One Piece Türkiye
Merhaba arkadaşlar.

Biliyorsunuz, burası yönetim ekibimizde ki birkaç sorundan ve sistematik hatalardan dolayı etkinliğini yitirdi. Kaldığı yerden devam ettirmek mümkün değil şuanda.

Bizde, yönetim ekibimizden kalan arkadaşlarla tekrardan; daha sistematik, daha görsel, daha gelişmiş, daha basit ve çok daha eğlenceli bir RPG için kollarımızı sıvadık. Yakın zamanda da gösterime girmeyi umud ediyoruz.

Çalışmalarımızı yoğun tempo ile devam ettiriyoruz. Aramıza katılmak, bizlere destek vermek isterseniz, Onebahriye adlı Skype adresinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

One Piece Türkiye
Merhaba arkadaşlar.

Biliyorsunuz, burası yönetim ekibimizde ki birkaç sorundan ve sistematik hatalardan dolayı etkinliğini yitirdi. Kaldığı yerden devam ettirmek mümkün değil şuanda.

Bizde, yönetim ekibimizden kalan arkadaşlarla tekrardan; daha sistematik, daha görsel, daha gelişmiş, daha basit ve çok daha eğlenceli bir RPG için kollarımızı sıvadık. Yakın zamanda da gösterime girmeyi umud ediyoruz.

Çalışmalarımızı yoğun tempo ile devam ettiriyoruz. Aramıza katılmak, bizlere destek vermek isterseniz, Onebahriye adlı Skype adresinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

One Piece Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İntikam '' Rai Rinji Ryuunosuke '' .

2 posters

İntikam '' Rai Rinji Ryuunosuke '' . Empty İntikam '' Rai Rinji Ryuunosuke '' .

Mesaj tarafından West Blue Anlatıcı Salı Ocak 14, 2014 12:30 pm

İntikam? İnsanların birinin yada birilerinin yaptığı şeylere duyduğu öfke ve kin sonucunda onlardan hıncını alması eylemidir. İntikam bir hakmıdır yoksa kötü birşeymidir? Buna ben karar veremem ben sadece hikayelerimi anlatırım. İyi olup olmadığına karar verecek olan siz okuyucularsınız.

Ryuunosuke başına gelen kötü olaylardan 1 hafta sonra hastaneden taburcu olmuştu. Bir suç olayı yüzünden bu durumda olduğu için hastane masrafları ada tarafından karşılanmıştı. Genç adam bu 1 hafta boyunca oldu yerde yatmış , hareket etmesine pek izin verilmemişti. Bu bir haftalık süreçte aynı müfettiş bir kaç kere daha gelmiş ve aynı soruları sormuştu. Onunda elinde pek bir şey yok gibiydi. Sonuçta genç adama saldıranlar adaya öylesine uğramış bir tayfa olabilirdi.

Genç adam hastaden çıktığında Güneş daha yeni doğmaya başlamıştı. Etraf biraz serindi. Genç adam bir haftadır neredeyse hiç hareket etmemişti. Bu yüzden ilk ayağa kalktığında kendini bir garip hissetmişti. Bacakları sanki biraz güçsüzdü daha doğrusu hissizdi. Peki şimdi ne yapacaktı?
West Blue Anlatıcı
West Blue Anlatıcı
Tarafsız
Tarafsız

İntikam '' Rai Rinji Ryuunosuke '' . Empty Geri: İntikam '' Rai Rinji Ryuunosuke '' .

Mesaj tarafından Serininjaa Çarş. Ocak 15, 2014 10:20 am

Rai daha henüz o şeytani gözleri ve vahşet saçan yüzünü göstermemişti. Gösterse neler olacağını kim bilir ? Kukla, kuklacının emrinden çıkıp dolaşabilir mi ? Ya da şöyle söyleyelim Rai aslında kim ! O yalanların ve gülümsemesi altında neler saklıydı acaba ?

Rai hafif hafif planlarını hazırlamaya başlamıştı. Ne yapacağını düşünüyordu. Aklını iyice kullansaydı bu duruma düşmezdi aslında... Rai hafiften sırıtmaya başlamıştı. Kuklacı kuklasını yaratıp ona uzaktan bir baktığında hafifçe bir tebessüm edip sırıtır ya aynı o haldeydi şuan. O sırıtma büyüyordu ve kahkahaya dönüşecekti. Aynı kuklacının gösterisini yaparken seyircilerin attığı kahkaha gibi ...

Rai gerçekten çok tuhaf davranıyordu bugün ... Sanki sinirini boşaltacağı birini veya birilerini arıyordu. Şeytani yüzüne bürünmüştü. Etrafa dehşet saçacaktı. Artık sesiz durmayacaktı. Bu haldeyken etrafa zarar vermek istemiyordu. Bu yüzden yalnız ve sessiz kalmak için ormana gidecekti. Hem temiz havada ona iyi gelirdi. Biraz da antreman yapması gerekiyordu. Unutmayalım paslanmış bir demir ömrü bitik bir demirdir.
Serininjaa
Serininjaa
Tarafsız
Tarafsız

- Similar topics