One Piece Türkiye
Merhaba arkadaşlar.

Biliyorsunuz, burası yönetim ekibimizde ki birkaç sorundan ve sistematik hatalardan dolayı etkinliğini yitirdi. Kaldığı yerden devam ettirmek mümkün değil şuanda.

Bizde, yönetim ekibimizden kalan arkadaşlarla tekrardan; daha sistematik, daha görsel, daha gelişmiş, daha basit ve çok daha eğlenceli bir RPG için kollarımızı sıvadık. Yakın zamanda da gösterime girmeyi umud ediyoruz.

Çalışmalarımızı yoğun tempo ile devam ettiriyoruz. Aramıza katılmak, bizlere destek vermek isterseniz, Onebahriye adlı Skype adresinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

One Piece Türkiye
Merhaba arkadaşlar.

Biliyorsunuz, burası yönetim ekibimizde ki birkaç sorundan ve sistematik hatalardan dolayı etkinliğini yitirdi. Kaldığı yerden devam ettirmek mümkün değil şuanda.

Bizde, yönetim ekibimizden kalan arkadaşlarla tekrardan; daha sistematik, daha görsel, daha gelişmiş, daha basit ve çok daha eğlenceli bir RPG için kollarımızı sıvadık. Yakın zamanda da gösterime girmeyi umud ediyoruz.

Çalışmalarımızı yoğun tempo ile devam ettiriyoruz. Aramıza katılmak, bizlere destek vermek isterseniz, Onebahriye adlı Skype adresinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

One Piece Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lula Lula no Mi

2 posters

Lula Lula no Mi Empty Lula Lula no Mi

Mesaj tarafından Kurhas Wors Salı Ara. 03, 2013 7:42 am

İsmi: Lula Lula no Mi/Lullaby/Ninni
Tipi:Paramecia
Özellikleri: Kullanıcı istediği zaman konuştuğunda yaydığı ses dalgaları insanları uyutur (istemediği zaman istediği gibi konuşabilir) . Kullanıcının yaydığı ses, karşıdaki insanın yorgunluğuna göre 1 saatten başlayarak uyutur (bu biraz op kaçabilir istemiyorsan eleyebilirsin) . Bu süre içerisinde kullanıcı artık adamları biçer mi artık ne yaparsa yapsın . Nefes ile çalınan müzik enstürmanlarıyla yayılabilir.
Dezavantajı:
-Normal meyve dezavantajları
-Dediğim gibi ses dalgalarıyla çalışır ve ses havada yayılır, havanın olmadığı bir ortamda bu çalışmaz (örn su altı)
-Eğer karşıdaki insan kulağına bir şey tıkarsa bu ninniyi duymaz.
Kurhas Wors
Kurhas Wors
Tarafsız
Tarafsız

Lula Lula no Mi Empty Geri: Lula Lula no Mi

Mesaj tarafından Akagami Cuma Ara. 13, 2013 11:22 am

Meyveyi onaylıyorum fakat biraz düzenlemem gerekiyor. 180.000ß fiyat biçiyorum.

Şöyle ki;

•Kullanıcının yaydığı ses, rakipleri uyutabilir, bayıltabilir. Bu, insandan insana değişen iradeye bağlıdır. Ne kadar meyve stadı verirsen, çıta o kadar yükselir.
•Herhangi bir müzik enstrümanıyla arttırılabilir.
•Sesin kime ne kadar etki ettiğini anlatıcı belirler, yani rp'nde anlatıcı kimsei bayıltmadıysa şikayet etme hakkın yok. Fakat anlatıcının aşırı derecede haksız olduğunu düşünüyorsan diğer adminlere durumu bildirebilirsin.
•Dezavantajlarda, sesin yayılmadığı yerlerde kullanamıyorsun gücünü. Ve bilmiyorsan, ses boşluk haricinde katı, sıvı ve gazlarda yayılır. Bu yüzden boşlukta olmadığın sürece gücünü kullanabiliyorsun.
Akagami
Akagami
Kurucu
Kurucu

https://one-piece.forum.st