One Piece Türkiye
Merhaba arkadaşlar.

Biliyorsunuz, burası yönetim ekibimizde ki birkaç sorundan ve sistematik hatalardan dolayı etkinliğini yitirdi. Kaldığı yerden devam ettirmek mümkün değil şuanda.

Bizde, yönetim ekibimizden kalan arkadaşlarla tekrardan; daha sistematik, daha görsel, daha gelişmiş, daha basit ve çok daha eğlenceli bir RPG için kollarımızı sıvadık. Yakın zamanda da gösterime girmeyi umud ediyoruz.

Çalışmalarımızı yoğun tempo ile devam ettiriyoruz. Aramıza katılmak, bizlere destek vermek isterseniz, Onebahriye adlı Skype adresinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

One Piece Türkiye
Merhaba arkadaşlar.

Biliyorsunuz, burası yönetim ekibimizde ki birkaç sorundan ve sistematik hatalardan dolayı etkinliğini yitirdi. Kaldığı yerden devam ettirmek mümkün değil şuanda.

Bizde, yönetim ekibimizden kalan arkadaşlarla tekrardan; daha sistematik, daha görsel, daha gelişmiş, daha basit ve çok daha eğlenceli bir RPG için kollarımızı sıvadık. Yakın zamanda da gösterime girmeyi umud ediyoruz.

Çalışmalarımızı yoğun tempo ile devam ettiriyoruz. Aramıza katılmak, bizlere destek vermek isterseniz, Onebahriye adlı Skype adresinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

One Piece Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kaido'nun gücü , Supernovalar ve CC

Kaido'nun gücü , Supernovalar  ve CC Empty Kaido'nun gücü , Supernovalar ve CC

Mesaj tarafından Misafir Cuma Kas. 01, 2013 1:32 pm

Evet serinin gizemli ve en güçlü kahramanlarından biridir Kaido . Yonkou'dur ayrıca . Sadece zoan türü meyveler almaktadır . CC sayesinde Doflamingo Kaido'ya sahte zoan meyveleri veriyor . Peki hiç düşündünüz mü , neden zoan ?  Benim 2 tane teorim var ve bunların bazıları başka sayfalarda gördüğüm bilgileri birleştirerek oluşturduğum teoriler ..

1.Teroim

Ben Kaido'nun zoan tipi Typhon meyvesi yediğini düşünüyorum . Hatta RPG' de bu meyveyi açmayı denemiştim ama çok güçlü olduğu için onaylanmamıştı . Smile Ve Typhon nedir açıklayayım ...

Typhon, her bir ağzında siyah renkte dilleri olan yüzlerce yılana benzer başı ve kanatlı ejderha gövdesiyle dev bir canavardı. Her birinden yılan zehiri akan korkunç ve kör edici ışıklar saçan gözleri vardı. Ağzından ejderhalardaki gibi alev ve buhar çıkartır, yürürken bacaklarından yüzlerce yılan yerlere saçılırdı. Ölümsüz olan Typhon, son derece yıkıcı kasırgalar oluşturabilen bir yaratıktı.

Typhon meyvesini eminim biraz daha kısıtlamışlardır . Yoksa ölümsüz Kaido ne oluyor ? değil mi Smile

Bu meyveyi yediyse Luffy ve Trafalgar'ı bırak 11 süper nova çıksa yenilirler .. Kaido hepsini mahveder .

2.Teroim

Bu diğerinden biraz daha farklı ...  Şimdi CC ve Vegapunk birbirleriyle hiç anlaşamıyorlardı . Bu yüzden CC kendi arkasına Big Moom'u aldı . Peki Vegapunk ne yaptı ? Vegapunk'ta kendini güvence altına almak için Kaido'yu arkasına aldı .

Ama Kadio karşılığında adamlarını güçlendirmesini istedi ..

Robo:

Mesela yukarıda gördüğünüz adam Kaido'nun adamı olduğu hem manga hem de animede söylenmişti . Peki kolundaki 18 neden yazıyor ? Çünkü Vegapunk Kaido'nun adamlarını geliştirdi .

Ve ayrıca Kaido Vegapunk'tan kendi üzerinde deneyler yapmasını istedi . Bu sefer Vegapunk Kaido'nun vücuduna Sınızsız Zoan Meyve yemesi için gerekli şeyleri verdi . Bu şekilde Kaido Doflamingo'dan gelen meyveleri yiyerek dahada güçleniyor ...

Mesela ;

Kuş meyvesi yediyse kanatlar çıkarabiliyor ,

At meyvesi yediyse 4 ayağı olabiliyor ,

Kaplumbağa meyvesi yediyse sert kabuk çıkarıyor ,

Peki CC ne yaptı o sırada ? CC'nin Big Moom tarafında olduğunu nasıl anladım ? Çocuklara Şeker veriyordu hatırlarsanız . Peki şekeri seven kim ? Tabikide Big Moom ..

Düşüncelerinizi bildirirseniz sevinirim ... Smile
Misafir
Misafir