One Piece Türkiye
Merhaba arkadaşlar.

Biliyorsunuz, burası yönetim ekibimizde ki birkaç sorundan ve sistematik hatalardan dolayı etkinliğini yitirdi. Kaldığı yerden devam ettirmek mümkün değil şuanda.

Bizde, yönetim ekibimizden kalan arkadaşlarla tekrardan; daha sistematik, daha görsel, daha gelişmiş, daha basit ve çok daha eğlenceli bir RPG için kollarımızı sıvadık. Yakın zamanda da gösterime girmeyi umud ediyoruz.

Çalışmalarımızı yoğun tempo ile devam ettiriyoruz. Aramıza katılmak, bizlere destek vermek isterseniz, Onebahriye adlı Skype adresinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

One Piece Türkiye
Merhaba arkadaşlar.

Biliyorsunuz, burası yönetim ekibimizde ki birkaç sorundan ve sistematik hatalardan dolayı etkinliğini yitirdi. Kaldığı yerden devam ettirmek mümkün değil şuanda.

Bizde, yönetim ekibimizden kalan arkadaşlarla tekrardan; daha sistematik, daha görsel, daha gelişmiş, daha basit ve çok daha eğlenceli bir RPG için kollarımızı sıvadık. Yakın zamanda da gösterime girmeyi umud ediyoruz.

Çalışmalarımızı yoğun tempo ile devam ettiriyoruz. Aramıza katılmak, bizlere destek vermek isterseniz, Onebahriye adlı Skype adresinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

One Piece Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shin Shin no mi

2 posters

Shin Shin no mi Empty Shin Shin no mi

Mesaj tarafından Wizardd Ptsi Ara. 09, 2013 2:21 am

Meyve Adı: Shin shin no Mi

Meyve Türü: Paramecia

Meyve Özelliği: Kişi bu meyveyi yediğinde istediği cisimleri ve kişileri boyunu değiştirebilir.  Yani kilo kilo no mi'nin boy versiyonu. Örn: pençelerinin boyunu uzatabilir ya da kısaltabilir. Ya da kendisini cüce kadar kısaltabilir ya da dev gibi büyütebilir. Tabii bunlar meyvede uzmanlaştıkça olacak şeyler.

Meyve Dezavantajları: Klasik meyve zaafları
Wizardd
Wizardd
Ödül Avcısı
Ödül Avcısı

Shin Shin no mi Empty Geri: Shin Shin no mi

Mesaj tarafından The Clown King Buggy Ptsi Ara. 09, 2013 7:24 pm

Canlıları büyütüp küçültme Filler'da geçen bir meyve olduğu için o özelliği çıkarıyorum.
Sadece eşyaların boyuyla oynayabilirsin.
Meyve onaylanmıştır.
Fiyatı 180.000ß
The Clown King Buggy
The Clown King Buggy
Anlatıcı&Onaylayıcı

Anlatıcı&Onaylayıcı