One Piece Türkiye
Merhaba arkadaşlar.

Biliyorsunuz, burası yönetim ekibimizde ki birkaç sorundan ve sistematik hatalardan dolayı etkinliğini yitirdi. Kaldığı yerden devam ettirmek mümkün değil şuanda.

Bizde, yönetim ekibimizden kalan arkadaşlarla tekrardan; daha sistematik, daha görsel, daha gelişmiş, daha basit ve çok daha eğlenceli bir RPG için kollarımızı sıvadık. Yakın zamanda da gösterime girmeyi umud ediyoruz.

Çalışmalarımızı yoğun tempo ile devam ettiriyoruz. Aramıza katılmak, bizlere destek vermek isterseniz, Onebahriye adlı Skype adresinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

One Piece Türkiye
Merhaba arkadaşlar.

Biliyorsunuz, burası yönetim ekibimizde ki birkaç sorundan ve sistematik hatalardan dolayı etkinliğini yitirdi. Kaldığı yerden devam ettirmek mümkün değil şuanda.

Bizde, yönetim ekibimizden kalan arkadaşlarla tekrardan; daha sistematik, daha görsel, daha gelişmiş, daha basit ve çok daha eğlenceli bir RPG için kollarımızı sıvadık. Yakın zamanda da gösterime girmeyi umud ediyoruz.

Çalışmalarımızı yoğun tempo ile devam ettiriyoruz. Aramıza katılmak, bizlere destek vermek isterseniz, Onebahriye adlı Skype adresinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

One Piece Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bōdo Bōdo no Mi

Bōdo Bōdo no Mi Empty Bōdo Bōdo no Mi

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Kas. 27, 2013 2:05 pm

Görseli:
Meyve Adı: ボード ボード の実 / Bōdo Bōdo no Mi / Tahta Meyvesi
Meyve Türü: Paramecia
Meyve Özelliği: Logia'daki gibi vücudunu dönüştüremez fakat dokunduğu nesneye (ağaç,ahşap vs. gibi tahta element grubu üyelerine) hükmedebilir. Hasarlı gemileri onarabilir, bir kütük parçasına dokunara küçük çaplı ahşap mobilyalar oluşturabilir. (sandalye,masa vs.)

Kullanıcı kendini geliştirirse savaşta kullanılabilecek çeşitli teknikler üretebilir

Meyve Dezavntajları: Tahta bulunmayan bir yerde etkisizdir ve gücünü uygulamak için temas şarttır. Tahtanın boyutu tekniği direkt etkiler. Bir tahta parçasının hacminin 2 katı kadarıyla şekiller verebilir. (Örn: 1 m3* tahtadan 2 m3 hacminde bir şekil,cisim yapabilir.) Fazlası durumunda tahtanın dayanıklılığı azalır,kolay kırılır. Büyük bir alanda yapabilecekleri yine sınırlıdır. Örn: Bir gemideyse tüm şeklini değiştiremez ancak çeşitli düzenlemeler yapabilir. Duvarları ve zemini ayarlamak, odaları düzenlemek, yeniden dizayn etmek gibi. ( bu durum kullanıcı seviyesine de bağlıdır. Kendini geliştiren kişi daha güçlü etkiler yapabilir. )

*m3: metre küp
Misafir
Misafir