One Piece Türkiye
Merhaba arkadaşlar.

Biliyorsunuz, burası yönetim ekibimizde ki birkaç sorundan ve sistematik hatalardan dolayı etkinliğini yitirdi. Kaldığı yerden devam ettirmek mümkün değil şuanda.

Bizde, yönetim ekibimizden kalan arkadaşlarla tekrardan; daha sistematik, daha görsel, daha gelişmiş, daha basit ve çok daha eğlenceli bir RPG için kollarımızı sıvadık. Yakın zamanda da gösterime girmeyi umud ediyoruz.

Çalışmalarımızı yoğun tempo ile devam ettiriyoruz. Aramıza katılmak, bizlere destek vermek isterseniz, Onebahriye adlı Skype adresinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

One Piece Türkiye
Merhaba arkadaşlar.

Biliyorsunuz, burası yönetim ekibimizde ki birkaç sorundan ve sistematik hatalardan dolayı etkinliğini yitirdi. Kaldığı yerden devam ettirmek mümkün değil şuanda.

Bizde, yönetim ekibimizden kalan arkadaşlarla tekrardan; daha sistematik, daha görsel, daha gelişmiş, daha basit ve çok daha eğlenceli bir RPG için kollarımızı sıvadık. Yakın zamanda da gösterime girmeyi umud ediyoruz.

Çalışmalarımızı yoğun tempo ile devam ettiriyoruz. Aramıza katılmak, bizlere destek vermek isterseniz, Onebahriye adlı Skype adresinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

One Piece Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aletlerim

2 posters

Aletlerim              Empty Aletlerim

Mesaj tarafından Wantordu Perş. Ara. 05, 2013 7:17 am

İsmi: Tanto x6
Kullanım alanı : Yakın dövüşte kullanılır. Uzağa da fırlatılabilir .
Aletlerim              Japanese-swords-samurai-swords-tanto-cold-steel
Özellikler : 20-30 cm boyundadır. Hafiftir ve son derece keskindir .

İsmi : Big Shuriken
Kullanım alanı : Bumerang gibidir. Yakın ve uzak dövüşte kullanılır .
Aletlerim              Naruto-Fuhma-Shuriken-Cosplay-17115-2
Özellikler : 4 adet kolu vardır . Bu kollar bir katana gibidir. Bu alet katlanabilir ve atıldığında döne döne sahibine geri döner . Kenarları keskindir . Döndürerek yakın dövüşte de kullanılır .

Adı : Kemer
Kullanım alanı : Eşyaları tutan yer.
Görünümü + Özelliği : Göğüsümü kaplar . Bacaklara doğru gider ve diz kapağının yanında iki tarafta da olmak üzere 3'erden 6 adet cep vardır . Orada Tantolar durur. Ve sırtımda ise BS ( Big Shuriken ) i tutan bir cep vardır .
Wantordu
Wantordu
Tarafsız
Tarafsız

Aletlerim              Empty Geri: Aletlerim

Mesaj tarafından Akagami Cuma Ara. 13, 2013 11:27 am

Tanto: 40.000ß tanesi. Kaç tane alacağını bir daha düşün istersen.
Shiruken: 90.000ß, dönme olayı hariç. Mekanizmasını açıklamamışsın.
Kemer: 5.000ß
Akagami
Akagami
Kurucu
Kurucu

https://one-piece.forum.st

- Similar topics