One Piece Türkiye
Merhaba arkadaşlar.

Biliyorsunuz, burası yönetim ekibimizde ki birkaç sorundan ve sistematik hatalardan dolayı etkinliğini yitirdi. Kaldığı yerden devam ettirmek mümkün değil şuanda.

Bizde, yönetim ekibimizden kalan arkadaşlarla tekrardan; daha sistematik, daha görsel, daha gelişmiş, daha basit ve çok daha eğlenceli bir RPG için kollarımızı sıvadık. Yakın zamanda da gösterime girmeyi umud ediyoruz.

Çalışmalarımızı yoğun tempo ile devam ettiriyoruz. Aramıza katılmak, bizlere destek vermek isterseniz, Onebahriye adlı Skype adresinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

One Piece Türkiye
Merhaba arkadaşlar.

Biliyorsunuz, burası yönetim ekibimizde ki birkaç sorundan ve sistematik hatalardan dolayı etkinliğini yitirdi. Kaldığı yerden devam ettirmek mümkün değil şuanda.

Bizde, yönetim ekibimizden kalan arkadaşlarla tekrardan; daha sistematik, daha görsel, daha gelişmiş, daha basit ve çok daha eğlenceli bir RPG için kollarımızı sıvadık. Yakın zamanda da gösterime girmeyi umud ediyoruz.

Çalışmalarımızı yoğun tempo ile devam ettiriyoruz. Aramıza katılmak, bizlere destek vermek isterseniz, Onebahriye adlı Skype adresinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

One Piece Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Savaş Çığlığı[Senor Muerto]

Savaş Çığlığı[Senor Muerto] Empty Savaş Çığlığı[Senor Muerto]

Mesaj tarafından Monet Ptsi Ocak 13, 2014 7:42 am

"Gece bastırmadan yukarı çıkalım. Yoksa gün ağarmadan çıkamayız yukarı."

Daha gün ışımaya yeni başlamış, kuşlar bile ötmüyorken, gür bir ses Shandian arazisinde yankılanıyordu. “Kardeşlerim, dinleyin. Son hareketimizin çok acı verici sonuçları oldu, bu belki birçoğunuzun yüreğine korku serpmiş olabilir ancak bu kaybımız size korku değil de hırs aşılamışsa eğer, bugün benimle gelin! Bize ait olanı, kaybettiğimiz yoldaşlarımızın bedenlerini ve her şeyin üzerinde atalarımıza ait olan Shandora’yı geri almak için! Güneş tepeye ulaştığı vakit, harekete geçeceğiz. O zamana kadar kararınızı verin!” Konuşan savaşçı kuvvetli ve belli ki liderlik etmiş birisiydi. Sözleri birkaç saat içerisinde tüm Shandian halkı tarafından duyulmuştu. Sen de bu konuşmayı doğrudan duyanlardan değil, sonradan başkalarından dinleyenlerdensin.

Saat on civarları, yakın olduğun birkaç savaşçı ile yaptığın bir konuşma esnasında bu saldırıdan haberdar oluyorsun. Geç öğrenmek seni rahatsız mı etti? Daha önce gelip sana söylenmediğine göre pek istenmiyor da olabilirsin belki? Veya belki herkese senin gibi geç ulaşmıştır bu haber. Kim bilir? Gidip gitmeyeceğine karar vermek için yaklaşık iki saatin var. Kararını şefe bildirmeyi unutma.
Monet
Monet
Yetkili
Yetkili