One Piece Türkiye
Merhaba arkadaşlar.

Biliyorsunuz, burası yönetim ekibimizde ki birkaç sorundan ve sistematik hatalardan dolayı etkinliğini yitirdi. Kaldığı yerden devam ettirmek mümkün değil şuanda.

Bizde, yönetim ekibimizden kalan arkadaşlarla tekrardan; daha sistematik, daha görsel, daha gelişmiş, daha basit ve çok daha eğlenceli bir RPG için kollarımızı sıvadık. Yakın zamanda da gösterime girmeyi umud ediyoruz.

Çalışmalarımızı yoğun tempo ile devam ettiriyoruz. Aramıza katılmak, bizlere destek vermek isterseniz, Onebahriye adlı Skype adresinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

One Piece Türkiye
Merhaba arkadaşlar.

Biliyorsunuz, burası yönetim ekibimizde ki birkaç sorundan ve sistematik hatalardan dolayı etkinliğini yitirdi. Kaldığı yerden devam ettirmek mümkün değil şuanda.

Bizde, yönetim ekibimizden kalan arkadaşlarla tekrardan; daha sistematik, daha görsel, daha gelişmiş, daha basit ve çok daha eğlenceli bir RPG için kollarımızı sıvadık. Yakın zamanda da gösterime girmeyi umud ediyoruz.

Çalışmalarımızı yoğun tempo ile devam ettiriyoruz. Aramıza katılmak, bizlere destek vermek isterseniz, Onebahriye adlı Skype adresinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

One Piece Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ibuki Makao

Ibuki Makao Empty Ibuki Makao

Mesaj tarafından Ibuki Makao Cuma Şub. 07, 2014 3:20 am

Ön Bilgi

İsim: Ibuki Makao
Takma İsim/Ünvan: Dört Göz Ibu
Irk: İnsan
Gülüş Şekli: Ohohohohooh

Fiziksel Görünüm

Boy: 1.93
Kilo: 79.5
Göz: Sarı ve kahverengi karışımı.
Dış Görünüş: Ibuki tam bir beyefendi gibi giyinir. Sarı saçları vardır, sarı ile kahverengi karışımı gözleri. Giyindikleri ise beyaz bir gömleğin üzerine siyah ve kısa kollu bir ceket, onun altına ise ceketle aynı renk olan bir pantolon giyer. Kızlara gösterişli gözükmek için ise siyah bir papyon takar.
Karakter Resmi:
RESİM:

Kişisel Bilgiler:

Doğduğu Ada/Kasaba: 11 Numaralı Ada
Bulunduğu Ada: 7 Numaralı Ada
Doğduğu Deniz : East Blue
Gezdiği Denizler: East Blue ve West Blue
Kişilik:
Kişilik::
Geçmiş:
Geçmiş::
Hedef: Yaşlı, çocuk, engelli tanımayıp dünyadaki tüm kötüleri öldürmek.
Hoşlandıkları: Sigara içmeyi ve müzik dinlemeyi çok sever. Bazı zamanlarda dehşet kitapları okur. Çalışma ruhu hiçbir zaman onu bırakmaz, devamlı antrenman yapar.
Ibuki Makao
Ibuki Makao
Tarafsız
Tarafsız