One Piece Türkiye
Merhaba arkadaşlar.

Biliyorsunuz, burası yönetim ekibimizde ki birkaç sorundan ve sistematik hatalardan dolayı etkinliğini yitirdi. Kaldığı yerden devam ettirmek mümkün değil şuanda.

Bizde, yönetim ekibimizden kalan arkadaşlarla tekrardan; daha sistematik, daha görsel, daha gelişmiş, daha basit ve çok daha eğlenceli bir RPG için kollarımızı sıvadık. Yakın zamanda da gösterime girmeyi umud ediyoruz.

Çalışmalarımızı yoğun tempo ile devam ettiriyoruz. Aramıza katılmak, bizlere destek vermek isterseniz, Onebahriye adlı Skype adresinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

One Piece Türkiye
Merhaba arkadaşlar.

Biliyorsunuz, burası yönetim ekibimizde ki birkaç sorundan ve sistematik hatalardan dolayı etkinliğini yitirdi. Kaldığı yerden devam ettirmek mümkün değil şuanda.

Bizde, yönetim ekibimizden kalan arkadaşlarla tekrardan; daha sistematik, daha görsel, daha gelişmiş, daha basit ve çok daha eğlenceli bir RPG için kollarımızı sıvadık. Yakın zamanda da gösterime girmeyi umud ediyoruz.

Çalışmalarımızı yoğun tempo ile devam ettiriyoruz. Aramıza katılmak, bizlere destek vermek isterseniz, Onebahriye adlı Skype adresinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

One Piece Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Major Hurricanes

3 posters

Major Hurricanes Empty Major Hurricanes

Mesaj tarafından Serininjaa Salı Kas. 26, 2013 7:38 am

Adı: Major Hurricanes
Kullanım Alanı: Yakın dövüşte kullanılır. Oldukça hafiftir ve rahattır. Sopa olarak da kullanılır .
Görünümü:
Resim:
Özellikleri: Kılıçın tutma yeri ve kabı siyah renktir ve bambu şeklinde görülür .(bambu değildir ) Üzerinde çin ejderinin resmi vardır. Oldukça serttir. Kolay kolay kırılmaz. Rahat kontrol edilir. Kabı ile birlikte kılıç darbelerine karşı koymak için kullanılabilir .

( Kılıç kabınıda istiyorum )
Serininjaa
Serininjaa
Tarafsız
Tarafsız

Major Hurricanes Empty Geri: Major Hurricanes

Mesaj tarafından Akagami Çarş. Kas. 27, 2013 12:19 pm

• Hafif ama dayanıklı bir madde, fazla ucuz bir şey olmamalı. Tabi ortalama keskinlikte olmasını da dikkate alırsak, 70.000 ß gibi bir fiyatı uygun görüyorum.
Akagami
Akagami
Kurucu
Kurucu

https://one-piece.forum.st

Major Hurricanes Empty Geri: Major Hurricanes

Mesaj tarafından The Clown King Buggy Çarş. Ara. 04, 2013 1:18 pm

Aynı fiyattan işlem görecektir.
The Clown King Buggy
The Clown King Buggy
Anlatıcı&Onaylayıcı

Anlatıcı&Onaylayıcı