One Piece Türkiye
Merhaba arkadaşlar.

Biliyorsunuz, burası yönetim ekibimizde ki birkaç sorundan ve sistematik hatalardan dolayı etkinliğini yitirdi. Kaldığı yerden devam ettirmek mümkün değil şuanda.

Bizde, yönetim ekibimizden kalan arkadaşlarla tekrardan; daha sistematik, daha görsel, daha gelişmiş, daha basit ve çok daha eğlenceli bir RPG için kollarımızı sıvadık. Yakın zamanda da gösterime girmeyi umud ediyoruz.

Çalışmalarımızı yoğun tempo ile devam ettiriyoruz. Aramıza katılmak, bizlere destek vermek isterseniz, Onebahriye adlı Skype adresinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

One Piece Türkiye
Merhaba arkadaşlar.

Biliyorsunuz, burası yönetim ekibimizde ki birkaç sorundan ve sistematik hatalardan dolayı etkinliğini yitirdi. Kaldığı yerden devam ettirmek mümkün değil şuanda.

Bizde, yönetim ekibimizden kalan arkadaşlarla tekrardan; daha sistematik, daha görsel, daha gelişmiş, daha basit ve çok daha eğlenceli bir RPG için kollarımızı sıvadık. Yakın zamanda da gösterime girmeyi umud ediyoruz.

Çalışmalarımızı yoğun tempo ile devam ettiriyoruz. Aramıza katılmak, bizlere destek vermek isterseniz, Onebahriye adlı Skype adresinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

One Piece Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Wizard Yukio] Herkes Onun Peşinde

2 posters

[Wizard Yukio] Herkes Onun Peşinde Empty [Wizard Yukio] Herkes Onun Peşinde

Mesaj tarafından North Blue Anlatıcı Cuma Ocak 17, 2014 12:02 pm

Adaya geldiğin kayığı az önceki adamlar çaldığı için Şu an olduğun kıyıdan denize açılman mümkün değil. Adamların senin kayığınla yavaş yavaş korsanlığa doğru kürek çektiğini görüyorsun. Hatta kayığa bir siyah bayrak bile asıyorlar. Fakat herşey için artık çok geç. Ulaşabileceğin seviyeyi geçtiler bile.

Onları izlerken birden hiç beklenmedik bir ses duyuyorsun. Çok yüksek bir ses ile karnın gurulduyor. Cebinde paran olsa da kasaanın şimdiki halinde yemek satan bir yer bulabilmek oldukça zor.
North Blue Anlatıcı
North Blue Anlatıcı
Tarafsız
Tarafsız

[Wizard Yukio] Herkes Onun Peşinde Empty Geri: [Wizard Yukio] Herkes Onun Peşinde

Mesaj tarafından Wizardd C.tesi Ocak 18, 2014 6:17 am

Can borcum olan adam benim kayığımı almış ve yavaş yavaş denize açılmıştı. Denize açılması ve kayığımı alması o kadar önemli değildi ama arkasından yaptığı hareket oldukça önemliydi. Bir korsan bayrağı açarak kendisine olan bütün saygımı kaybetmişti. Fakat can borcum olan bu herifi öldürmeyerek ona karşı borcumu ödemiş oldum. Bir sonraki karşılaşmamızda kendine dikakt etse iyi olacaktı yoksa gördüğü son kişi ben olabilirdim.

Adamlar ilerlerken birden karnımın guruldama sesi etrafı kaplamıştı. Gerçekten utanç verici bir durumdu fakat etrafımda kimsenin olmaması beni rahatlatan etmen olmuştu. Bu kargaşada yemek yiyecek bir yer bulmak oldukça zor olacaktı o yüzden kasabadan umudu kesmiştim. Beni doyuracak tek şey her zamanki gibi doğa ve nimetleri olacaktı. Hemen tekrardan ormana doğru harekete geçecektim.

Ormana ilerleken kasaba halkının durumunu da inceleyecektim. Belki bu kargaşa onların birbirlerine daha bağlı olmalarını sağlar ve bir sonraki seferde güçlü bir birliktelikle düşmanlarına kolay kolay teslim olmazlardı. Neyse önce karnımı doyurayımda sonra belki bu insanlara yardım ederdim.
Wizardd
Wizardd
Ödül Avcısı
Ödül Avcısı

[Wizard Yukio] Herkes Onun Peşinde Empty Geri: [Wizard Yukio] Herkes Onun Peşinde

Mesaj tarafından North Blue Anlatıcı C.tesi Ocak 18, 2014 6:21 pm

Kıyıdan ormana gidiyorsun. Şehirde hala koşuşma ve panik devam ediyor.

Hatırladığın kadarıyla bir tarafta yangına yardım etmeye çalışanlar, diğer tarafta fırsattan istifade etmeye çalışanlar vardı şehirde. "Fırsat bu fırsat!" diyip Kötü şeyler yapmaya kalkanların kaçacakları yer olmadığından ormana saklanmış olabilirler.

Yani ormanda sadece yiyecek değil aynı zamanda çok sıkı birr de macera bulabilirsin. Fakat bu olmuyor. Ormana girip boş ormanda biraz ilerliyorsun ama ortalıkta her hangi bir canlı yok. Anca on dakika dolaştıktan sonra gözüne ağaç dalındaki bir sincap takılıyor. Ağacın dalları ve yaprakları çok sık olduğundan zar zar görünse de sincap seni görmemişe benziyor. Ağaçta oturmuş elindeki birşeyi yiyor.
North Blue Anlatıcı
North Blue Anlatıcı
Tarafsız
Tarafsız

- Similar topics