One Piece Türkiye
Merhaba arkadaşlar.

Biliyorsunuz, burası yönetim ekibimizde ki birkaç sorundan ve sistematik hatalardan dolayı etkinliğini yitirdi. Kaldığı yerden devam ettirmek mümkün değil şuanda.

Bizde, yönetim ekibimizden kalan arkadaşlarla tekrardan; daha sistematik, daha görsel, daha gelişmiş, daha basit ve çok daha eğlenceli bir RPG için kollarımızı sıvadık. Yakın zamanda da gösterime girmeyi umud ediyoruz.

Çalışmalarımızı yoğun tempo ile devam ettiriyoruz. Aramıza katılmak, bizlere destek vermek isterseniz, Onebahriye adlı Skype adresinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

One Piece Türkiye
Merhaba arkadaşlar.

Biliyorsunuz, burası yönetim ekibimizde ki birkaç sorundan ve sistematik hatalardan dolayı etkinliğini yitirdi. Kaldığı yerden devam ettirmek mümkün değil şuanda.

Bizde, yönetim ekibimizden kalan arkadaşlarla tekrardan; daha sistematik, daha görsel, daha gelişmiş, daha basit ve çok daha eğlenceli bir RPG için kollarımızı sıvadık. Yakın zamanda da gösterime girmeyi umud ediyoruz.

Çalışmalarımızı yoğun tempo ile devam ettiriyoruz. Aramıza katılmak, bizlere destek vermek isterseniz, Onebahriye adlı Skype adresinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

One Piece Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Silahlarım ve eşyalarım

3 posters

Silahlarım ve eşyalarım Empty Silahlarım ve eşyalarım

Mesaj tarafından LizardKing Çarş. Kas. 27, 2013 12:13 pm

İsmi: Kawoshiki
Kullanım alanı: Yakın dövüşte kullanılır.

http://fc04.deviantart.net/fs71/f/2010/146/b/1/Katana_Dragon_by_Dragon_de_Lune.png

-Böyle yaptım çünkü diğer türlü deneyişlerimde pek olmadı.

Özellikleri:Tutma yeri eski bir komodo ejderi (resimde ejderha ama siz onu komodo sayın) derisinden yapılmıştır.Kılıcın demir kısmı oldukça hafif,sert,sağlam ve keskindir.Özellikleri bu kadardır.Kullanıcıya dedesi verdiği için onun için çok önemlidir.Ayrıca karakterim kılıç ustası olmayacaktır sadece yakın dövüşte kullanılır.

İsmi:Want
Kullanım alanı:Uzaktan, yayı gererek ok atılır.
Özellikleri:Normal bir yay türüdür.Normal yaylardan tek farkı yayı bir çok şeyi fırlatabilir.Ama büyük düşünmeyin.

Silahlarım ve eşyalarım Orjinal-El-Yapimi-Kizilderili-Yay-Ve-Oklari__94281897_0

İsmi:Karp
Kullanılan:Yaylarda kullanılan ok türüdür.
Özellikleri:Pek özelliği yoktur.Sadakta çok az yer kaplar.Bu bir sadağa daha fazla ok almasını sağlar.Ayrıca normal bir okdan daha fazla delici olma özelliği vardır.

İsmi:Kont
Kullanım alanı:Okları saklamak için kullanılan sadaktır.
Silahlarım ve eşyalarım 124_buyuk
Özelliği:Tek özelliği oku saklamaktır vede sırta takılır.Yayı takmak içinde yeri vardır.

İsmi:Kut ve Qut
Kullanım alanı:Kut okun ucuna geçirilen bezdir.Qut ise onu yakan çakmaktır.
Görünümleri:3 cm uzunluğunda 2 cm genişliğinde bir çakmaktır, kut ise sıradan bir bezdir.
Özelliği:Ayrı bir özelliği yok sadece markette yok diye koydum.

İsmi:Pat
Kullanım alanı:Kutları taşıyan bir poşetir ve fazla yer kaplamaz.
Görünümü:Sıradan bir poşettir Very Happy
Özelliği:Markette bulunmamasıdır.
LizardKing
LizardKing
Tarafsız
Tarafsız

Silahlarım ve eşyalarım Empty Geri: Silahlarım ve eşyalarım

Mesaj tarafından Akagami Çarş. Kas. 27, 2013 12:50 pm

Kawoshiki: Öncelikle hafif, sert ve sağlam bir madde normal bir metalden daha pahalı olacaktır, kılıcın süslenmiş olduğundan dolayı biraz daha fazla tutacaktır.

Diğerleriyle ilgili fazla söyleyecek şeyim yok, normal aletler.

Fiyatlarına gelince:

Kawoshiki: 90.000 ß
Want, Karp, Kont, Kut, Qut, Pat toplam: 20.000 ß
Akagami
Akagami
Kurucu
Kurucu

https://one-piece.forum.st

Silahlarım ve eşyalarım Empty Geri: Silahlarım ve eşyalarım

Mesaj tarafından The Clown King Buggy Çarş. Ara. 04, 2013 1:20 pm

Aynı fiyatlar üzerinden işlem görecektir.
The Clown King Buggy
The Clown King Buggy
Anlatıcı&Onaylayıcı

Anlatıcı&Onaylayıcı