar sıcak , yeşilliği bol ve sağlam bir kasaba ama iyi sake içecek yer neden yok ! " diye isyan etmişti Jigme . Derken karşısına tuhaf bir bar çıktı . Jigme gerçekten susamıştı . Hiç düşünmeden içeri saldırdı . Girdiğinde etrafın dekorasyonunun biraz değişik bulmuştu .Kemikten masa , kemikten sandalye , kemikten bir bar ! Jigme biraz şaşırmıştı . " Demek iskeletler .. Her neyse iyi sake içeceksem sorun yaratmaz . "

Etrafı incelemeye bir son verip yaşlı adama döndü ;

" En iyisinden sake istiyorum ! "
Serininjaa
Serininjaa
Tarafsız
Tarafsız

Mesaj tarafından Akagami Cuma Kas. 08, 2013 11:58 am

Pala bıyıklı, hafif şişko, ihtiyar barmen selam verenlere güler yüzle karşılık verdi. Gelip kaba kaba sake isteyen gence de agresif agresif hareketlerle neredeyse çay bardağı denilebilecek kadar küçük bir bardağa sake döktükten sonra sertçe ittirdi, bardak tam Bronze'un önünde durdu.

O tarafa doğru bir soğuk bakış daha attıktan sonra diğerlerine döndü ve "İsterseniz ortamı neşelendirelim." diyerek parmağını şıklattı. "Oturun lütfen, iskeletleri bir kenara koyun, dekorasyon önemlidir sonuçta." O sırada kenarda boş duran piyanonun başına kısa boylu, sıska bir adam geçti. Karanlıktan yüzü görünmüyordu, fakat beyaz bir takım elbise giydiği için boyu posu belli oluyordu. Gerçi böyle bir temaya takım elbise hiç gitmemişti. Piyanist abimiz sandalyesine oturdu, parmaklarını ısındırmak için birkaç dokunuş yaptı piyanoya. Sonra ortamı hareketlendirecek, ortama neşe katacak bir müzik çalmaya başladı. Ortama ve temaya hiç uygun olmayan bu müzik, müşterilerin hoşuna gitmiş gibiydi. Dışarıdan birkaç kişi daha girmeye başlamıştı bile.
Akagami
Akagami
Kurucu
Kurucu

https://one-piece.forum.st

Mesaj tarafından Serininjaa Cuma Kas. 08, 2013 12:28 pm

Bu da neydi böyle ! İhtiyar pislik bana yamuk yapıyordu . Sinirlenmiştim . Ona öyle bir şey yapmalıydım ki benden özür dilemeliydi . Hım düşünmeye başladım . Ne yapsam da ne yapsam ? Ahada buldum sakenin içine ağ bırakabilirdim . Bu şekilde benden sake için özür dileyecekti . Hahaha süper bir plandı . Hemen devreye soktum . Sake'nin üstüne doğru elimi götürdüm ve yavaşça ağları bıraktım . Herkes kendi halindeydi ve bana bakan yoktu . Birden bağırmış gibi yapmaya çalıştım ;

" Haa ! Lanet olası yaşlı adam buraya gel . Bu sakenin halide nedir böyle ? Sana en iyisinde dememiş miydim ? Sen bana içinde örümcek ağları olan berbat bir tane getirmişsin . Demekki sadece dekorasyon değil içeceklerde eskimiş ve kokuşmuş . Ben gidiyorum ! "
Serininjaa
Serininjaa
Tarafsız
Tarafsız

Mesaj tarafından Kurosazaki Meriutsu Paz Kas. 10, 2013 12:07 am

Barmene karşı kibar davranmaz ise neler olabileceğini demin şahit olmuştu Kuro. Yandaki velet selam bile vermeden sake istemiş, barmen de suyla karıştırıldığı gün gibi ortada olan "sake"yi çay bardağı kadar küçük bir bardakta vermişti. Ardından oğlana bakışları ve soğuk tavırları da cabasıydı. Ama bu tartışmaya rağmen barmenin parmağını şıklatması ile beraber arkalardan bir yerden gelen müzik oldukça güzeldi ve demin ki rahatsız edici ortamı daha nezih bir ortam kıldı. Oldukça kaliteli bir piyanistin çaldığı kaliteli bir müzik kulaklarına nüfus etmeye başlıyordu Kurosazaki'nin. Gözlerini kapatıp kendini şarkının ritmine bırakıyorken yandaki turuncu kafanın sesi ortamı yeniden bozdu. Kavga falan mı çıksın istiyordu bu? Buraya sadece güzel bir sake içmeye gelmişti belli ki, şu andan itibaren kibar davranırsa barmenle aralarındaki soğukluk da düzeltilemeyecek bir şey değildi. Uzayacağı belli olan tartışmayı noktalamak için konuşmaya karar verdi Kuro: "Muhtemelen cebinden çıkardığın örümcek ağlarını sakenin içine atarak içtiğin şeyleri beleşe getirmeye çalışan adamın tekisin. Eğer şimdi sessizce gidersen içtiğin sakenin parasını kendi cebimden ödeyeceğim, yeter ki ses çıkarma..."
Kurosazaki Meriutsu
Kurosazaki Meriutsu
Tarafsız
Tarafsız

Mesaj tarafından Furydama Paz Kas. 17, 2013 11:33 am

Büyük bir neşe ile içeri girmişti yaşlı adam. Bu yeni keşvettiği barda yeni kişilerle tanışıp onlara hikaye anlatmak istiyordu.
Bugüne kadar çok fazla bar görmüştü yaşlı adam. Korsan temalı, marine temalı, duvarlarında wanted posteri asılı olanlar, Oturakları tuvalet olanlar, oturak olmayıpta yerde oturulanlar ve daha neler neler...

Bütün bu gördüklerinden sonra burası da ona hiç garip gelmiyordu. İlerleyen yaşına rağmen nDimdik bir şekilde geniş omuzlarıyla barın ortalarındaki gözüne kestirdiği bir sandalyeye doğru ilerliiyordu.
Sandalyeyi çekip oturmadan evvel Önce bir bardak demli çay istedi sonrada var gücüyle bağırmaya başladı barın ortasında "Kıııkıhkıhkıhkıh... KİM YAŞLI BİR ADAMIN HAYAT TECRÜBELERİNDEN BİRAZ İSTER?"
Furydama
Furydama
Tarafsız
Tarafsız

Mesaj tarafından Harakagi Hitsu Cuma Kas. 22, 2013 10:15 am

Kafası karışıktı genç adamın. Daha sonradan istese de hatırlayamayacağı bilgiler bir bit gibi oradan oraya zıplıyor, onu her zaman ki dalgın haline büründürüyorlardı. Bu dalgın halinin de etkisiyle yolda yürürken biriyle çarpıştı:"patt" bir şeyin yere düştüğünü fark etti. Gözlerini çarptığı kişiye odaklamadan önce hararetle bir özür diledi, çarpıştığı kimseye bakınca ise bunun "biri" değil "bir şey" olduğunu anladı. Bir ilan tabelasıydı ve yakınlardaki bir bardan bahsediyordu.

"Sahi, daha önce hiç bara gitmemiştim..." Yaşıtları daha küçücükken barlara ve ya farklı yerlere içki içmeye giderlerken, o hiç böyle bir şey denememişti. Daha önce ilgisini de çekmemişti böyle bir şey. Ama şimdi içindeki bir dürtü onu bunu yapmaya itti. Not defterine ilanın üzerinde yazan adresi ve barın ismini "İskelet Barı" geçirdi. Bir kaç dakikalık arayıştan sonra barı bulmuştu. Girerken selamını da verip tıpkı diğer herkesin yaptığı gibi garip, kemikten yapılma taburelerden birinin üstüne kuruldu.
Harakagi Hitsu
Harakagi Hitsu
Devrimci
Devrimci