One Piece Türkiye
Merhaba arkadaşlar.

Biliyorsunuz, burası yönetim ekibimizde ki birkaç sorundan ve sistematik hatalardan dolayı etkinliğini yitirdi. Kaldığı yerden devam ettirmek mümkün değil şuanda.

Bizde, yönetim ekibimizden kalan arkadaşlarla tekrardan; daha sistematik, daha görsel, daha gelişmiş, daha basit ve çok daha eğlenceli bir RPG için kollarımızı sıvadık. Yakın zamanda da gösterime girmeyi umud ediyoruz.

Çalışmalarımızı yoğun tempo ile devam ettiriyoruz. Aramıza katılmak, bizlere destek vermek isterseniz, Onebahriye adlı Skype adresinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

One Piece Türkiye
Merhaba arkadaşlar.

Biliyorsunuz, burası yönetim ekibimizde ki birkaç sorundan ve sistematik hatalardan dolayı etkinliğini yitirdi. Kaldığı yerden devam ettirmek mümkün değil şuanda.

Bizde, yönetim ekibimizden kalan arkadaşlarla tekrardan; daha sistematik, daha görsel, daha gelişmiş, daha basit ve çok daha eğlenceli bir RPG için kollarımızı sıvadık. Yakın zamanda da gösterime girmeyi umud ediyoruz.

Çalışmalarımızı yoğun tempo ile devam ettiriyoruz. Aramıza katılmak, bizlere destek vermek isterseniz, Onebahriye adlı Skype adresinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

One Piece Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ha Ha no Mi

Ha Ha no Mi Empty Ha Ha no Mi

Mesaj tarafından Kurosazaki Meriutsu Cuma Ocak 10, 2014 9:10 am

Adı: Ha Ha no Mi (Yaprak Yaprak Meyvesi)
Türü: Logia
Açıklama: Kişiye yapraklara dönüşme ve fiziksel darbelerden etkilenmeme/ az etkilenme yeteneği kazandırır. Kişi birden fazla ağacın/ bitkinin yaprağına dönüşebilir. Yaprak türleri heterojen ya da homojen olarak karıştırılabilir, ya da sadece tek bir bitkinin yaprağı olabilir. Örneğin Aloe Vera gibi bitkilerin yaprağı olarak ilaç yapımında kullanabilir, Küstüm otu yaprakları olarak her hangi bir dokunmada geri çekilebilir, ısırgan otu yaprağı olabilir, dikenli yaprağı olan bitkiler ve pek çok zehirli yaprak olabilir. Rüzgarlı havalarda yaprak formunda süzülebilir, kuru yapraklar bu etkiyi arttır. Kamuflaj için bire birdir. Bir de mümkünse sakura yapraklarının kesici özellikte olduğunun varsayılmasını istiyorum, ya da geliştikçe kesici olabilir.

Meyve Dezavantajları: Yanmayan ağaç türlerinin yaprağı (var öyle bir ağaç türü) olmadığı zaman logia formunda ateş alabilir. Sıradan meyve dezavantajları

Kurosazaki Meriutsu
Kurosazaki Meriutsu
Tarafsız
Tarafsız