One Piece Türkiye
Merhaba arkadaşlar.

Biliyorsunuz, burası yönetim ekibimizde ki birkaç sorundan ve sistematik hatalardan dolayı etkinliğini yitirdi. Kaldığı yerden devam ettirmek mümkün değil şuanda.

Bizde, yönetim ekibimizden kalan arkadaşlarla tekrardan; daha sistematik, daha görsel, daha gelişmiş, daha basit ve çok daha eğlenceli bir RPG için kollarımızı sıvadık. Yakın zamanda da gösterime girmeyi umud ediyoruz.

Çalışmalarımızı yoğun tempo ile devam ettiriyoruz. Aramıza katılmak, bizlere destek vermek isterseniz, Onebahriye adlı Skype adresinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

One Piece Türkiye
Merhaba arkadaşlar.

Biliyorsunuz, burası yönetim ekibimizde ki birkaç sorundan ve sistematik hatalardan dolayı etkinliğini yitirdi. Kaldığı yerden devam ettirmek mümkün değil şuanda.

Bizde, yönetim ekibimizden kalan arkadaşlarla tekrardan; daha sistematik, daha görsel, daha gelişmiş, daha basit ve çok daha eğlenceli bir RPG için kollarımızı sıvadık. Yakın zamanda da gösterime girmeyi umud ediyoruz.

Çalışmalarımızı yoğun tempo ile devam ettiriyoruz. Aramıza katılmak, bizlere destek vermek isterseniz, Onebahriye adlı Skype adresinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

One Piece Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Liza Liza no Model Komodo Dragon

2 posters

Liza Liza no Model Komodo Dragon Empty Liza Liza no Model Komodo Dragon

Mesaj tarafından LizardKing Ptsi Kas. 25, 2013 7:55 am

(Önceki meyvemin çok op ve bi tayfada zaten kullanıldığın düşünerekten değiştirdim)

Meyve Adı: Liza Liza no Mi Model Komodo Dragon / Kertenkele Meyvesi / Kertenkele adam
Meyve Türü: Zoan (hangi tür zoan bilmiyorum ama zoan sonuçta)
Meyve Özelliği: Kullanıcının vücudunu komodo ejderine dönüştürür.Ejder dediğime bakmayın o bir kertenkele ama adı ejder.Yırtıcı türdeki bu hayvan aynı zamanda zehirlidir ve çok hızlı hareket ederler(tam emin değilim ama (hızlı hareket ettiklerinden)).Zehiri ağızından yayılır ve kuyruğu çok uzundur(80-90 cm).

İnsandaki yaptığı fiziksel değişiklikler

Kullanıcının,
Kuyruğu çıkabilir
Vücudunun bazı yerleri komodonun derisine dönüşebilir
Gözleri göz bebeği olmadan sarı bir hal alabilir
Dili 2 ye katlanabilir.
Ağızından zehirli salyalar akar

Yapabilecekleri

-Hızlı koşup insanı yakalayabilir
-Etrafa zehir yayabilir
-Rengi geceleri siyaha dönüyor bu yüzden gölgelere saklanabilir.
-Eğer çok stat olursa, normal denizci kılıçları ona vurduğunda kılıç kırılabilir.
-Komodo ejderleri mikroplara karşı dayanıklıdır daha doğrusu kendisi mikroptur.
-Isırığı eğer mucize olmassa kesin ölümdür.

Liza Liza no Model Komodo Dragon Img-komodo-ejderi888

Meyve Dezavntajları:

-Sıradan meyve dezavantajları
-Hayvan dikey olmadığı için kullanıcının yatay pozisyona geçmesi kullanıcıyı biraz zorlayabilir.
-Normalde de suya girmemesi lazım ama komodo ejderi için su korku kaynağıdır.

En son Jaxlemur tarafından Salı Kas. 26, 2013 6:23 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
LizardKing
LizardKing
Tarafsız
Tarafsız

Liza Liza no Model Komodo Dragon Empty Geri: Liza Liza no Model Komodo Dragon

Mesaj tarafından Akagami Çarş. Kas. 27, 2013 10:59 am

1)
Jaxlemur demiş ki:Kullanıcının,
Kuyruğu çıkabilir
Vücudunun bazı yerleri komodonun derisine dönüşebilir
Gözleri göz bebeği olmadan sarı bir hal alabilir
Dili 2 ye katlanabilir.
Ağızından zehirli salyalar akar
Şu kısımdaki yarın dönüşme olayı, belli bir stat seviyesine geldikten sonra olabilecek. Yani ilk başta hayvanın tamamına dönüşmek zorundasınız. Tabi dönüşmek de yorucu olacak.

2)
Jaxlemur demiş ki:Yapabilecekleri

-Hızlı koşup insanı yakalayabilir
-Etrafa zehir yayabilir
-Rengi geceleri siyaha dönüyor bu yüzden gölgelere saklanabilir.
-Eğer çok stat olursa, normal denizci kılıçları ona vurduğunda kılıç kırılabilir.
-Komodo ejderleri mikroplara karşı dayanıklıdır daha doğrusu kendisi mikroptur.
-Isırığı eğer mucize olmassa kesin ölümdür.
Bu kısımdaysa çok abartmışsın, bunların hepsi statla olacak şeyler. Özellikle boltlu kısım saçma olmuş.

Bu şartlar dışında onaylıyorum, 150.000 ß fiyat biçiyorum.
Akagami
Akagami
Kurucu
Kurucu

https://one-piece.forum.st

- Similar topics