One Piece Türkiye
Merhaba arkadaşlar.

Biliyorsunuz, burası yönetim ekibimizde ki birkaç sorundan ve sistematik hatalardan dolayı etkinliğini yitirdi. Kaldığı yerden devam ettirmek mümkün değil şuanda.

Bizde, yönetim ekibimizden kalan arkadaşlarla tekrardan; daha sistematik, daha görsel, daha gelişmiş, daha basit ve çok daha eğlenceli bir RPG için kollarımızı sıvadık. Yakın zamanda da gösterime girmeyi umud ediyoruz.

Çalışmalarımızı yoğun tempo ile devam ettiriyoruz. Aramıza katılmak, bizlere destek vermek isterseniz, Onebahriye adlı Skype adresinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

One Piece Türkiye
Merhaba arkadaşlar.

Biliyorsunuz, burası yönetim ekibimizde ki birkaç sorundan ve sistematik hatalardan dolayı etkinliğini yitirdi. Kaldığı yerden devam ettirmek mümkün değil şuanda.

Bizde, yönetim ekibimizden kalan arkadaşlarla tekrardan; daha sistematik, daha görsel, daha gelişmiş, daha basit ve çok daha eğlenceli bir RPG için kollarımızı sıvadık. Yakın zamanda da gösterime girmeyi umud ediyoruz.

Çalışmalarımızı yoğun tempo ile devam ettiriyoruz. Aramıza katılmak, bizlere destek vermek isterseniz, Onebahriye adlı Skype adresinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

One Piece Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yeni bir admincik

2 posters

Yeni bir admincik Empty Yeni bir admincik

Mesaj tarafından The Clown King Buggy C.tesi Kas. 02, 2013 3:57 am

Merhabalar, ben yeni admin Tanrı; ben ne dersem o olacak adam olun alırım ayağımın altına! muhtemelen sitenin en deli dolu admini olacağım. Zaten diğerleri yalvardı gelmem için ayaklarıma kapandılar, para bile teklif ettiler o kadar iyi bir adminim yani!

Rüşvetlere açığım, hesap numarımı isterseniz özelden vereyim paramı verirseniz ilk konudan 100 puan ödül ve 15.000.000 belly koyarım kafanıza :Dneyse efenim, tanıştığıma sevindim umarım güzel günler, güzel haftalar; belki de yıllar geçirirz Very Happy

En son The Clown King Buggy tarafından C.tesi Ara. 14, 2013 9:05 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
The Clown King Buggy
The Clown King Buggy
Anlatıcı&Onaylayıcı

Anlatıcı&Onaylayıcı

Yeni bir admincik Empty Geri: Yeni bir admincik

Mesaj tarafından Yasopp C.tesi Kas. 02, 2013 4:11 am

En deli dolu admin ha? Bak ya.. Gelde çatma şimdi Very Happy
Yasopp
Yasopp
Onaylayıcı
Onaylayıcı

- Similar topics