One Piece Türkiye
Merhaba arkadaşlar.

Biliyorsunuz, burası yönetim ekibimizde ki birkaç sorundan ve sistematik hatalardan dolayı etkinliğini yitirdi. Kaldığı yerden devam ettirmek mümkün değil şuanda.

Bizde, yönetim ekibimizden kalan arkadaşlarla tekrardan; daha sistematik, daha görsel, daha gelişmiş, daha basit ve çok daha eğlenceli bir RPG için kollarımızı sıvadık. Yakın zamanda da gösterime girmeyi umud ediyoruz.

Çalışmalarımızı yoğun tempo ile devam ettiriyoruz. Aramıza katılmak, bizlere destek vermek isterseniz, Onebahriye adlı Skype adresinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

One Piece Türkiye
Merhaba arkadaşlar.

Biliyorsunuz, burası yönetim ekibimizde ki birkaç sorundan ve sistematik hatalardan dolayı etkinliğini yitirdi. Kaldığı yerden devam ettirmek mümkün değil şuanda.

Bizde, yönetim ekibimizden kalan arkadaşlarla tekrardan; daha sistematik, daha görsel, daha gelişmiş, daha basit ve çok daha eğlenceli bir RPG için kollarımızı sıvadık. Yakın zamanda da gösterime girmeyi umud ediyoruz.

Çalışmalarımızı yoğun tempo ile devam ettiriyoruz. Aramıza katılmak, bizlere destek vermek isterseniz, Onebahriye adlı Skype adresinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

One Piece Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Boom Boom no Mi

2 posters

Boom Boom no Mi Empty Boom Boom no Mi

Mesaj tarafından Kamsad Ptsi Ara. 09, 2013 6:19 am

İsmi : Boom Boom no Mi
Türü : Paramecia
Özellikleri : Kullanıcı istediği yerde bir patlama(bomba gibi) oluşturur ve patlamayı emer. Başka bir özelliği yoktur tek yapabileceği budur .

Dezavantajları:
-SIradan meyve dezavantajı
-Kontrolsüz güç

En son Kamsad tarafından Ptsi Ara. 09, 2013 6:28 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kamsad
Kamsad
Tarafsız
Tarafsız

Boom Boom no Mi Empty Geri: Boom Boom no Mi

Mesaj tarafından Kamsad Ptsi Ara. 09, 2013 6:23 am

(eğer onaylanmazsa)

İsmi : Bat Bat no Mi
Türü : Logia
Özellikleri : Kullanıcıya bir şey temas ettiğinde birden bire bütün vücudu dağılır ve sürü ile yarasa olur yarasalar tekrar birleştiğinde insan (artık hangi ırksa o) hali alır. Yarasalar yırtıcı kuşlardır . Bir insana 50 yarasa saldırabilir ( İtachi'nin kargaları gibidir). Dediğim gibi çağırmaz (Aynı Shino gibi içinde barındırır)

Meyvenin dezavantajları
-Kimseye dokunamama
-Sıradan meyve dezavantajları
Kamsad
Kamsad
Tarafsız
Tarafsız

Boom Boom no Mi Empty Geri: Boom Boom no Mi

Mesaj tarafından Akagami Cuma Ara. 13, 2013 11:18 am

İkisi de onaylanmadı, çünkü mantıksız ve IMBA.
Akagami
Akagami
Kurucu
Kurucu

https://one-piece.forum.st