One Piece Türkiye
Merhaba arkadaşlar.

Biliyorsunuz, burası yönetim ekibimizde ki birkaç sorundan ve sistematik hatalardan dolayı etkinliğini yitirdi. Kaldığı yerden devam ettirmek mümkün değil şuanda.

Bizde, yönetim ekibimizden kalan arkadaşlarla tekrardan; daha sistematik, daha görsel, daha gelişmiş, daha basit ve çok daha eğlenceli bir RPG için kollarımızı sıvadık. Yakın zamanda da gösterime girmeyi umud ediyoruz.

Çalışmalarımızı yoğun tempo ile devam ettiriyoruz. Aramıza katılmak, bizlere destek vermek isterseniz, Onebahriye adlı Skype adresinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

One Piece Türkiye
Merhaba arkadaşlar.

Biliyorsunuz, burası yönetim ekibimizde ki birkaç sorundan ve sistematik hatalardan dolayı etkinliğini yitirdi. Kaldığı yerden devam ettirmek mümkün değil şuanda.

Bizde, yönetim ekibimizden kalan arkadaşlarla tekrardan; daha sistematik, daha görsel, daha gelişmiş, daha basit ve çok daha eğlenceli bir RPG için kollarımızı sıvadık. Yakın zamanda da gösterime girmeyi umud ediyoruz.

Çalışmalarımızı yoğun tempo ile devam ettiriyoruz. Aramıza katılmak, bizlere destek vermek isterseniz, Onebahriye adlı Skype adresinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

One Piece Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Merhaba

+2
Kurosazaki Meriutsu
LizardKing
6 posters

Merhaba           Empty Merhaba

Mesaj tarafından LizardKing Ptsi Kas. 18, 2013 1:17 am

Ben Bahadır,ilk kez bir RPG yerine geldim.Daha ne demek bilmiyorum Very Happy.1-2 gündür takip ediyorum.Baya eğlenceli bir yere benziyor.Rehberlerden öğrenebildiğim kadarını öğrenicem.Herkesin dediği gibi "Umarım kalıcı olurum.".Haa bide "Ben Korsanlar Kralı olucak adamım.".

(GM eğer okuyorsan korsanlarda rütbede en sonda yedi savaş lordu var, korsanlar kralı yok o nasıl olucak ? )
LizardKing
LizardKing
Tarafsız
Tarafsız

Merhaba           Empty Geri: Merhaba

Mesaj tarafından Kurosazaki Meriutsu Ptsi Kas. 18, 2013 2:58 am

Hoş geldin, ben dün chatte anon olarak gördüğün kişi, yani seni yenip Korsanlar Kralı olacak adam .d
Kurosazaki Meriutsu
Kurosazaki Meriutsu
Tarafsız
Tarafsız

Mesaj tarafından Furydama Ptsi Kas. 18, 2013 3:09 am

Merhaba           Zcyf
Furydama
Furydama
Tarafsız
Tarafsız

Mesaj tarafından Yasopp Ptsi Kas. 18, 2013 6:29 am

Hoşgeldiniz öncelikle,

Şuan ki eksiklikleri, hataları betada gidereceğiz çoğunlukla. Gördüğünüz bu tip eksiklikleri Soru&Öneri&Şikayet bölümünde paylaşırsanız, belki farketmediklerimiz varsa, betada hayata geçirelim Smile
Yasopp
Yasopp
Onaylayıcı
Onaylayıcı

Mesaj tarafından Serininjaa Ptsi Kas. 18, 2013 10:21 am

Sen .. yani sen korsanlar kralı olacak adamsın ?

Öyleyse ben onun kafasını alacak adamım ! Cool 
Serininjaa
Serininjaa
Tarafsız
Tarafsız

Mesaj tarafından Akagami Salı Kas. 19, 2013 12:26 pm

Hoşgeldin, ilk defa gelmen pek etkilemez endişeleniyorsan endişelenme bir sürü kişi ilk deneyimlerini yaşıyor çünkü burada Smile
Akagami
Akagami
Kurucu
Kurucu

https://one-piece.forum.st

- Similar topics