One Piece Türkiye
Merhaba arkadaşlar.

Biliyorsunuz, burası yönetim ekibimizde ki birkaç sorundan ve sistematik hatalardan dolayı etkinliğini yitirdi. Kaldığı yerden devam ettirmek mümkün değil şuanda.

Bizde, yönetim ekibimizden kalan arkadaşlarla tekrardan; daha sistematik, daha görsel, daha gelişmiş, daha basit ve çok daha eğlenceli bir RPG için kollarımızı sıvadık. Yakın zamanda da gösterime girmeyi umud ediyoruz.

Çalışmalarımızı yoğun tempo ile devam ettiriyoruz. Aramıza katılmak, bizlere destek vermek isterseniz, Onebahriye adlı Skype adresinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

One Piece Türkiye
Merhaba arkadaşlar.

Biliyorsunuz, burası yönetim ekibimizde ki birkaç sorundan ve sistematik hatalardan dolayı etkinliğini yitirdi. Kaldığı yerden devam ettirmek mümkün değil şuanda.

Bizde, yönetim ekibimizden kalan arkadaşlarla tekrardan; daha sistematik, daha görsel, daha gelişmiş, daha basit ve çok daha eğlenceli bir RPG için kollarımızı sıvadık. Yakın zamanda da gösterime girmeyi umud ediyoruz.

Çalışmalarımızı yoğun tempo ile devam ettiriyoruz. Aramıza katılmak, bizlere destek vermek isterseniz, Onebahriye adlı Skype adresinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

One Piece Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kumo Kumo no

2 posters

Kumo Kumo no Empty Kumo Kumo no

Mesaj tarafından Serininjaa Ptsi Ara. 09, 2013 10:21 am

Stil İsmi:  Kumo Kumo no
Stilin açıklaması: Kumo Kumo no Mi meyvesinin özelliklerini kullanarak yapılan saldırılardır.
Bu saldırılar sırasında hançer,balyoz,tüfek,kılıç vb. de kullanılabilir.
Ekipman: Kumo Kumo no Mi ve eşyalar
Teknikler:

Teknik Adı: Kumo Kumo no Pain
Tekniğinizin Seviyesi: E
Ekipman: Kumo Kumo no Mi
Tekniğinizin Avantajları: Rai kolunu rakibin ağzından içeri sokar ve içten acı çektirmeye başlar. Vücudunun çoğu gaz olduğu için hareket açısından pek problemi olmaz.
Tekniğinizin Dezvantajları: Saldırdığı bir haki kullanıcısı ise Rai'nin kolunu koparabilir.Yani rakibinin kim olduğunu iyi bilmelidir.
Rakibe yakından saldırmalıdır.

Teknik Adı: Kumo Kumo no Sudden
Tekniğinizin Seviyesi:E
Ekipman:Kumo Kumo no Mi
Teknik Avantajları: Rai önce rakibin karnına sağlam bir yumruk çakar.Sonra yüzüne bir tokat atar ardından bir tekme geçirir ve teknik tamamlanmış olur.
Tekniğinizin Dezavantajları: Eğer başka biri önüne atlarsa. Aklı karışabilir ve teknik bozulabilir. Kalkanlı biri geçerse etkisiz kılabilir.

Teknik Adı: Kumo Kumo no Tempo !
Tekniğinizin Seviyesi:E
Ekipman:Kumo Kumo no Mi
Teknik Avantajları: Rai elini  düz bir  şekilde tutar ve avuç içiyle rakibinin yüzüne vurur. Bulut olduğu için gayet hızlı bir şekilde olur. Rakibini sersemletebilir. İlkini tutturursa tekniği devam ettirir.
Tekniğinizin Dezavantajları: Rakibi eğilirse kurtulabilir. Sağa,sola kaçarsa da kurtulabilir.
Serininjaa
Serininjaa
Tarafsız
Tarafsız

Kumo Kumo no Empty Geri: Kumo Kumo no

Mesaj tarafından The Clown King Buggy Ptsi Ara. 16, 2013 5:29 pm

Kumo Kumo no Pain onaylanmadı. E seviye bir teknik değil. Öldürücü ve kaçınılmaz.

Kumo Kumo no Sudden onaylandı.

Kumo Kumo no Tempo onaylandı. Bu seviyede çok hızlı olmayacaktır. Rakip geldiğini görüp kaçabilir. Buna rp içinde gm karar verecektir.

İkisi içinde 500'er kelime Trp istiyorum.
The Clown King Buggy
The Clown King Buggy
Anlatıcı&Onaylayıcı

Anlatıcı&Onaylayıcı

- Similar topics