One Piece Türkiye
Merhaba arkadaşlar.

Biliyorsunuz, burası yönetim ekibimizde ki birkaç sorundan ve sistematik hatalardan dolayı etkinliğini yitirdi. Kaldığı yerden devam ettirmek mümkün değil şuanda.

Bizde, yönetim ekibimizden kalan arkadaşlarla tekrardan; daha sistematik, daha görsel, daha gelişmiş, daha basit ve çok daha eğlenceli bir RPG için kollarımızı sıvadık. Yakın zamanda da gösterime girmeyi umud ediyoruz.

Çalışmalarımızı yoğun tempo ile devam ettiriyoruz. Aramıza katılmak, bizlere destek vermek isterseniz, Onebahriye adlı Skype adresinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

One Piece Türkiye
Merhaba arkadaşlar.

Biliyorsunuz, burası yönetim ekibimizde ki birkaç sorundan ve sistematik hatalardan dolayı etkinliğini yitirdi. Kaldığı yerden devam ettirmek mümkün değil şuanda.

Bizde, yönetim ekibimizden kalan arkadaşlarla tekrardan; daha sistematik, daha görsel, daha gelişmiş, daha basit ve çok daha eğlenceli bir RPG için kollarımızı sıvadık. Yakın zamanda da gösterime girmeyi umud ediyoruz.

Çalışmalarımızı yoğun tempo ile devam ettiriyoruz. Aramıza katılmak, bizlere destek vermek isterseniz, Onebahriye adlı Skype adresinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

One Piece Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zehirli arı

2 posters

Zehirli arı Empty Zehirli arı

Mesaj tarafından House Salı Ara. 10, 2013 9:29 am

Stil İsmi: Zehirli arı
Stilin açıklaması: Stil bastondan çıkartılan çeliğin kesme gücünden ziyade açtığı kesik ve/ve ya deliklerle üstündeki zehirin kullanılması esasına dayanır. Yapılışı eskrim ağırlıklı olsa da kendo temelleri ve teknikleri de göze çarpar. Kendo stili en çok kılıcın kınıyla yapılan savunmalarda görülür.
Ekipman: Baston içindeki kılıç
Teknikler:

Teknik Adı: Ameliyat kesiği
Tekniğinizin Seviyesi: E
Ekipman: Bastondan çekilmiş kılıç
Tekniğinizin Avantajları: Hıza ve esnek bir eskrim hareketine dayanan, tercihen yukarıdan gelen saldırılarda saldırıyı savuştururken yapılan bir teknik olduğu için hem saldırıyı savuşturma hem de saldırmanın kombine edilmesini sağlar.
Tekniğinizin Dezvantajları: Yukarıdan gelmeyen ve kendisinden kullanıcıdan iri olmayan rakiplerin saldırılarında savuşturmak çoğu kez zor, hatta bazen imkansızdır
House
House
Tarafsız
Tarafsız

Zehirli arı Empty Geri: Zehirli arı

Mesaj tarafından The Clown King Buggy Salı Ara. 10, 2013 2:50 pm

Eskrim ve kendo stiller için 600 kelimelik eğitim Trp'si.
Teknik için Üstteki rp'ye 150 kelime daha eklemen yeterli.
The Clown King Buggy
The Clown King Buggy
Anlatıcı&Onaylayıcı

Anlatıcı&Onaylayıcı

Zehirli arı Empty Geri: Zehirli arı

Mesaj tarafından House Paz Ara. 15, 2013 11:11 am

Teknik Adı: iğne
Tekniğinizin Seviyesi: E
Ekipman: Bastondan çekilmiş kılıç
Tekniğinizin Avantajları: Hızlı bir saplama tekniğidir. Kılıç, sapındaki baston kıvrımının yardımıyla herhangi bir kılıçtan daha hızlı saplama hareketine olanak sağlar. Rakibi savunmaya iter.
Tekniğinizin Dezvantajları: Güce dayalı bir saldırı olduğu için savunması yoktur.
House
House
Tarafsız
Tarafsız