One Piece Türkiye
Merhaba arkadaşlar.

Biliyorsunuz, burası yönetim ekibimizde ki birkaç sorundan ve sistematik hatalardan dolayı etkinliğini yitirdi. Kaldığı yerden devam ettirmek mümkün değil şuanda.

Bizde, yönetim ekibimizden kalan arkadaşlarla tekrardan; daha sistematik, daha görsel, daha gelişmiş, daha basit ve çok daha eğlenceli bir RPG için kollarımızı sıvadık. Yakın zamanda da gösterime girmeyi umud ediyoruz.

Çalışmalarımızı yoğun tempo ile devam ettiriyoruz. Aramıza katılmak, bizlere destek vermek isterseniz, Onebahriye adlı Skype adresinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

One Piece Türkiye
Merhaba arkadaşlar.

Biliyorsunuz, burası yönetim ekibimizde ki birkaç sorundan ve sistematik hatalardan dolayı etkinliğini yitirdi. Kaldığı yerden devam ettirmek mümkün değil şuanda.

Bizde, yönetim ekibimizden kalan arkadaşlarla tekrardan; daha sistematik, daha görsel, daha gelişmiş, daha basit ve çok daha eğlenceli bir RPG için kollarımızı sıvadık. Yakın zamanda da gösterime girmeyi umud ediyoruz.

Çalışmalarımızı yoğun tempo ile devam ettiriyoruz. Aramıza katılmak, bizlere destek vermek isterseniz, Onebahriye adlı Skype adresinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

One Piece Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Annie Waskes

2 posters

Annie Waskes        Empty Annie Waskes

Mesaj tarafından Annie Waskes Çarş. Ara. 11, 2013 4:52 am

Ön Bilgi:

İsim: Annie Waskes
Takma İsim/Ünvan: UçanKurt
Irk: İnsan
Gülüş Şekli: TısTısTıs

Fiziksel Görünüm:

Boy: 173
Kilo: 62
Göz: Turuncu
Dış Görünüş: Genellikle fon beyaz renkli üzerinde kırmızı çizgiler olan kıyafetler giyer . Beline kadar gelen düz turuncu renk saçı vardır.
Annie Waskes        Asuna-Yuuki-asuna-yuuki-35129328-1151-1152

Kişisel Bilgiler:

Doğduğu Ada/Kasaba: Rastgele
Bulunduğu Ada: Rastgele
Doğduğu Deniz : West Blue
Gezdiği Denizler: West Blue

Kişilik: Çok "duygusal" bir yapısı vardır . Onu tek bir kelime ile söylemek gerekirse "utangaç" diyebiliriz . Çocuklara bayılır . Vaktini hep çocuklarla geçirir . Ama böyle olsa bile çok "savaşçı" bir insandır . Övülmeye bayılır ve yardım etmeyi sever . Zekası ile herşeyi alabilir. Bu yüzden bu özelliklere "zeki"' yide eklemeyiz .

Geçmiş: Annie bir anne, bir baba ve iki kızın olduğu sıradan bir çekirdek ailede büyümüştür . Annie'nin ablası 18, Annie ise 13 yaşındadır . Annie'nin ablasının adı Nami'dir . Nami, bir gün Annie'yi de alıp evden çıkmıştır . Annie ile Nami 5 dakika gezdikten sonra bir parkta mola vermiştir . Annie'nin karnı çok acıkmıştı . Annie, aç bir gözle etrafına bakındı ama hiç yiyecek satan bir yer görmedi . Ama bir kez daha baktığında, evlerin arasında paslı tahtalardan yapılmış olan bir market gördü . Camları kir içinde olan bu markette dolusuyla dondurma vardı . Annie ablasına dönüp "Ablacım, bana şuradaki marketten dondurma alırmısın?"dedi ve gülümsedi . Nami ilk baktığında göremesede aynı Annie gibi ikinci bakışında gördü . "Ahh, ablasının kuzusu sen acıkmışmıydın . Tabikiide alırım sen burada bekle ben geliyorum" dedi ve koşarak markete koştu .
   Aradan 10 dakika geçti ama ablası daha görünmedi . Annie iyicene acıkmıştı , kendi kendine "Ablacım, nerede kaldın?" dedi. Dedi demesinede ablası hala gözükmüyordu . Annie, koşarak markete doğru gitti ama market kapanmıştı . Birden yağmur yağmaya başladı . Annie, çok endişelenmeye başladığı gözlerinden okunuyordu .
  Annie ablasını ne kadar sevsede doğru olanın eve gidip herkese haber vermek olduğunu biliyordu ve onu yapmaya başladı . Annie koştu, koştu ama kaybolmuştu . Bir veya iki adım  daha attıkdan sonra Annie bir çukura doğru yuvarlandı ve başını bir kayaya çarptı . Ne kadar korktuysa koca çukuru fark etmeyen Annie, bayıldı .
  10 dk sonra uyanan Annie iyice acıkmaya başladı . Etrafına bakındı ve kendi kendine "Neredeyim ben?" dedi . Biraz zaman sonra hemen oracıkta duran bir meyve gördü (şeytan meyvesi)  . Annie, o kadar acıkmıştıki meyveyi kaşla göz arasında yedi .

(Aradan 10 gün geçti ve Annie artık ölüm döşeğine geldi )

Annie tam ölecektiki birden kendini zorladı ve uçmaya başladı . Kanatları vardı . Kendinin ne olduğunu bilmeyen Annie kendinden korkmaya başladı . "Benim neyim var böyle, yoksa öldüm mü?" dedi ama uçtu uçtu ve gökyüzüne ulaştı çukurdan kurtulan Annie "Öldüysemde önemli değil çünkü o lanet çukurdan kurtuldum." dedi . Biraz alçalınca Annie rahatladı ve tekrar insan haline döndü, döndü dönmesinede, havada bir insana ne olur ? Tabikiide yere çakılır ve bunu hesap etmeyen Annie bir anda alçak bir mesafeden yere çakıldı . Annie zar zor kendine geldikten sonra yiyebileceği kadar yemek yedi ve artık tek hayali vardı oda engin denizlerdeki ablasını bulabilmekti .

(Diğer 4 yıl boyunca kendi kendine geçinip gitti ve ablasını aramaya devam etti)

Hedef: Ablasını bir kez olsun görebilmek ve onunla yeniden yaşamını sürdürebilmektir.

Hoşlandıkları: Çocuklar ve uçmak.

En son Annie Waskes tarafından Perş. Ara. 12, 2013 10:18 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Annie Waskes
Annie Waskes
Tarafsız
Tarafsız

Annie Waskes        Empty Geri: Annie Waskes

Mesaj tarafından The Clown King Buggy Çarş. Ara. 11, 2013 12:00 pm

Onaylanmıştır.
Geçmiş: 170.000
Karakter Kağıdı: 100.000
Toplam: 270.000 ß
Taraf: Sivil
Geçmiş biraz pasif kalmış onun dışında güzel. Sivil olmana karar verdim.
The Clown King Buggy
The Clown King Buggy
Anlatıcı&Onaylayıcı

Anlatıcı&Onaylayıcı

- Similar topics