One Piece Türkiye
Merhaba arkadaşlar.

Biliyorsunuz, burası yönetim ekibimizde ki birkaç sorundan ve sistematik hatalardan dolayı etkinliğini yitirdi. Kaldığı yerden devam ettirmek mümkün değil şuanda.

Bizde, yönetim ekibimizden kalan arkadaşlarla tekrardan; daha sistematik, daha görsel, daha gelişmiş, daha basit ve çok daha eğlenceli bir RPG için kollarımızı sıvadık. Yakın zamanda da gösterime girmeyi umud ediyoruz.

Çalışmalarımızı yoğun tempo ile devam ettiriyoruz. Aramıza katılmak, bizlere destek vermek isterseniz, Onebahriye adlı Skype adresinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

One Piece Türkiye
Merhaba arkadaşlar.

Biliyorsunuz, burası yönetim ekibimizde ki birkaç sorundan ve sistematik hatalardan dolayı etkinliğini yitirdi. Kaldığı yerden devam ettirmek mümkün değil şuanda.

Bizde, yönetim ekibimizden kalan arkadaşlarla tekrardan; daha sistematik, daha görsel, daha gelişmiş, daha basit ve çok daha eğlenceli bir RPG için kollarımızı sıvadık. Yakın zamanda da gösterime girmeyi umud ediyoruz.

Çalışmalarımızı yoğun tempo ile devam ettiriyoruz. Aramıza katılmak, bizlere destek vermek isterseniz, Onebahriye adlı Skype adresinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

One Piece Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gregory House lejantı

2 posters

Gregory House lejantı Empty Gregory House lejantı

Mesaj tarafından House Ptsi Kas. 25, 2013 12:43 pm

İsim: Gregory House
Takma İsim/Ünvan: tarafsız doktor  
Irk: insan
Gülüş Şekli: en fazla samimi bir tebessüm eder
Boy: 1,89
Kilo: 90
Göz: açık mavi
Doğduğu Ada/Kasaba: Duval adası
Bulunduğu Ada: 14
Doğduğu Deniz: West blue
Gezdiği Denizler: West blue, North blue, East blue
Kişilik: Çok yetenekli bir doktor olduğu kadar zeki, kafası herkesten başka türlü çalışan, risk alan, kaba, huysuz, eğlenceli, alaycı, manyak cesaretine sahip, genelde yalancı biridir. Kavga ettiği insanları bile tedavi etmesiyle bilinir. Bu yüzden bir kaç kere korsan tayfasına katılmasına rağmen tayfadan atılmıştır ancak denizciler doktorluk yetenekleri yüzünden kendisini gözden çıkaramamaktadır ve kendisini bilen denizciler gerekirse ve kişiliklerine uygunsa kendisine yardım dahi eder. Hemen hemen her ırkla karşılaşmışlığı vardır.
Hedef: tıp bilgisini evrenselleştirmek
Statlar                  
Güç: 2
Dayanıklılık: 3
Hız: 2
Zeka: 2
Meslek Statları
Doktorluk: 2
Kimyager: 1

Haki Statları (varsa)
Silahlanma: -
Gözlem: -

Eşya Statları (varsa)
Envanter: Baston https://one-piece.forum.st/t441-baston
Yakın-Mesafe Eşya Kullanma Kabiliyeti: 1
Uzak-Mesafe Eşya Kullanma Kabiliyeti: 0
Değerler
Kafa Ödülü: -
Para: 280.000-70000=210000 Belly
Dağıtılmamış Stat: 0
Exp:

En son rponly tarafından Cuma Ara. 06, 2013 11:28 am tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
House
House
Tarafsız
Tarafsız

Gregory House lejantı Empty Geri: Gregory House lejantı

Mesaj tarafından Akagami Çarş. Kas. 27, 2013 1:21 pm

Onaylandı.

En yakın zamanda lejantın hazırlanacak, o zamana kadar imzanı ayarlayabilirsin. İmza Kuralları için tık.
Akagami
Akagami
Kurucu
Kurucu

https://one-piece.forum.st

- Similar topics