One Piece Türkiye
Merhaba arkadaşlar.

Biliyorsunuz, burası yönetim ekibimizde ki birkaç sorundan ve sistematik hatalardan dolayı etkinliğini yitirdi. Kaldığı yerden devam ettirmek mümkün değil şuanda.

Bizde, yönetim ekibimizden kalan arkadaşlarla tekrardan; daha sistematik, daha görsel, daha gelişmiş, daha basit ve çok daha eğlenceli bir RPG için kollarımızı sıvadık. Yakın zamanda da gösterime girmeyi umud ediyoruz.

Çalışmalarımızı yoğun tempo ile devam ettiriyoruz. Aramıza katılmak, bizlere destek vermek isterseniz, Onebahriye adlı Skype adresinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

One Piece Türkiye
Merhaba arkadaşlar.

Biliyorsunuz, burası yönetim ekibimizde ki birkaç sorundan ve sistematik hatalardan dolayı etkinliğini yitirdi. Kaldığı yerden devam ettirmek mümkün değil şuanda.

Bizde, yönetim ekibimizden kalan arkadaşlarla tekrardan; daha sistematik, daha görsel, daha gelişmiş, daha basit ve çok daha eğlenceli bir RPG için kollarımızı sıvadık. Yakın zamanda da gösterime girmeyi umud ediyoruz.

Çalışmalarımızı yoğun tempo ile devam ettiriyoruz. Aramıza katılmak, bizlere destek vermek isterseniz, Onebahriye adlı Skype adresinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

One Piece Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

One Piece Hakkındaki En sağlam Tahmin

2 posters

One Piece Hakkındaki En sağlam Tahmin Empty One Piece Hakkındaki En sağlam Tahmin

Mesaj tarafından Akagami Cuma Ekim 11, 2013 1:56 pm

Başlıktan da belli olduğu gibi, benim gördüğüm en sağlam tahmin. İnternette bazı forumlarda bu teoriyi temel alarak yeni teoriler üretmeye çalışıyorlar. Hemen vereyim uzatmadan:

Orijinali:

Spoiler:

Türkçe Çeviri:
Spoiler:

Bayağı mantıklı geldi açıkçası. Gerçi bunu yazan arkadaş ingiliz değil, başka bir milletten o yüzden çok net değil teori. Ama genel olarak mantıklı gözüküyor.
Akagami
Akagami
Kurucu
Kurucu

https://one-piece.forum.st

One Piece Hakkındaki En sağlam Tahmin Empty Geri: One Piece Hakkındaki En sağlam Tahmin

Mesaj tarafından Serininjaa Perş. Ekim 17, 2013 10:36 am

Öncelikle ben buna karşıyım.

Roger ölürken "Hazine mi istiyorsunuz ? " demiştin hazineyle bir projeyi kastetmiyordur büyük ihtimal."Herpsini o yerde bıraktım ! " da demişti yani bir değil birden fazla.

Lakin eger doğruysa ...

Monkey D. Dragon bu Rio Poneglifini okumuştur ve bu yüzden en çok aranan suçlu lakabını almıştır.Devrimci olmasının bir diğer nedeni ise bu Rio Poneglifi olabilir.

Bir fotoğrafta Kuma'nında onunla olduğunu görmüştük.Daha sonra İvankov'unda Kuma ile birlikte çalıştığını gördük.Monkey D. Dragon'nun Kuma'nın yetenekleriyle amacına daha çok yaklaşacağını düşünüyorum.Ve buna bağlı olarak Kuma Shabondy Arkında Luffy ve tayfasını kurtatıyor.Daha sonra ise gidip Rayleigh'e durumu anlatıyor.Bu sefer Kuma neden Shichibukai oldu diyeceksiniz.Monkey D. Dragon Kuma sayesinde Hükemete sızabilecekti.Bu şekilde her iki tarafında amacını öğrenecekti.Buna göre haraket edip işini kolaylaştıracaktır.
Serininjaa
Serininjaa
Tarafsız
Tarafsız

One Piece Hakkındaki En sağlam Tahmin Empty Geri: One Piece Hakkındaki En sağlam Tahmin

Mesaj tarafından Akagami Perş. Ekim 17, 2013 11:28 am

İyi de, Kuma'nın beyni yani zihni silinmemiş miydi, şu an ruhsal olarak ölü değil mi?
Akagami
Akagami
Kurucu
Kurucu

Mesaj tarafından Serininjaa Perş. Ekim 17, 2013 12:08 pm

Belki ölüdür ama kaçmış olabilir veya hafızasını yedeklemiş olabilirler.
Serininjaa
Serininjaa
Tarafsız
Tarafsız

Mesaj tarafından Akagami Perş. Ekim 17, 2013 12:23 pm

Yedeklemenin olasılığı daha yüksek gibime geliyor.
Akagami
Akagami
Kurucu
Kurucu

Mesaj tarafından Serininjaa Perş. Ekim 17, 2013 12:51 pm

Ruhunu bedeninden fırlatmış olabilir.Nede olsa pati gücüyle oluyor Very Happy
Serininjaa
Serininjaa
Tarafsız
Tarafsız