One Piece Türkiye
Merhaba arkadaşlar.

Biliyorsunuz, burası yönetim ekibimizde ki birkaç sorundan ve sistematik hatalardan dolayı etkinliğini yitirdi. Kaldığı yerden devam ettirmek mümkün değil şuanda.

Bizde, yönetim ekibimizden kalan arkadaşlarla tekrardan; daha sistematik, daha görsel, daha gelişmiş, daha basit ve çok daha eğlenceli bir RPG için kollarımızı sıvadık. Yakın zamanda da gösterime girmeyi umud ediyoruz.

Çalışmalarımızı yoğun tempo ile devam ettiriyoruz. Aramıza katılmak, bizlere destek vermek isterseniz, Onebahriye adlı Skype adresinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

One Piece Türkiye
Merhaba arkadaşlar.

Biliyorsunuz, burası yönetim ekibimizde ki birkaç sorundan ve sistematik hatalardan dolayı etkinliğini yitirdi. Kaldığı yerden devam ettirmek mümkün değil şuanda.

Bizde, yönetim ekibimizden kalan arkadaşlarla tekrardan; daha sistematik, daha görsel, daha gelişmiş, daha basit ve çok daha eğlenceli bir RPG için kollarımızı sıvadık. Yakın zamanda da gösterime girmeyi umud ediyoruz.

Çalışmalarımızı yoğun tempo ile devam ettiriyoruz. Aramıza katılmak, bizlere destek vermek isterseniz, Onebahriye adlı Skype adresinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

One Piece Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Xneorp

Xneorp     Empty Xneorp

Mesaj tarafından Akagami Cuma Eyl. 06, 2013 8:39 am

Xneo, geleceğin fantezik bir şekilde ön görülüp, nükleer savaşın patlak gösterişinden sonra oluşan kaos ve karmaşanın, radyasyon etkisiyle yeni Irkların ve tarafların boy gösterdiği, post-apokaliptik alternatif bir Dünya'dır. Peki ben bu konuyu niye yazıyorum?

Şöyle ki, forum büyütme becerim sıfır olduğu için bazı forumlara ve sitelere tanıtım yapmak zorundayım. Ve tanıtım yaptığım siteler kendi tanıtımlarını da istiyor. Bu yüzden paylaşmak zorundayım- ki zaten kötü bir forum da değil, iyidir yani site.

Şimdi bu forumda üç adet ırk bulunuyor. Bunlar yapılan deneyler sonucu insanları mutantlaştırıp, genetiğiyle oynanıp yapılmış. Irklar Gen, Zed ve Som. Özelliklerine gelince:

Gen'ler belli bir maddeyi manüple ediyor yani kontrol ediyor. One Piece'teki Logia meyveleri gibi ama bedeniniz dokunulmaz falan değil, Paramecia türüyle Logia'nın karışımı gibi düşünün.

Zed'ler Amerika'da deneyler sonucu mutantlaşmış insanlar. Bazı hayvan ya da bitkilerin bazı özelliklerini alabiliyor. Mesela hayvan olarak fil alırsanız burnunuz hortum gibi uzayabilir Very Happy

Som'larsa normal bir insandan daha güçlü, hızlı, dayanıklı fakat bunlar diğer ırkların özelliklerine karşı yeterli olmayabiliyor, bu noktada da teknoloji kullanıyorlar. Özellikli kılıç, kalkan ve zırhlarıyla diğer ırklarla savaşabilecek düzeye geliyorlar.

Genel olarak bu şekilde, bu üç ırktan insanlar birlikte Japonya'da Xneo adlı bir şehir kuruyorlar. Ve kurgu böyle devam ediyor.

Hepimizin beklediği an geldi Very Happy Linki paylaşıyorum:

http://xneorp.com/
Akagami
Akagami
Kurucu
Kurucu

https://one-piece.forum.st