One Piece Türkiye
Merhaba arkadaşlar.

Biliyorsunuz, burası yönetim ekibimizde ki birkaç sorundan ve sistematik hatalardan dolayı etkinliğini yitirdi. Kaldığı yerden devam ettirmek mümkün değil şuanda.

Bizde, yönetim ekibimizden kalan arkadaşlarla tekrardan; daha sistematik, daha görsel, daha gelişmiş, daha basit ve çok daha eğlenceli bir RPG için kollarımızı sıvadık. Yakın zamanda da gösterime girmeyi umud ediyoruz.

Çalışmalarımızı yoğun tempo ile devam ettiriyoruz. Aramıza katılmak, bizlere destek vermek isterseniz, Onebahriye adlı Skype adresinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

One Piece Türkiye
Merhaba arkadaşlar.

Biliyorsunuz, burası yönetim ekibimizde ki birkaç sorundan ve sistematik hatalardan dolayı etkinliğini yitirdi. Kaldığı yerden devam ettirmek mümkün değil şuanda.

Bizde, yönetim ekibimizden kalan arkadaşlarla tekrardan; daha sistematik, daha görsel, daha gelişmiş, daha basit ve çok daha eğlenceli bir RPG için kollarımızı sıvadık. Yakın zamanda da gösterime girmeyi umud ediyoruz.

Çalışmalarımızı yoğun tempo ile devam ettiriyoruz. Aramıza katılmak, bizlere destek vermek isterseniz, Onebahriye adlı Skype adresinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

One Piece Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Souva Nibo,Rai Rin Ryuunosuke] İki Dostun Karşılaşması

2 posters

[Souva Nibo,Rai Rin Ryuunosuke] İki Dostun Karşılaşması Empty [Souva Nibo,Rai Rin Ryuunosuke] İki Dostun Karşılaşması

Mesaj tarafından Serininjaa Çarş. Kas. 27, 2013 12:48 pm

Zaman: Souva ile tanıştıktan birkaç yıl sonra
Yer: 108 nolu ada (Blood and Sand)
Mekan: Park

Serin Serin esen rüzgarların yardımıyla insanları izliyordu Rai. Artık bankta oturmaktan sıkılmıştı ve kıçını havalandırmak istiyordu. Ayağa kalktı ve hafifice gerildi. "Nerede kaldın eski dostum dedi ve çevreye bakmaya başladı." Etraf sakin ve sessizdi. Burada böyle oturup beklemesinin sebebi eskilerden bir arkadaşı ile bu adada buluşacak olmasıydı. Lakin arkadaşı biraz geç kalmıştı. "Nerede kaldın Souva ? İnşallah ulaşabilirsin ." diye geçirdi içinden ve yerine oturdu. Acaba şimdi nasıl olmuştur diye düşünmeye başladı. Tanıştığımızda daha benden 9 yaş büyüktü . Hım şimdi ben 21 yaşındaysam o kaç yaşında olur ? Aa 30 oluyor sanırım. O sırada birlikte nasıl tanışdıkları geldi aklına ..

Geçmiş demiş ki:Zaman: 9 yıl önce
Yer: Savaş alanı  
Mekan: Meydan

"Çabuk yerlerinize geçin ! Savaş şimdi başlayacak ." diye bağırıyordu 3.tümen komutanı. Rai gelen ödül avcılarına bakıyordu." Hım bayağı varmış bunları iyi bir temizlemek gerekecek " diyerek arkadaşından aldığı hançerle kapışmak için saldırı pozisyonuna geçti Rai. Düzgün bir anı yakaladığında yerinden fırladı ve ilk avcının karnına hançeri döndürerek sapladı . Bu sefer diğerleri onun üzerine geliyordu. Lakin arkasında onu kollayan arkadaşları vardı yanında. Nişancılar vuruyor geriden vuruyor, yakın dövüşler yardıma geliyordu.

Bir süre sonra bir çoğuna halletmiştiler. Lakin  8 yaralıları vardı . Birden büyük ve güçlü bir ses bağırdı. " Hepinizi yeneceğim. " Bu adam yanında bir sürü kılıç taşıyordu . Rai şu adamın kabiliyetlerini denemeye karar verdi. "Hey kılıçlı veled ! Hoh, evet sana diyorum ." dedi ve aslında ileride arkadaş olacağı adamın dikkatini kendi üzerine çekti . Herkes Rai'ye bakıyorlardı. Souva kılıçlarını sıkıca tuttu ve " Hadi gel bakalım lafların kadar iyi misin görelim ! " dedi gür sesiyle. Elindeki hançeri döndürmeye başladı ve şaşırtma amaçlı yamuk adımlarla ilk saldırsını yaptı. Souva saldırıyı durdurmuştur . Bu sırada Rai , Souva'nun yüzüne bakınca babasının şefkati ve huzurunu görür gibi oldu ve duraksadı.

Bir süre bu şekilde devam edince kaşla göz arası Souva ile yalnız konuşacağı bir yere gitmişlerdir. Birbirleriyle konuşurken birden bire arkadaş olmuşlardır.

Rai bu günleri aklına gelince tuhaf duygular yaşamış ve yerinden kalkıp limana doğru yönelmiştir. " Bir bakayım belki limanda beni bekliyordur. Limana doğru giderken serin rüzgarlar ve güzel yosun kokusu burnuna geldikçe yüzünde gülümseme oluşuyordu. Limanda arkadaşını bulmaya koyuldu hemen.

En son Serininjaa tarafından Perş. Kas. 28, 2013 7:04 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Serininjaa
Serininjaa
Tarafsız
Tarafsız

[Souva Nibo,Rai Rin Ryuunosuke] İki Dostun Karşılaşması Empty Geri: [Souva Nibo,Rai Rin Ryuunosuke] İki Dostun Karşılaşması

Mesaj tarafından Souva Nibo Çarş. Kas. 27, 2013 1:41 pm

Vuhuu kos koca 3 yıl. 3 yılın ardından nihayet eski kaptan bana güvenmişti. Bu arkadaşımın beni çağırması da iyi olmuştu. O bahaneyle kaplanla karaya çıktım. Kaptanımın bana o son bakışlarını da hiç unutmayacağım. O ihanete uğramış ölmek üzere olan bakışlar. İşte bu benim bu işi yapma sebebim. Onun kellesinden aldığım parayla bu elimdeki kılıçları almıştım.

Bu beni çağıran adamın da beni niye çağırdığını anlamadım. Yahu ben senin kaptanını öldürüp kaçmış adamım niye çağırırsın? Neyse bir süre yani en azından yeni ve kafasında ödül olan bir korsan tayfası bulana kadar onunla takılırım sonra da öldürürüm gider. Hıh! Umarım kafasında bir ödül vardır da emeklerim boşa gitmez.
Souva Nibo
Souva Nibo
Tarafsız
Tarafsız

- Similar topics