One Piece Türkiye
Merhaba arkadaşlar.

Biliyorsunuz, burası yönetim ekibimizde ki birkaç sorundan ve sistematik hatalardan dolayı etkinliğini yitirdi. Kaldığı yerden devam ettirmek mümkün değil şuanda.

Bizde, yönetim ekibimizden kalan arkadaşlarla tekrardan; daha sistematik, daha görsel, daha gelişmiş, daha basit ve çok daha eğlenceli bir RPG için kollarımızı sıvadık. Yakın zamanda da gösterime girmeyi umud ediyoruz.

Çalışmalarımızı yoğun tempo ile devam ettiriyoruz. Aramıza katılmak, bizlere destek vermek isterseniz, Onebahriye adlı Skype adresinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

One Piece Türkiye
Merhaba arkadaşlar.

Biliyorsunuz, burası yönetim ekibimizde ki birkaç sorundan ve sistematik hatalardan dolayı etkinliğini yitirdi. Kaldığı yerden devam ettirmek mümkün değil şuanda.

Bizde, yönetim ekibimizden kalan arkadaşlarla tekrardan; daha sistematik, daha görsel, daha gelişmiş, daha basit ve çok daha eğlenceli bir RPG için kollarımızı sıvadık. Yakın zamanda da gösterime girmeyi umud ediyoruz.

Çalışmalarımızı yoğun tempo ile devam ettiriyoruz. Aramıza katılmak, bizlere destek vermek isterseniz, Onebahriye adlı Skype adresinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

One Piece Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

All Blue

2 posters

All Blue     Empty All Blue

Mesaj tarafından Harakagi Hitsu Ptsi Ocak 13, 2014 3:34 am

Petin İsmi: All Blue
Türü: Sümbül Amerika Papağanı (Güneye bakan kuşu gibi kuşlar egzotik kuşların bu evrende de olduğunu kanıtlıyor.)
Özellikleri: Sümbül Amerikan Papağanı, Orta Amerika ve Güney Amerika’da yaşar. Kuyruk dahil 100-106 cmlik boyu ve 1-1,5 kglık ağırlığıyla dünya’nın en büyük papağanıdır. Rengi kobalt mavidir, göz çevresi altın sarısıdır. Öyle güçlü gagaları vardır ki demir kafesleri bile sökebilirler. Dövüş kabiliyeti bir meyve yardımı ile vardır. Meyve kullanılmadan bile güçlü gagası belki işe yarayabilir.
Resim:
All Blue     86-300x239
Boyu: 104 cm
Kilosu: 1 kg
Memleketi: West Blue
Harakagi Hitsu
Harakagi Hitsu
Devrimci
Devrimci

All Blue     Empty Geri: All Blue

Mesaj tarafından The Clown King Buggy Ptsi Ocak 13, 2014 10:41 am

Onaylandı,
Statlar;
Güç:1
Dayanıklılık:2
Hız:3
Kabiliyet:2+2
Dağıtabileceğin 2 adet statın bulunmakta.
Fiyatı 140.000ß

En son The Clown King Buggy tarafından Salı Ocak 14, 2014 11:17 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
The Clown King Buggy
The Clown King Buggy
Anlatıcı&Onaylayıcı

Anlatıcı&Onaylayıcı

All Blue     Empty Geri: All Blue

Mesaj tarafından Harakagi Hitsu Salı Ocak 14, 2014 9:20 am

hepsi kabiliyete.
Harakagi Hitsu
Harakagi Hitsu
Devrimci
Devrimci

- Similar topics