One Piece Türkiye
Merhaba arkadaşlar.

Biliyorsunuz, burası yönetim ekibimizde ki birkaç sorundan ve sistematik hatalardan dolayı etkinliğini yitirdi. Kaldığı yerden devam ettirmek mümkün değil şuanda.

Bizde, yönetim ekibimizden kalan arkadaşlarla tekrardan; daha sistematik, daha görsel, daha gelişmiş, daha basit ve çok daha eğlenceli bir RPG için kollarımızı sıvadık. Yakın zamanda da gösterime girmeyi umud ediyoruz.

Çalışmalarımızı yoğun tempo ile devam ettiriyoruz. Aramıza katılmak, bizlere destek vermek isterseniz, Onebahriye adlı Skype adresinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

One Piece Türkiye
Merhaba arkadaşlar.

Biliyorsunuz, burası yönetim ekibimizde ki birkaç sorundan ve sistematik hatalardan dolayı etkinliğini yitirdi. Kaldığı yerden devam ettirmek mümkün değil şuanda.

Bizde, yönetim ekibimizden kalan arkadaşlarla tekrardan; daha sistematik, daha görsel, daha gelişmiş, daha basit ve çok daha eğlenceli bir RPG için kollarımızı sıvadık. Yakın zamanda da gösterime girmeyi umud ediyoruz.

Çalışmalarımızı yoğun tempo ile devam ettiriyoruz. Aramıza katılmak, bizlere destek vermek isterseniz, Onebahriye adlı Skype adresinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

One Piece Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konbanwa Mina-sama

5 posters

Konbanwa Mina-sama Empty Konbanwa Mina-sama

Mesaj tarafından Akane Tsushima Ptsi Kas. 04, 2013 11:30 am

Site henüz betaya bile geçmemişken bu başlığı açmam ne kadar doğru bilmiyorum ama açmak istedim. Umarım yanlış bir şey yapmıyorumdur. (başka başlıklar olduğunu görünce ben de açayım dedim)

Rp hayatımın çoğunu kaplar. Anime rplerini çok seviyor olsam da günümüzde aktif site bulmak çok zor bir hale geldi. O yüzden, umarım bu site aktif ve kalıcı olur. Filan falan bu kadar yeterli mi ki? Yeter sanırım. Uzatmayayım ben çok. Smile
Akane Tsushima
Akane Tsushima
Tarafsız
Tarafsız

Konbanwa Mina-sama Empty Geri: Konbanwa Mina-sama

Mesaj tarafından Serininjaa Ptsi Kas. 04, 2013 11:44 am

Hoş geldin hangi taraftan olacaksın ? Smile
Serininjaa
Serininjaa
Tarafsız
Tarafsız

Mesaj tarafından Akagami Ptsi Kas. 04, 2013 11:53 am

Hoşgeldin, umarım kalıcı olursun. Kaliteli ve keyifli bir rp deneyimi yaşaman dileğiyle^^
Akagami
Akagami
Kurucu
Kurucu

https://one-piece.forum.st

Mesaj tarafından Kurosazaki Meriutsu Salı Kas. 05, 2013 2:57 am

Hoş geldin ben sitenin onursal moderatörü Kurosazaki, istersen Kuro diyebilirsin ama kıro dersen bozuşuruz ona göre Smile
Kurosazaki Meriutsu
Kurosazaki Meriutsu
Tarafsız
Tarafsız

Mesaj tarafından Akane Tsushima Salı Kas. 05, 2013 6:20 am

._. Yeni gördüm hepsini ya... Önce bir topluca hoş buldum.
Sonra, taraf... karakter sınırına bağlı bir durum bu benim için her tarafta yazmak keyiflidir.
Kalıcı olmak. Evet, çok isterim. İnşallah olur.
Kıro demek aklıma bile gelmemişti yani sorun yok. Smile Bu arada noblesse okuyan insan soyunun tükenmediğini görmek sevindirici.

Akane Tsushima
Akane Tsushima
Tarafsız
Tarafsız

Mesaj tarafından Yasopp Cuma Kas. 08, 2013 7:08 am

Geç oluyor ama, hoşgelmişsin Smile
Yasopp
Yasopp
Onaylayıcı
Onaylayıcı

Mesaj tarafından Kurosazaki Meriutsu Cuma Kas. 08, 2013 7:35 am

O değil de karakter kağıdına baktım destan gibi maşallah, bir de şey dikkatimi çekti, yazı rengini leylak (koyu mor gibi, tam leylak olmayabilir.) nasıl yapıyorsun .d
Kurosazaki Meriutsu
Kurosazaki Meriutsu
Tarafsız
Tarafsız

Mesaj tarafından Yasopp Cuma Kas. 08, 2013 8:22 am

Renk Kodlarını kullanarak üst sekmede bulunmayan renkleride rahatlıkla kullanabilirsin. Renk sekmesinden bir renk seçtiğinde, çıkan komut üstünde (/color=#FF.../) istediğin rengin kodunu #FF... yerine yapıştırarak kullanabilirsin.
Yasopp
Yasopp
Onaylayıcı
Onaylayıcı

Mesaj tarafından Akane Tsushima C.tesi Kas. 09, 2013 2:01 am

Hoş buldum. Ben de dünden beri elektiksizlik ızdırabı yaşayan insan yeni gördüm tabii bunları. O yorumdan karakter kağıdını beğendiğini çıkartıyorum(veya öyle umuyorum diyelim heheh) ve teşekkür ediyorum. Yalnız sanırım ben olayı yanlış anlamışım geçmiş kısmına çoğu kişi rp yazmamış gördüğüm.(ve ben buna bakmayı ancak başvuruyu gönderdikten sonra akıl ettim)
Bir de, ben renk kodlarını bulmak için şu siteyi kullanıyorum.
Neyse gene destan yazdım, elimin ayarı yok arkadaş, heheh.
Akane Tsushima
Akane Tsushima
Tarafsız
Tarafsız

Mesaj tarafından Kurosazaki Meriutsu Paz Kas. 10, 2013 12:13 am

Akane Tsushima demiş ki:Hoş buldum. Ben de dünden beri elektiksizlik ızdırabı yaşayan insan yeni gördüm tabii bunları. O yorumdan karakter kağıdını beğendiğini çıkartıyorum(veya öyle umuyorum diyelim heheh) ve teşekkür ediyorum. Yalnız sanırım ben olayı yanlış anlamışım geçmiş kısmına çoğu kişi rp yazmamış gördüğüm.(ve ben buna bakmayı ancak başvuruyu gönderdikten sonra akıl ettim)
Bir de, ben renk kodlarını bulmak için şu siteyi kullanıyorum.
Neyse gene destan yazdım, elimin ayarı yok arkadaş, heheh.
Doğru çıkartmışsın tabisi, çok beğendim karakterini Smile Yalnız şunu da unutma ki bu forumun ilk psikopat karakteri benimki :p

Yanlış anlaman olayına gelince o da pek bir şey değiştirmemiş bence, geçmiş genelde rp şeklinde yazılmıyor diye öyle olmaması gerek anlamına gelmez, ayrıca güzel olan güzel olmuştur takdir ettim Smile
Kurosazaki Meriutsu
Kurosazaki Meriutsu
Tarafsız
Tarafsız