One Piece Türkiye
Merhaba arkadaşlar.

Biliyorsunuz, burası yönetim ekibimizde ki birkaç sorundan ve sistematik hatalardan dolayı etkinliğini yitirdi. Kaldığı yerden devam ettirmek mümkün değil şuanda.

Bizde, yönetim ekibimizden kalan arkadaşlarla tekrardan; daha sistematik, daha görsel, daha gelişmiş, daha basit ve çok daha eğlenceli bir RPG için kollarımızı sıvadık. Yakın zamanda da gösterime girmeyi umud ediyoruz.

Çalışmalarımızı yoğun tempo ile devam ettiriyoruz. Aramıza katılmak, bizlere destek vermek isterseniz, Onebahriye adlı Skype adresinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

One Piece Türkiye
Merhaba arkadaşlar.

Biliyorsunuz, burası yönetim ekibimizde ki birkaç sorundan ve sistematik hatalardan dolayı etkinliğini yitirdi. Kaldığı yerden devam ettirmek mümkün değil şuanda.

Bizde, yönetim ekibimizden kalan arkadaşlarla tekrardan; daha sistematik, daha görsel, daha gelişmiş, daha basit ve çok daha eğlenceli bir RPG için kollarımızı sıvadık. Yakın zamanda da gösterime girmeyi umud ediyoruz.

Çalışmalarımızı yoğun tempo ile devam ettiriyoruz. Aramıza katılmak, bizlere destek vermek isterseniz, Onebahriye adlı Skype adresinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

One Piece Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kick

2 posters

Kick                       Empty Kick

Mesaj tarafından Annie Waskes Paz Ara. 22, 2013 12:02 am

Stil İsmi: Kick (tekme)
Stilin açıklaması: Ayağımızı kullanarak hızlı bir şekilde savaşırız . (Teknikte ustalaşınca Sanji gibi etrafımda dönerek vücudumun etrafında dönen bir Tornado oluşturcam .)
Ekipman: Bacak
Teknikler:

---------------------------------------------------------------------------------

Teknik Adı: Double Kick
Tekniğinizin Seviyesi: E
Ekipman: Bacak
Tekniğinizin Avantajları: Kullanıcı havaya zıplayarak iki ayağıyla karşısındaki kişinin göğüsünün üstüne doğru ikili tekme atar . Sonrasında ise arkaya zıplayarak kullanıcı karşısındaki insandan biraz uzaklaşır, bu yetenek karşısındaki kişiden kaçmak gibide kullanılabilir .
Tekniğinizin Dezvantajları: Eğer düştüğü yerde bir şey varsa (çivi gibi) can yakar .

Teknik Adı: Bottom kick
Tekniğinizin seviyesi : E
Ekipman : Bacak
Tekniğinizin Avantajları : Kullancı yere eğilip ayağını etrafında döndürünce insanlar takılıp düşer .
Tekniğinizin dezavantajları : Karşıdaki zıplayarak kolayca atlatabilir .

Teknik Adı : Flying Kick
Tekniğinizin avantajları : Kullanıcı havaya zıplar ve ayağını başının üstüne kadar kaldırır ardından karşısındaki insanın tam suratına bir güzel tekme atar .
Tekniğinizin dezavantajları : Karşısındaki eğilip kurtulabilir .

Teknik Adı : Spinning Kick
Tekniğinizin avantajları : Kullanıcı dönerek zıplar ve karşısındaki insanın leğen kemiği kısmına bir güzel geçirir .
Tekniğinizin dezavantajları : Havada dönerken alttan bir tekme ile kolayca alt edilebilir .
Teknik Adı : Ear Kick
Tekniğinizin avantajları : Kullanıcı dönerek zıplar ve karşısındaki insanın kulak kısmına kısmına bir güzel geçirir .
Tekniğinizin dezavantajları : Karşıdaki adam eğilirse rahatlıkla kurtulur .

Teknik Adı : Foot rests
Tekniğinizin avantajları : Kullanıcı eğer karşısındaki insan ona doğru koşuyor ise bir adım öne gelip kendi tüm vücudu sol tarafta kalıcak ama sağ ayağı sağ tarafa doğru uzanacak şekilde eğilir . Bu duruş karşısındaki ona doğru gelen insanın düşmesine yarar.
Tekniğinizin dezavantajları : Eğer karşısındaki ani bir duruş yapıp kullanıcıya vurursa kullanıcı ayvayı yer .

Teknik Adı : Throat Finish
Tekniğinizin avantajları : Kullanıcı iki ayağıyla karşısındaki insanın bir boğazından bir boğanzına koyar ve ayakları o insanın boğazındayken o insanın etrafında döner.  İnsanın boynu ters döner ve ani ölüm gerçekleşir .
Tekniğinizin dezavantajları :  Bulamadım  

(tekniklerin her birinden sonra kullanıcı dengeli bir şekilde yere iner.)
Annie Waskes
Annie Waskes
Tarafsız
Tarafsız

Kick                       Empty Geri: Kick

Mesaj tarafından The Clown King Buggy Paz Ara. 29, 2013 12:18 pm

Kick stili için 700 kelimelik eğitim rp'si.

Double Kick: Bunu kullanırsan sırt üstü yere düşersin ilk 4 seviyede. Ağır acıların olabilir.

Bottom kick:Onaylandı.

Flying Kick:Onaylandı.

Spinning Kick:Bu tekniği kullanırken, etrafını göremeyeceksin. Bir saldırı alırsan kendini savunamazsın.

Ear Kick:Onaylandı.

Foot rests:Onaylandı.

Throat Finish:Onaylanmadı. Çok erken ileride bakarız.

Onaylanan her bir teknik için 250'şer kelime eklemen lazım. Ayrı yazmak istersen her bir teknik için 500 kelime. Konuyla alakasız olursa onaylamam tekniklerini.
The Clown King Buggy
The Clown King Buggy
Anlatıcı&Onaylayıcı

Anlatıcı&Onaylayıcı