One Piece Türkiye
Merhaba arkadaşlar.

Biliyorsunuz, burası yönetim ekibimizde ki birkaç sorundan ve sistematik hatalardan dolayı etkinliğini yitirdi. Kaldığı yerden devam ettirmek mümkün değil şuanda.

Bizde, yönetim ekibimizden kalan arkadaşlarla tekrardan; daha sistematik, daha görsel, daha gelişmiş, daha basit ve çok daha eğlenceli bir RPG için kollarımızı sıvadık. Yakın zamanda da gösterime girmeyi umud ediyoruz.

Çalışmalarımızı yoğun tempo ile devam ettiriyoruz. Aramıza katılmak, bizlere destek vermek isterseniz, Onebahriye adlı Skype adresinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

One Piece Türkiye
Merhaba arkadaşlar.

Biliyorsunuz, burası yönetim ekibimizde ki birkaç sorundan ve sistematik hatalardan dolayı etkinliğini yitirdi. Kaldığı yerden devam ettirmek mümkün değil şuanda.

Bizde, yönetim ekibimizden kalan arkadaşlarla tekrardan; daha sistematik, daha görsel, daha gelişmiş, daha basit ve çok daha eğlenceli bir RPG için kollarımızı sıvadık. Yakın zamanda da gösterime girmeyi umud ediyoruz.

Çalışmalarımızı yoğun tempo ile devam ettiriyoruz. Aramıza katılmak, bizlere destek vermek isterseniz, Onebahriye adlı Skype adresinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

One Piece Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yeni Bir Başlangıç '' Frenda Grifindor '' .

2 posters

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

The author of this message was banned from the forum - See the message

Yeni Bir Başlangıç '' Frenda Grifindor '' . Empty Yeni Bir Başlangıç "Frenda Grifindor"

Mesaj tarafından Frenda Grifindor Paz Ara. 15, 2013 2:25 pm

Bundan sonra hayatımı aksiyon dolu bir şekilde yaşayacağım! Dünyadaki en güçlü insan olana kadar durmayacağım! Eğer Dünyadaki en güçlü insan olamazsam hedefime ulaşamam! O canavaları öldürmek için güçlenmeliyim! Onların kellelerini tek tek alıp babama göndereceğim! Hıhıhıhıhıhı...

Sırtımda büyük bir çantayla beraber amaçsızca yürüyordum. Aslında bir amacım vardı, kendime kalacak bir yer arıyordum. Kısa bir süre yürüdükten sonra bir han bulabilmiştim. Hana girdiğimde karşıma yaşlı bir çift çıkmıştı. Yavaşça yaşlı çiftin yanına gitmiş ve kalacak oda olup olmadığını sormuştum. Nazik bir şekilde bana oda olduğunu, hatta benden yarı fiyat alacağını söylemişti. Neden benden yarı fiyat aldığını sorduğumda ise uzaklarda yaşayan bir torununa benzediğimi söylemişlerdi. Lan yoksa bunlar benim hiç görmediğim büyükbabam ve büyükannem mi? Öyle olsalar bile onlara bir şey diyemem. Eğer kaçtığımı bilirlerse direk babama haber verirler. Gerçi imkansız öyle bir şey. Benim büyükbabam kesin aşırı katı bir insandır... Yaşlı çiftle olan sohbetimi bitirdikten sonra odama çekilmiştim. Odada giysileri koymak için küçük bir dolap vardı. Dolaba giysilerimi koymak yerine tırpanımı koymuştum. Tırpanın hemen yanına ise bavulumu bırakmıştım. İşlerimi hallettikten sonra direk yatağa geçmiştim. Yatağa uzanır uzanmaz uyuya kalmıştım. Belli ki bayağı yorulmuşum...

Sabahın ilk ışıklarında uyanıvermiştim. Daha fazla uyumak istiyordum fakat bir türlü uyuyamıyordum. Bunun sebebinin suratıma vuran ışık olduğunu düşünmüştüm fakat yanılıyordum. Beni uyutmayan şey lanet olası kapının çalınmasıydı! Hangi piç sabahın köründe beni kaldıracak kadar cesaretli olabilir ki! O ibneyi elimden kimse alamaz! Zaten çok uyuyamadım... Hızlıca yatağımdan kalkıp kapıyı açmak için hareketlenmiştim. Kapıyı açtıktan sonra karşımdaki kişinin suratına dik dik bakmayı planlıyordum. Tabii kapıyı çalan akşam gördüğüm nine veya dede değilse...
Frenda Grifindor
Frenda Grifindor
Ödül Avcısı
Ödül Avcısı

Yeni Bir Başlangıç '' Frenda Grifindor '' . Empty Geri: Yeni Bir Başlangıç '' Frenda Grifindor '' .

Mesaj tarafından Frenda Grifindor Çarş. Ara. 18, 2013 11:30 am

LAN! LAN! LAAAAAAN! Hem sabahın köründe zorla kaldırılıyorum, hemde böyle bir şeyle karşılaşıyorum! Açıkçası kapıyı tıklatan kişiye acıyorum! Onu elimden kimse alamaz! Hem beni kaldırdı, hemde böyle bir şey yaptı! Benim kim olduğumu biliyor mu lan bu p*çler! Bittiniz lan siz y*vşaklar! Önce bu hanı yakıcam, sonra kapıya vuran kişiye işkence edicem! Hehehehehehe!

Ben toz bulutuyla boğuşurken birisi bana bir şeyler söylemişti. "Umarım uyandırmamışım" demişti p*ç kurusu! Bu saatte kim kalkar a*cık herif! Hele gecenin köründe gelmiş bir insan kalkar mı? Sövmemek için kendimi tutmaya karar vermiştim çünkü hiçbir şey göremiyordum. Bu konuşan kişi dede veya nine olabilir sonuçta. Açıkçası onlara küfür etmek istemiyorum. Nedense o nine ve dedeyi çok sevdim! Sanki öz dedem ve ninem gibiler! Bu konuşan kesin dede veya nine! Handa kalan birisi neden tanımadığı birisini yemeğe kaldırsın ki? Evet evet, bu konuşan o ikisinden biri olduğu için nazik olmalıyım...

Gözlerim normale döndüğünde ve bir şeyler görebilmeye başladığımda benimle konuşan kişinin kim olduğuna bakmış ve konuşmaya başlamıştım.
"Uyandırdığınız için teşekkürler. Gece aç uyumuştum zaten." Aslında gece aç filan uyumadım, bunu sırf gözlerine girebilmek için yaptım. Benim iyi bir insan olduğumu düşünmeliler... Üstümü silkeledikten sonra benimle konuşan kişinin peşinden gidecektim. Yemek yenilen yere gittiğimde ise kendime uygun bir şeyler alıp yiyecektim.
Frenda Grifindor
Frenda Grifindor
Ödül Avcısı
Ödül Avcısı

Yeni Bir Başlangıç '' Frenda Grifindor '' . Empty Geri: Yeni Bir Başlangıç '' Frenda Grifindor '' .

Mesaj tarafından Frenda Grifindor Cuma Ara. 20, 2013 3:52 pm

Yaşlı adamı takip ederken hanın tahminimden daha büyük olduğunu fark etmiştim. Ayrıca iki önemli ayrıntıyı da fark etmiştim. İlki, giriş katında bulunan ufak kütüphaneydi. Bu kütüphane birkaç kitaplıktan oluşuyordu sadece. İkincisi ise, yemekhane. Böyle eski bir hanın bu kadar büyük bir yemekhaneye sahip olacağı aklımdan bile geçmezdi...

Yemekhaneye vardığımızda dede gitmiş, yerine teyze gelmişti. Nereye oturacağımı bilmiyordum fakat teyze kısa sürede bana rehberlik edivermişti. Cam kenarında bulunan masada hazır bir sofra olduğunu görmüştüm. Teyzenin beni oraya oturtacağını düşünüyordum ki öyle olmuştu. Masaya oturduğumda teyze bir şeyler söylemişti fakat ben tam olarak anlayamamıştım. Teyze yanımdan gider gitmez ise yemeğe yumulmuştum. Yemeği yerken ne kadar aç olduğumu anlamıştım. Ayrıca yemeklerin tadıda bir harikaydı. Teyze, Allah bilir kaç yıldır yemek pişiriyordur. Güzel olsun bi zahmet!

Yemeğimi bitirdiğimde teyze hala etraftaysa gidip ona teşekkür etmeyi planlıyordum. Teyzeye teşekkür ettikten sonra direk odama çıkacaktım. Odama çıktıktan sonra ise tırpanı alıp handan ayrılacaktım. Nereye gideceğim zaten belli! Uzun zamandır gitmek istediğim bir yer, orası bir bar! Her zaman bir bara gidip içki içmek istemişimdir! Hayatımda daha önce hiç içki içmedim. Babam ve abilerim hep içiyordu, doğal olarak bende içmek istiyordum fakat bir türlü içememiştim. Artık özgür olduğum için rahat rahat içkimi içebilirim!
Frenda Grifindor
Frenda Grifindor
Ödül Avcısı
Ödül Avcısı

Mesaj tarafından Frenda Grifindor C.tesi Ara. 21, 2013 1:37 pm

LAN BENDEN DAHA ŞANSSIZ BİR İNSAN VAR MI BU DÜNYADA! SOKARIM BÖYLE İŞE! ÖNCE TOZ BULUTU SURATIMDA PATLAR, SONRA KAFAMA KUŞ SIÇAR! BÖYLE İŞİN BEN ANASINA AVRADINA DÜZ GİDEYİM! TANRI BANA YUKARDAN İŞARET GÖNDERİYOR KESİN! TANRI BENİM BARA GİTMEMİ İSTEMİYOR AMA BEN TANRIYA KARŞI ÇIKIP O BARA GİDECEĞİM! BARDAKİ EN GÜZEL İÇKİLERDEN BİRİNİ İÇECEĞİM! İNADIM İNAT! KAFAMA BOK ATARSAN BÖYLE OLUR İŞTE!

Kafama kuşaun sıçtığını kimsenin görmesini istemiyordum. Etrafıma iyice bir bakındığımda herkesin bir şeylerle meşgul olduğunu, kimsenin başıma böyle bir olay geldiğini görmediğini fark etmiştim. Tam o sırada aklıma yanıma aldığım peçete gelmişti. Yemeği yedikten sonra masadaki peçetelerden birini alıp cebime sıkıştırmıştım! Ne kadar şanslıyım lan! Peçeteyi hızlıca kavrayıp kafama götürmüş ve boku ordan almıştım. Boku aldıktan sonra peçeteyi katlayıp birkaç kere daha silmiştim saçımı. Duşa girmem gerektiğini biliyorum fakat canım hiç duşa girmek istemiyor! Akşam döndüğümde yıkanırım zaten...

Boku kafamdan aldıktan sonra planıma sadık kalıp bir bar aramaya devam etmeyi planlıyordum. Tanrı'nın bana yaptığı bu küçük oyundan sonra dahada hırslanmıştım içki içmek için. Gerçi benim gibi küçük bir kıza içki vereceklerini pek sanmıyorum...
Frenda Grifindor
Frenda Grifindor
Ödül Avcısı
Ödül Avcısı

Mesaj tarafından Frenda Grifindor Paz Ara. 22, 2013 9:06 am

Kısa bir yürüyüşün ardından kendime bir bar bulmuştum. Barı bulduğumda heyecandan dört köşe olmuştum. Bir an önce içeri girip içkimi içmek istiyordum fakat bunu yapamazdım. Eğer bu heyecanlı halimle oraya girersem kesin bana içki vermezler. Biraz bekleyip soğukkanlılığımı geri kazanmalıyım. Soğukkanlılığımı kazandığımda barın içine girer ve içkimi alırım! Aaah~~ Zaman bir türlü ilerlemiyor. Demek fazla heyecanlanınca vakit her zamanki gibi akıp gitmiyor. Bunu aklımda tutacağım...

Soğukkanlılığımı geri kazandığımda hiç beklemeden bara girmiştim. Bara girdiğimde etrafıma bir bakınmıştım. Tamda beklediğim gibi bir ortam vardı. Bütün işsiz piçler bir araya toplanmış kafayı buluyorlardı. Ben kafayı bulmak istemiyorum, sadece içkinin tadının nasıl bir şey olduğunu öğrenmek istiyorum. O yüzden en fazla iki bardak içeceğim. Yaptığım araştırmalara göre dört beş bardak içtikten sonra sarhoş oluyor insanlar. Bu benim gibi küçük bir kızda üç bardağa kadar düşebilir o yüzden iki bardak içsem yeterli olur. Hem iki bardak içeceğimin garantisi yok, tadını beğenmezsem bir bardakta içebilirim...

Ortamı süzdükten sonra yanıma bir adam gelmiş ve benim burda işimin olmadığını söylemişti. Doğal olarak sinirlenmiştim fakat çaktırmamaya çalışıyordum. İçkimi içmeden kavga çıkartmak istemiyordum. İçki içmek benim için çok önemli bir şey sonuçta! Adamı hiç takmayıp barmenin karşısına gitmeyi planlıyordum. Barmenin tam karşısına oturacak ve bir bira isteyecektim... Eğer adam bana artistlik yapmaya devam ederse suratıma olabildiğince sert bir ifade koyup adamın suratına bakmayı planlıyordum. Aslında bu bir plan değil refleks olacak, çünkü adam bana biraz daha artistlik yaparsa kendimi tutamayacağım...
Frenda Grifindor
Frenda Grifindor
Ödül Avcısı
Ödül Avcısı

Mesaj tarafından Frenda Grifindor Ptsi Ara. 23, 2013 2:25 pm

Adam kolumu tuttuğunda şaşırmıştım. Bana, Frenda Grifindor'a, dokunma cesaretini nereden buluyor olabilir ki? Aaah~~ Doğru, onlar beni sıradan küçük bir kız sanıyor. Nasıl biri olduğumu bilseler bana dokunma cesaretini gösterebilirler miydi acaba? Şaşkınlığımı üzerimden attıktan sonra son derece sert bir surat ifadesiyle adamın suratına bakmıştım. Onu şuracıkta öldürmek istiyordum. Kafasını kesmek, vücuduna işkence etmek istiyordum. Böyle şeyleri her zaman istiyorum ama bu seferki farklı. Bu sefer isteğim diğerlerinden kat be kat fazla. Bu adamı elimden kimse alamayacak sanırım...

Adamın suratına kısa bir süre baktıktan sonra var gücümle adamın karnına yumruk atmıştım. Adamın karnına yumruk attıktan hemen sonra kafasını tutacak ve dizimle suratına vuracaktım. Şimdilik planım buydu. Tıpranımı böyle bir eziğin kanıyla kirletmek istemiyorum. Bu adamın vücuduna başka bir cisimle işkence ederim artık. Nedense çok fazla sinirlendiğimde biraz soğukkanlı oluyorum. Gerçi bu her zaman olmuyor, arada sırada oluyor. Adama hareketlerimi yaptıktan sonra etrafıma bakınmayı planlıyordum. Kim bilir, belki dostlarından birisi onu kurtarmaya gelir...
Frenda Grifindor
Frenda Grifindor
Ödül Avcısı
Ödül Avcısı

Mesaj tarafından Frenda Grifindor Salı Ara. 24, 2013 12:30 pm

LAN AMINA KOYCAM BÖYLE İŞİN HA! ADAMA VURDUĞUM HALDE MAL GİBİ SIRITIYOR! TİPİNİ SİKTİĞİMİN PUTPEREST PEZEVENGİ! OĞLUM SENİ PARÇA PİNÇİK ETMEZSEM BENİM ADIM FRENDA DEĞİL! ANANIN AMINI SİKİCEM SENİN PİÇ KURUSU! BU TIRPANIDA ÇIKARTTIRDINIZYA HELAL OLSUN SİZE PİÇ KURULARI!

Adamın karnına yumruk atmadan önce tırpanımı kullanmamayı planlıyordum, lakin durum böyle olunca silaha ihtiyaç duyuyor insan. Adamın bir itişiyle yere yapışmıştım, doğal olarak tırpanımı çıkartamıyordum. Bir şekilde doğrulup tırpanımı çıkartmam gerekiyordu. Peki bunu nasıl yapacağım? Nasıl doğrulacağım? Doğrulduktan sonra ne yapmalıyım? Sanırım tecrübesiz olmak böyle bir şey. Ne kadar güçlü olursan ol tecrübeye sahip olmadıktan sonra gücün hiçbir anlamı yok...

Var gücümle ayağa kalkmayı deneyecektim. Ayağa kalkar kalkmaz beni yere düşüren adamın hayalarına tekme atmayı deneyecektim. Adamın hayalarına tekme attıktan sonra bana doğru gelen adamlardan uzaklaşmaya çalışacaktım. Adamlardan uzaklaşmaya çalışırken bir yandanda çantamın fermuarını açıp tırpanı içinden almaya çalışacaktım. Adamlarla bir süre kovalamaca oynamaya çalışacaktım yani.
Frenda Grifindor
Frenda Grifindor
Ödül Avcısı
Ödül Avcısı

Mesaj tarafından Frenda Grifindor Salı Ara. 24, 2013 1:39 pm

Şu sinir problemleri her zaman başıma dert açıyor! Eğer ota boka sinirlenmeseydim şimdi bu durumda olmazdım! Barın ortasında tecavüz edileceğim hiç aklıma gelmezd- Bİ DAKKA LAN! BÖYLE BİR DURUM KARŞISINDA BEN NEDEN BU KADAR SAKİNİM? Bİ TIRPANIMI ALABİLSEM SİKİCEM EBELERİNİ! KİMSE TIRPANLI BENİ YENEMEZ! AİLE REİSİNİN TIRPANI OĞLUM BORU MU! ŞU TIRPANI BİR ALABİLSEM AĞIZLARINA SIÇICAM! SADECE BİRKAÇ SANİYELİĞİNE ÜSTÜMDEN ATABİLSEM ŞU PİÇLERİ!

Suratım kıpkırmızı olmuştu, tecavüz edilme düşüncesi beni utançtan yerin dibine sokmuştu. Birde bu olay barın ortasında yaşanınca... Yumruk attığım adam pantolonunu indirmekle meşgulken bir erkeğin sesini duymuştum. Başımı kaldırıp erkeğe baktığımda sıradan bir tipi olduğunu fark etmiştim. Bana tırpanımı çıkartacak kadar zaman kazandırabilirse çok iyi olur. Tırpanı çıkarttıktan sonra gerisi kolay. Eğer şuan içinde olduğum durumdan kurtulabilirsem yemin ediyorum ki hepsini parçalara ayıracağım! Bana tecavüz etmeye çalışan beş erkeğinde amına koyacağım!
Frenda Grifindor
Frenda Grifindor
Ödül Avcısı
Ödül Avcısı

Mesaj tarafından Frenda Grifindor Çarş. Ara. 25, 2013 11:50 am

ŞAKA MISIN SEN AMINA KODUMUN ÇOCUĞU! BANA BİRKAÇ DAKKA KAZANDIRABİLECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORDUM! SANIRIM BÖYLE APTALLARA FAZLA GÜVENMEMEM GEREKİYOR! Neyse, en azından bir elimi kurtarmamı sağladı. Şimdi beni yere indiren adama yapmak istediğimi yapabilirim heheheheh! Tek elle onu öldüremem ama en azından sağlam bir darbe isabet ettirebilirim! Şimdi... Neresine vursam acaba bu orospu çocuğunun?

Adamdan umudumu tamamen kesmiştim fakat hala kendime güveniyordum! Koskoca Frenda Grifindor böyle bir yerde ölecek değilya? En azından ölmeden önce azda olsa hırsımı alayım. AMINA KODUMUN ÇOCUĞUNUN BURNUNA OKKALI BİR YUMRUK GEÇİRMEYİ DÜŞÜNÜYORDUM! BÜTÜN GÜCÜMÜ BU YUMRUK İÇİN KULLANACAKTIM! Tabii yumruktan sonra da tepinmeye devam edecektim. Belki bara beni kurtarabilecek birisi gelir...
Frenda Grifindor
Frenda Grifindor
Ödül Avcısı
Ödül Avcısı

Mesaj tarafından Frenda Grifindor Perş. Ara. 26, 2013 10:28 am

Attığım yumruk neredeyse hiç etki etmemişti. Aslında pek şaşırmamıştım. Sonuçta tam gücümle attığım bir yumruk bile etki etmiyorsa böyle bir yumruk mu etki edecek? Aah~~ Keşke her şeyi başa alabilseydim... AMINA KODUMUN ÇOCUĞU BANA PARA VERMEYİ TEKLİF ETMİŞTİ! LAN PİÇ KURUSU BANA TECAVÜZ ETSENİZ BİLE BUNUN BURDA BİTECEĞİNİ FALAN MI DÜŞÜNÜYORSUNUZ? EĞER ÖYLE BİR ŞEY OLURSA AMINIZA KORUM OĞLUM! HEM AZ SONRA KURTULACAĞIM! AKLIMDA BİR PLAN YOK AMA İÇİMDEKİ BİR SES BANA KURTULACAĞIMI SÖYLÜYOR! Bİ KURTULAYIM HEPİNİZİN AMINA KOYCAM!

İçimdeki ses bana doğruyu söylemişti! Beni yere düşüren adamın suratına baktığımda şaşırmıştım. Benim tam arkama bakıyordu ve aşırı derecede korkmuştu. Bunun nedenini merak ediyordum çünkü ayaklarımı tutan adamların suratlarındada aynı ifade vardı. Bundan daha iyi bir fırsat olamazdı benim için! Şimdi ilk başta yapmam gereken şeyi yapıp o piçe gününü gösterebilirim! Ayaklarımı kurtarmaya çalışacaktım ilk olarak. Hazır dikkatleri benim üzerimde değilken bütün gücümü kullanıp bacağımı yukarı doğru kaldırmaya çalışacaktım. Eğer şanslıysam ayaklarımı tutan adamlardan birinin suratına veya beni yere indiren adamın hayalarına gelebilir tekmem! İçimdeki sese bundan sonra her zaman inanacağım!
Frenda Grifindor
Frenda Grifindor
Ödül Avcısı
Ödül Avcısı

Mesaj tarafından Frenda Grifindor Cuma Ara. 27, 2013 2:43 pm

Adamlardan kurtulmaya çalışmıştım fakat birden kaçmışlardı! Evet, benden korkup kaçmıştı piç kuruları! Hehehehehe! Frenda Grifindor'dan böyle kaçarsınız oğlum! Frenda'nın gücü bu işte! Ağabeylerimde benden böyle kaçacak işte! Ama bu adamların aksine onları kaçarken öldüreceğim! Aslında bu adamlarıda öldürmeliyim! Hele şu beni yere iten piçi! O piçi tırpanımla kesip param parça edeceğim! Kafası ayrı yerde, siki ayrı yerde olacak! Hele yaşıyorsa ilk olarak sikini kesicemki o acıyı tatsın! O bölgeye atılan bir tekme koca bir erkeği yere yığabiliyorsa, kesilirse ne olur Allah bilir. Hehehehe!

Bar paramparça olmuştu, bunu yapan kişi ise hiç aklınıza gelmeyecek bir insan, az önce bıçaklanan ibne! Bana tecavüz etmeye çalışan adamları teker teker barın dışına uçurmuştu -nasıl yaptığını bilmiyorum- gerçekten harika bir şeydi! Ona ilk başta sövmüştüm fakat şimdi saygımı kazandı! Onun kadar güçlü bir insanın South Blue'da ne işi var acaba? Aslında o mu yaptı emin değilim, belki başka birisi yapmış ve onun artistlik yapmasına izin vermiştir. Hayır hayır, kesin o yaptı! Karnında bıçak izi yoktu! Nasıl yaptı lan bunu bu ibne?

Adam beni ayağa kaldırmak için elini uzatmış ve bir şeyler söylemişti. Adamın elini iterek tepki vermiştim bu duruma. Ayağa kalktığımda suratına bile bakmadan bir şeyler söylemiştim. "Seni ilgilendirmez... Ayrıca kurtardığın için teşekkürler." Tabii ikinci kısmı oldukça kısık bir ses tonuyla söylemiştim. Söylediklerimi sadece beni kurtaran adam durabilirdi. Sözlerimi sarf ettikten sonra adamın cevap vermesini bekleyecektim. Eğer herhangi bir cevap vermezse barmenin karşısına gidip bir bira söylemeyi planlıyordum.
Frenda Grifindor
Frenda Grifindor
Ödül Avcısı
Ödül Avcısı

Mesaj tarafından Frenda Grifindor Ptsi Ara. 30, 2013 2:00 pm

Adama sözlerimi sarf ettikten sonra yavaş adımlarla barmenin karşısına geçmiş ve bir içki söylemiştim. Barmen pek şikayetçi değildi bu durumdan. Benim gibi genç bir kızın içki içmesi onun için garip bir şey değil sanırım. Benim gibi evden kaçıp bara giden kaç kişi vardır Allah bilir... Tam harika içkimi alacakken sol tarafımdan gelen bir rüzgar hissetmiştim. Yavaşça kafamı sol tarafıma döndürdüğümde az önce beni kurtaran adamı görmüştüm. Adamı görmüştüm görmesine ama bu sefer beni deli etmişti! Eliyle benim 5-10 santim yukarımı işaret etmiş ve içki içmem için o kadar boyum olması gerektiğini söylemişti. Hemen ardından bana dil çıkartmıştı, bana!

Adamın dil çıkarmasına resmen deli olmuştum! Suratına okkalı bir yumruk geçirmek istiyordum fakat bunu yapamayacağımı biliyordum. Ben bir tanesiyle bile başa çıkamazken adam beş kişiyi birden haklamıştı. Adama vursam kesin benim elim acır lan! Madem bunu dövemiyorum, bende sinirli bir şekilde suratına bakarım! Gerçi adam bir şey yapmayacağımı anlar. Sonuçta havlayan köpek ısırmaz...

Hayır! Frenda Grifindor asla pes etmez! Etki etmese bile ona vurmalıyım! Geberteceğim onu! Suratına okkalı bir yumruk atmayı planlıyorum! İstediği yere gitsin! Gözüne, ağzına, burnuna! Nereye gelirse artık! Vursamda vuramasamda önemli değil!
Frenda Grifindor
Frenda Grifindor
Ödül Avcısı
Ödül Avcısı

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

- Similar topics