One Piece Türkiye
Merhaba arkadaşlar.

Biliyorsunuz, burası yönetim ekibimizde ki birkaç sorundan ve sistematik hatalardan dolayı etkinliğini yitirdi. Kaldığı yerden devam ettirmek mümkün değil şuanda.

Bizde, yönetim ekibimizden kalan arkadaşlarla tekrardan; daha sistematik, daha görsel, daha gelişmiş, daha basit ve çok daha eğlenceli bir RPG için kollarımızı sıvadık. Yakın zamanda da gösterime girmeyi umud ediyoruz.

Çalışmalarımızı yoğun tempo ile devam ettiriyoruz. Aramıza katılmak, bizlere destek vermek isterseniz, Onebahriye adlı Skype adresinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

One Piece Türkiye
Merhaba arkadaşlar.

Biliyorsunuz, burası yönetim ekibimizde ki birkaç sorundan ve sistematik hatalardan dolayı etkinliğini yitirdi. Kaldığı yerden devam ettirmek mümkün değil şuanda.

Bizde, yönetim ekibimizden kalan arkadaşlarla tekrardan; daha sistematik, daha görsel, daha gelişmiş, daha basit ve çok daha eğlenceli bir RPG için kollarımızı sıvadık. Yakın zamanda da gösterime girmeyi umud ediyoruz.

Çalışmalarımızı yoğun tempo ile devam ettiriyoruz. Aramıza katılmak, bizlere destek vermek isterseniz, Onebahriye adlı Skype adresinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

One Piece Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Görev Sistemi

Görev Sistemi Empty Görev Sistemi

Mesaj tarafından Akagami Paz Kas. 24, 2013 3:24 am

♦Bu görev sistemi, sadece Denizci ve Devrimci olan kişiler için geçerlidir. Kendi tarafınızdan aldığınız görevleri tamamlayarak belli biktarda para ve/veya Exp kazanabileceksiniz. Normal mmorpg'lerdeki quest'ler gibi düşünebilirsiniz bu sistemi, fakat görev alabilmeniz için üstünüz olması gerekiyor. Bu yüzden sadece iki tarafta aktif sistem zaten. Bu görevlerinizi normal Rp'lerinizde yapmanız gerekir, Srp veya Trp yazarak yapamazsınız.

♠Denizci Görevleri (Görevleri bağlı olduğunuz üstten almak zorundasınız)

• Bu görevler bir korsanı yakalama, öldürme, bir direnişçiyi yakalama veya öldürme, bir sivile yardım etme, bir sorunu çözme veya bir canavarı öldürme gibi farklı şekillerde olabilmektedir.

• "Mantar Pano" 'dan ulaşabilirsiniz.

♠Direnişçi Görevleri

• Bu görevler bir sivile yardım etme, bir denizciyi idam etme, hapisten adam kaçırma gibi birçok farklı şekilde olabilir.

• "Mantar Pano" 'dan ulaşabilirsiniz.

♦ Görevlerin sizlere vereceği EXP veya Belly ödülü, görevin zorluk derecesine göre değişecektir. Zorluk seviyesi adminler tarafından belirlenir. Görev seviyeleri sizin görevi alamayacağınızı değil, sadece ve sadece zorluk seviyesini belirler. Yani atıyorum S-Rank bir görev aldıysanız, S-Rank olmadan görevi yapamayacağınız değil, görevin çok zor olduğunu belirler bu ibare.
Akagami
Akagami
Kurucu
Kurucu

https://one-piece.forum.st

- Similar topics