One Piece Türkiye
Merhaba arkadaşlar.

Biliyorsunuz, burası yönetim ekibimizde ki birkaç sorundan ve sistematik hatalardan dolayı etkinliğini yitirdi. Kaldığı yerden devam ettirmek mümkün değil şuanda.

Bizde, yönetim ekibimizden kalan arkadaşlarla tekrardan; daha sistematik, daha görsel, daha gelişmiş, daha basit ve çok daha eğlenceli bir RPG için kollarımızı sıvadık. Yakın zamanda da gösterime girmeyi umud ediyoruz.

Çalışmalarımızı yoğun tempo ile devam ettiriyoruz. Aramıza katılmak, bizlere destek vermek isterseniz, Onebahriye adlı Skype adresinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

One Piece Türkiye
Merhaba arkadaşlar.

Biliyorsunuz, burası yönetim ekibimizde ki birkaç sorundan ve sistematik hatalardan dolayı etkinliğini yitirdi. Kaldığı yerden devam ettirmek mümkün değil şuanda.

Bizde, yönetim ekibimizden kalan arkadaşlarla tekrardan; daha sistematik, daha görsel, daha gelişmiş, daha basit ve çok daha eğlenceli bir RPG için kollarımızı sıvadık. Yakın zamanda da gösterime girmeyi umud ediyoruz.

Çalışmalarımızı yoğun tempo ile devam ettiriyoruz. Aramıza katılmak, bizlere destek vermek isterseniz, Onebahriye adlı Skype adresinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

One Piece Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sage Vian/Lejant

Sage Vian/Lejant Empty Sage Vian/Lejant

Mesaj tarafından Sage Vian Paz Ara. 15, 2013 11:20 am

İsim: Sage Vian
Takma İsim/Ünvan: Samhain  
Irk: İnsan
Gülüş Şekli: hıhıhıh
Boy: 188cm  
Kilo: 90kg
Göz: Kırmızı-turuncu
Doğduğu Ada/Kasaba: West Blue herhangi bir ada
Bulunduğu Ada: East Blue 7 nolu ada.
Doğduğu Deniz West Blue
Gezdiği Denizler: West Blue, North Blue, East Blue, South Blue
Kişilik: Kindardır ve kesinlikle aceleci değildir. Bir kişiye olan hıncını almak için doğru zaman bekler, gerekirse yıllarca bekleyebilir. Öfkesi daima ilk günkü gibi kuvvetli kalır.
İnsanlar ve bitkiler onun için aynı şeydir. Etrafındaki hemen hemen herkesi deney malzemesi, bilgi kaynağı, kukla ve bu gibi sözcüklerle betimler. Kimsenin varlığına saygısı yoktur. Sadece çok yakını olabilmiş az sayıda kişiye değer verir. Yakınlarına ise aşırı değer verir. Onlara yapılan bir haksızlığı, bir kötülüğü asla görmezden gelemez. Kendisine yapılmış gibi görür, intikam arar.
Kimseye güvenmez, kimseden kendisine güvenmesini de durduk yere istemez. Ona göre güven, insanın sahip olabileceği en büyük yanılgıdır. Bir kişiye güvenip arkadan bıçaklanma riskini göze almadığından güven duygusu duymaz.
Çok kolay yalan söyler ve insanları kandırır. Bir kişiyi ölüme sürüklemekten hiç çekinmez. Ona inanan insanlar dahi olsa, işine yaramadıkları anda varlıkları tüm değerini kaybeder. Ona yardım etmeye çalışan birisinin zarar görmesini umursamaz.
Kendi çıkarları için her şeyi yapabilir. Çıkarlarını birinci planda tutar. Onun için en büyük kazanç ise bilgidir. Bunu elde edebilmek için suç işleyebilir, insanları öldürebilir, yalan söyleyip rol yapabilir; kısacası her şeyi yapabilir.
Diğer insanlara olduğu kadar umursamaz gözükmemek için çabalasa da onlarla fazla uğraşmak istemediği için sadece biraz soğuk ve sert birisi olarak kendisini gösterir. Onun birilerini öldürmesini hiç kimse beklemez ancak birisine acıyıp yardım etmesinin imkansız olduğu da bilinir.
Hedef: Hükümetten intikam almak ve bunu onları yok etmekten daha fazlasıyla gerçekleştirebilmek.
Statlar                  
Güç: 3
Dayanıklılık: 2
Hız: 2
Zeka: 2
Meslek Statları
Kimyagerlik: 1+1
Doktor: 2
Değerler
Kafa Ödülü: -
Para: 300.000
Dağıtılmamış Stat: 0