One Piece Türkiye
Merhaba arkadaşlar.

Biliyorsunuz, burası yönetim ekibimizde ki birkaç sorundan ve sistematik hatalardan dolayı etkinliğini yitirdi. Kaldığı yerden devam ettirmek mümkün değil şuanda.

Bizde, yönetim ekibimizden kalan arkadaşlarla tekrardan; daha sistematik, daha görsel, daha gelişmiş, daha basit ve çok daha eğlenceli bir RPG için kollarımızı sıvadık. Yakın zamanda da gösterime girmeyi umud ediyoruz.

Çalışmalarımızı yoğun tempo ile devam ettiriyoruz. Aramıza katılmak, bizlere destek vermek isterseniz, Onebahriye adlı Skype adresinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

One Piece Türkiye
Merhaba arkadaşlar.

Biliyorsunuz, burası yönetim ekibimizde ki birkaç sorundan ve sistematik hatalardan dolayı etkinliğini yitirdi. Kaldığı yerden devam ettirmek mümkün değil şuanda.

Bizde, yönetim ekibimizden kalan arkadaşlarla tekrardan; daha sistematik, daha görsel, daha gelişmiş, daha basit ve çok daha eğlenceli bir RPG için kollarımızı sıvadık. Yakın zamanda da gösterime girmeyi umud ediyoruz.

Çalışmalarımızı yoğun tempo ile devam ettiriyoruz. Aramıza katılmak, bizlere destek vermek isterseniz, Onebahriye adlı Skype adresinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

One Piece Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sky-Board

2 posters

Sky-Board         Empty Sky-Board

Mesaj tarafından Ichiban Kyouma Çarş. Ocak 08, 2014 8:48 am

Adı: Sky-Board
Kullanım Alanı: Rahat ve hızlı bir ulaşım aracıdır.
Görünümü:
Özellikleri: Skypiea teknoloji olan kadranlar kullanılarak üretilmiştir. Yere teması bulunmamaktadır. Kadranların sağladığı hava akımıyla hareketi sağlanmaktadır.
Ichiban Kyouma
Ichiban Kyouma
Tarafsız
Tarafsız

Sky-Board         Empty Geri: Sky-Board

Mesaj tarafından The Clown King Buggy Çarş. Ocak 08, 2014 10:35 am

Kaykayı sadece mavi deniz, beyaz deniz ve süt yolunda kullanabilirsin. Değeri 12.000.000.000Sky-Board         15fnm77
Diğer kadranları rp içi alırsın.
The Clown King Buggy
The Clown King Buggy
Anlatıcı&Onaylayıcı

Anlatıcı&Onaylayıcı