One Piece Türkiye
Merhaba arkadaşlar.

Biliyorsunuz, burası yönetim ekibimizde ki birkaç sorundan ve sistematik hatalardan dolayı etkinliğini yitirdi. Kaldığı yerden devam ettirmek mümkün değil şuanda.

Bizde, yönetim ekibimizden kalan arkadaşlarla tekrardan; daha sistematik, daha görsel, daha gelişmiş, daha basit ve çok daha eğlenceli bir RPG için kollarımızı sıvadık. Yakın zamanda da gösterime girmeyi umud ediyoruz.

Çalışmalarımızı yoğun tempo ile devam ettiriyoruz. Aramıza katılmak, bizlere destek vermek isterseniz, Onebahriye adlı Skype adresinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

One Piece Türkiye
Merhaba arkadaşlar.

Biliyorsunuz, burası yönetim ekibimizde ki birkaç sorundan ve sistematik hatalardan dolayı etkinliğini yitirdi. Kaldığı yerden devam ettirmek mümkün değil şuanda.

Bizde, yönetim ekibimizden kalan arkadaşlarla tekrardan; daha sistematik, daha görsel, daha gelişmiş, daha basit ve çok daha eğlenceli bir RPG için kollarımızı sıvadık. Yakın zamanda da gösterime girmeyi umud ediyoruz.

Çalışmalarımızı yoğun tempo ile devam ettiriyoruz. Aramıza katılmak, bizlere destek vermek isterseniz, Onebahriye adlı Skype adresinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

One Piece Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stat Dağıtma

Stat Dağıtma Empty Stat Dağıtma

Mesaj tarafından Akagami Ptsi Kas. 25, 2013 11:21 am

♦Merhabalar, bu rehberde yazılan sistemlerden anlaşılmamış; veya karışık bir konuyu biraz daha basitleştirip yazacağım: Başlangıç statları ve stat dağıtımı.

♦Şimdi, biliyorsunuz birsürü ırk geldi beta'yla beraber. Bu ırkların hepsinin ayrı başlangıç statları var. Şöyle belirtmek gerekirse:

Irk: Güç-Dayanıklılık-Hız-Zeka
İnsan: 2-2-2-2
Balıkadam: 3-3-1-1
Dev: 4-2-1-1
Uzunkol: 2-2-2-2
Uzunbacak: 2-1-3-2
Cyborg: 3-3-2-2
Gökyüzü İnsanı: 2-2-2-2
Cüce: 1-1-3-3

Bu statlar, karakteri yarattığınızda temel olarak dağıtılmış kabul ediyoruz. Sizin dağıtabileceğiniz +2 ekstra stadınız var. Bu stadı ister ana statlarınıza(güç-day-hız-zeka) isterseniz de meslek-eşya statlarınıza harcayabilirsiniz.

♦Ayrıca her ara rank atlayışınızda 10, ana rank atlayışınızda 20 stat puanı kazanıyorsunuz. Mesela C-2'den C-1'e geçerken 10, C-1'den B-2'ye geçerken 20 stat puanı kazanacaksınız. Bunları da dağıtmakta özgürsünüz istediğiniz yerlere, fakat stat oranlarına dikkat edin.

♦Başka sorunlarınız varsa, bu konu altından sorabilirsiniz.
Akagami
Akagami
Kurucu
Kurucu

https://one-piece.forum.st

- Similar topics