One Piece Türkiye
Merhaba arkadaşlar.

Biliyorsunuz, burası yönetim ekibimizde ki birkaç sorundan ve sistematik hatalardan dolayı etkinliğini yitirdi. Kaldığı yerden devam ettirmek mümkün değil şuanda.

Bizde, yönetim ekibimizden kalan arkadaşlarla tekrardan; daha sistematik, daha görsel, daha gelişmiş, daha basit ve çok daha eğlenceli bir RPG için kollarımızı sıvadık. Yakın zamanda da gösterime girmeyi umud ediyoruz.

Çalışmalarımızı yoğun tempo ile devam ettiriyoruz. Aramıza katılmak, bizlere destek vermek isterseniz, Onebahriye adlı Skype adresinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

One Piece Türkiye
Merhaba arkadaşlar.

Biliyorsunuz, burası yönetim ekibimizde ki birkaç sorundan ve sistematik hatalardan dolayı etkinliğini yitirdi. Kaldığı yerden devam ettirmek mümkün değil şuanda.

Bizde, yönetim ekibimizden kalan arkadaşlarla tekrardan; daha sistematik, daha görsel, daha gelişmiş, daha basit ve çok daha eğlenceli bir RPG için kollarımızı sıvadık. Yakın zamanda da gösterime girmeyi umud ediyoruz.

Çalışmalarımızı yoğun tempo ile devam ettiriyoruz. Aramıza katılmak, bizlere destek vermek isterseniz, Onebahriye adlı Skype adresinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

One Piece Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Meyveli - Meyvesiz

+2
Dante J. Hunter
Mr. Demetrius
6 posters

Meyveli - Meyvesiz Empty Meyveli - Meyvesiz

Mesaj tarafından Mr. Demetrius Cuma Ara. 06, 2013 6:14 am

Efendim şimdi şöyle ki Herkes güçlü ve güzel bir meyve alma çabasında; lakin herkes meyve yediğinde Normal İnsanlar'dan güçlü olacağını sanıyor. Ben şahsen bu fikirde değilim. Örneğin meyve yemiş bir kişi ile iyi bir kılıç ustası başa baş dövüşebilir. hatta kılıç ustası yenebilir. Birde siz değerli adminler'e sormak istiyorum bu konuyu.
Mr. Demetrius
Mr. Demetrius
Devrimci
Devrimci

Meyveli - Meyvesiz Empty Geri: Meyveli - Meyvesiz

Mesaj tarafından Dante J. Hunter Cuma Ara. 06, 2013 6:26 am

Kullanıcısına göre değişir.
Dante J. Hunter
Dante J. Hunter
Tarafsız
Tarafsız

Mesaj tarafından Serininjaa Cuma Ara. 06, 2013 6:27 am

Meyveye göre değişir.
Serininjaa
Serininjaa
Tarafsız
Tarafsız

Mesaj tarafından Yuri Aksamov Cuma Ara. 06, 2013 8:25 am

Meyve yiyen kişi normalden elbette daha üstündür dostum, çoğu zaman. Ancak şöyle bir durum var ki, bir normal insan da çalışmayla bir meyve sahibi seviyesine, veya çok daha üstün bir seviyelere ulaşabilir.

Shanks büyük ihtimalle sadece bir kılıç ustası, mesela; Zoro veya.. Ha ille kılıç ustası olmak da gerekmiyor üst seviyelere erişmek için, Sanji gibi farklı noktalara da yoğunlaşılabilir.
Yuri Aksamov
Yuri Aksamov
Korsan&Grafiker

Korsan&Grafiker

Mesaj tarafından Mr. Demetrius Cuma Ara. 06, 2013 8:34 am

Şunu demek istiyorum. Ben meyve yemeyeceğim. Haki ve kılıç üzerine yoğunlaşacağım. Şansım nedir ? Yoksa meyveyi üstün kabul ediyorsanız bu fikrimden vaz geçebilirim.
Mr. Demetrius
Mr. Demetrius
Devrimci
Devrimci

Mesaj tarafından Misafir Cuma Ara. 06, 2013 8:56 am

Meyve için stat puanı vermen lazım. Bu durumda diğer statların meyvesiz birine göre daha az gelişiyor. bunu da göz önüne almak lazım. Meyvesiz dövüş teknikleri geliştirirsen meyvelilere karşı avantajlı olursun. Hele haki de açtın mı Logia ları ezer geçersin.
Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Furydama Cuma Ara. 06, 2013 3:58 pm

meyveye, oyuncuya, duruma göre değişir bence.

eğer denize düşersen meyve dezavantajdır mesela ki korsan dünyasındayız.
Furydama
Furydama
Tarafsız
Tarafsız

Mesaj tarafından Dante J. Hunter Cuma Ara. 06, 2013 4:19 pm

blackrhun demiş ki:... lakin herkes meyve yediğinde Normal İnsanlar'dan güçlü olacağını sanıyor. Ben şahsen bu fikirde değilim...
Evet normal insandan güçlü oluyorsun olayı o zaten.
Dante J. Hunter
Dante J. Hunter
Tarafsız
Tarafsız

The author of this message was banned from the forum - See the message