One Piece Türkiye
Merhaba arkadaşlar.

Biliyorsunuz, burası yönetim ekibimizde ki birkaç sorundan ve sistematik hatalardan dolayı etkinliğini yitirdi. Kaldığı yerden devam ettirmek mümkün değil şuanda.

Bizde, yönetim ekibimizden kalan arkadaşlarla tekrardan; daha sistematik, daha görsel, daha gelişmiş, daha basit ve çok daha eğlenceli bir RPG için kollarımızı sıvadık. Yakın zamanda da gösterime girmeyi umud ediyoruz.

Çalışmalarımızı yoğun tempo ile devam ettiriyoruz. Aramıza katılmak, bizlere destek vermek isterseniz, Onebahriye adlı Skype adresinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

One Piece Türkiye
Merhaba arkadaşlar.

Biliyorsunuz, burası yönetim ekibimizde ki birkaç sorundan ve sistematik hatalardan dolayı etkinliğini yitirdi. Kaldığı yerden devam ettirmek mümkün değil şuanda.

Bizde, yönetim ekibimizden kalan arkadaşlarla tekrardan; daha sistematik, daha görsel, daha gelişmiş, daha basit ve çok daha eğlenceli bir RPG için kollarımızı sıvadık. Yakın zamanda da gösterime girmeyi umud ediyoruz.

Çalışmalarımızı yoğun tempo ile devam ettiriyoruz. Aramıza katılmak, bizlere destek vermek isterseniz, Onebahriye adlı Skype adresinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

One Piece Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stat Sistemi[Yenilikler]

Stat Sistemi[Yenilikler] Empty Stat Sistemi[Yenilikler]

Mesaj tarafından Monet Ptsi Ocak 06, 2014 12:40 pm

05.01.2014 tarihinde yapılan toplantı sonucunda başlangıç statları ve statların değerleri değiştirildi.

Alınan kararlar neticesinde:
İnsan ırkına mensup olan karakterler başlangıçta
Güç: 4
Dayanıklılık: 4
Hız: 4
Kabiliyet: 4 şeklinde stat sahibi olacaklar. Aynı şekilde dağıtılacak +2 stat miktarı da +4 olacak şekilde değiştirildi.
Bu yenilik kapsamında diğer ırkların da başlangıç statları aynı oranda arttırılmıştır.

Üyelerin karakter statlarını baştan dağıtmaları gerekmektedir. Bu dağıtımı Lejant Güncellemeleri forumunda kendi başlığınız altında belirtmeniz yeterli olacaktır. Stat dağıtımını gerçekleştiren karakterlerin lejantları, yeni sisteme uygun olarak düzenlenecektir.

Statlarınızı dağıtırken dikkat etmeniz gereken bir nokta, artık meyve kullanma statlarını diğer statlardan bağımsız olarak veremeyecek oluşunuz. Her 1 direnç puanına karşılık 2 meyve puanı verebileceksiniz.

Bir diğer karar sonucunda ise şu anki stat puanlarının denk düştüğü güç/hız/dayanıklılık/kabiliyet vb. değerleri düzenlenecektir. Sıradan bir insan seviyesi dört ana stat için 5 puan olacaktır.
Monet
Monet
Yetkili
Yetkili

- Similar topics