One Piece Türkiye
Merhaba arkadaşlar.

Biliyorsunuz, burası yönetim ekibimizde ki birkaç sorundan ve sistematik hatalardan dolayı etkinliğini yitirdi. Kaldığı yerden devam ettirmek mümkün değil şuanda.

Bizde, yönetim ekibimizden kalan arkadaşlarla tekrardan; daha sistematik, daha görsel, daha gelişmiş, daha basit ve çok daha eğlenceli bir RPG için kollarımızı sıvadık. Yakın zamanda da gösterime girmeyi umud ediyoruz.

Çalışmalarımızı yoğun tempo ile devam ettiriyoruz. Aramıza katılmak, bizlere destek vermek isterseniz, Onebahriye adlı Skype adresinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

One Piece Türkiye
Merhaba arkadaşlar.

Biliyorsunuz, burası yönetim ekibimizde ki birkaç sorundan ve sistematik hatalardan dolayı etkinliğini yitirdi. Kaldığı yerden devam ettirmek mümkün değil şuanda.

Bizde, yönetim ekibimizden kalan arkadaşlarla tekrardan; daha sistematik, daha görsel, daha gelişmiş, daha basit ve çok daha eğlenceli bir RPG için kollarımızı sıvadık. Yakın zamanda da gösterime girmeyi umud ediyoruz.

Çalışmalarımızı yoğun tempo ile devam ettiriyoruz. Aramıza katılmak, bizlere destek vermek isterseniz, Onebahriye adlı Skype adresinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

One Piece Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Şeytan Meyvesi Oluşturma Formu

Şeytan Meyvesi Oluşturma Formu Empty Şeytan Meyvesi Oluşturma Formu

Mesaj tarafından Akagami Çarş. Eyl. 11, 2013 9:41 am

Eğer Marketteki Şeytan Meyvelerini beğenmediyseniz kendinize özel bir tane oluşturabilirsiniz.

Meyve Adı: .... .... no Mi/.... Meyvesi
Meyve Türü: Zoan/Paramecia/Logia
Meyve Özelliği: Meyvenizin açıklaması
Meyve Dezavntajları: Meyvenin götürüleri

♦Not: Mistik Zoan, Antik Zoan ve Logia Şeytan Meyveleri için Üç Adminin de onayını almanız gereklidir, ayrıca kontenjanda da yer olmalıdır.
Akagami
Akagami
Kurucu
Kurucu

https://one-piece.forum.st

- Similar topics