One Piece Türkiye
Merhaba arkadaşlar.

Biliyorsunuz, burası yönetim ekibimizde ki birkaç sorundan ve sistematik hatalardan dolayı etkinliğini yitirdi. Kaldığı yerden devam ettirmek mümkün değil şuanda.

Bizde, yönetim ekibimizden kalan arkadaşlarla tekrardan; daha sistematik, daha görsel, daha gelişmiş, daha basit ve çok daha eğlenceli bir RPG için kollarımızı sıvadık. Yakın zamanda da gösterime girmeyi umud ediyoruz.

Çalışmalarımızı yoğun tempo ile devam ettiriyoruz. Aramıza katılmak, bizlere destek vermek isterseniz, Onebahriye adlı Skype adresinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

One Piece Türkiye
Merhaba arkadaşlar.

Biliyorsunuz, burası yönetim ekibimizde ki birkaç sorundan ve sistematik hatalardan dolayı etkinliğini yitirdi. Kaldığı yerden devam ettirmek mümkün değil şuanda.

Bizde, yönetim ekibimizden kalan arkadaşlarla tekrardan; daha sistematik, daha görsel, daha gelişmiş, daha basit ve çok daha eğlenceli bir RPG için kollarımızı sıvadık. Yakın zamanda da gösterime girmeyi umud ediyoruz.

Çalışmalarımızı yoğun tempo ile devam ettiriyoruz. Aramıza katılmak, bizlere destek vermek isterseniz, Onebahriye adlı Skype adresinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

One Piece Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Azgın Teke''Rai Rinji Ryuunosuke'' .

2 posters

The author of this message was banned from the forum - See the message

Azgın Teke''Rai Rinji Ryuunosuke'' . Empty Geri: Azgın Teke''Rai Rinji Ryuunosuke'' .

Mesaj tarafından Serininjaa Perş. Ara. 12, 2013 10:41 am

Yine mi peşimdeki korsanların saldırısına uğradığımı sanmıştım ve yumruğu çoktan hazırlamıştım ama sadece fakir bir adam omzuma çarpmıştı. Azda olsa tehdit altında olmadığım için rahatlamıştım ve abana çarpan yırtık pırtık kıyafetli adama sert bir bakış attım. "Özrünüz kabul edildi." diyerek gözlerimi tekrar adaya çevirdim. " Ne kadar dikkatsiz insanlar!" dedim sinirli bir şekilde.. Uzun ve ince bulutların elle koyulmuş gibi sıralanmış olmaları çok hoşuma gitmişti. Sıcak hava kütleleri tenime kuş tüyleri gibi geliyor."Sanırım ada güneşli ve sıcak .. Böyle olması daha iyi olabilir." Meraklı meraklı etrafa bakmaya devam ettim. Su dalgalı bir şekilde ilerliyordu ve gemide aynı şekilde ... "Bu hurda yığını daha hızlı gidemez mi !" diye sinirleniyordum. Yanımda duran bir adam "Ne kadar çok şikayet ediyorsun. Zaten geldik sayılır. 3 gündür dayanan insan birkaç dakika daha dayanır." diyerek yanıt verdi aptal bir surat ifadesiyle. Bu beni biraz olsa da kızdırmıştı. "3 gündür beklemişim zaten daha ne bekleyeceğim ulan! Ne lanet olası gemiyi yada lanet olası adayı merak ediyorum ! Bir ufak geziye çıkalım dedik ve bak şu olanlara .. Başkalarının işine buluşmanı önermem. Eğer ki bulaştığın adamın kim olduğunu bilmiyorsan." diye haykırıyordum resmen! Yanımdaki adam bile korkmuştu. Başka bir köşeye geçtim." Kendini bilmeyen lanet olası bu insanlar yüzünden her gün bir kişi sinir hastası oluyor. Ne gereksiz insanlar .." diye düşünürken dalgalanan su dalgalarını izliyordum ve anılarım canlanıyordu. "O eski savaşlarımız, o eski mücadelemiz, o eski çalışmalarımız ... Ah ne günlerdi değil mi ? Tabi hepsi benim gibi onca yıldır amacına ulaşmak için çalışan bir adamın eski püskü anıları ve o eski püskü adamla batıyorlar. Aynı kötü kaptanlı bir gemi gibi ! Gerçekten arkadaşa ihtiyacım var. Baksanıza şu halime kendi kendime tartışma ortamı yaratıp bir sonuç elde ettikten sonra yeniden bir konu çıkartıyorum. Yine saçma sapan hayaller kuruyorsun Rai !" dedim kendi kendime. Bu sırada gözlerimden göz yaşlarım usul usul süzülüyordu. "Ne oluyor bana böyle! Sen zalim bir adam olmalısın Rai." Kendimi toparladığımda adaya çoktan gelmiştik. Eşyalarımı alıp adaya bir göz atmalıydım.

En son Serininjaa tarafından Cuma Ara. 13, 2013 6:39 am tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Serininjaa
Serininjaa
Tarafsız
Tarafsız

Azgın Teke''Rai Rinji Ryuunosuke'' . Empty Geri: Azgın Teke''Rai Rinji Ryuunosuke'' .

Mesaj tarafından Serininjaa C.tesi Ara. 14, 2013 12:00 pm

"Tamam sakinim, tamam gerçekten çok sakinim gerçekten hiç sorunum yok ve böyle rahatım. Hayır ualaaaaan ! Paracıklarım nerede benim ?" hemen yerlere bakarak göz gezdirmeye başladım. O ara besmele çekiyordum Very Happy Nerede düşürmüştüm ki ? Hemen görevliye bildirmeye gitmeliydim. Yada yok ! Sadece zaman kaybı olurdu. Belkide gitmeliydim. Birileri bulut parayı oraya bırakmış olabilirdi. Aman Kami-sama yardım et ! Bir o yana bir bu yana koşup duruyordum. "Nerede bunlar ? Elma dersem çık, armut dersem çıkma. Elma !" Gemiyi baştan aşağı araştırıyordum ve hala bir şey yok ... "Öyleyse görevlilerde olmalı. Evet kesinlikle orada ! Bunu biliyorum. Haydi Kami-sama fakir bırakma beni." diyerek koşuyordum. Daha önce hiç böyle bir şey olmamıştı ve bu hissi hiç ama hiç hissetmemiştim. Belkide Kami-sama beni sınıyordu. Paramın kıymetini bilmemi söylemeye çalışıyordu. Daha dikkatli olmamı anlatmaya çalışıyordu. En sonunda yere yıkıldım ve " Tamam anladım ne demek istediğini ! Artık daha dikkatli olacağım ve paramın kıymetini bileceğim. Lütfen hadi beni de zorlamadan göster bana paralarımın yerini !" dedim ve nefes alışım yavaşlamasını bekliyordum. Bu arada zamanın nasıl akıp geçtiğini de unutmuştum. "Lanet ! Zamanın nasıl geçip gittiğini unutmuşum.Bir sıkıcı yolculuk daha yapmadan önce şu adaya inmeliyim! Hemen görevliyi bulup sormalıyım." ve tekrar bir koşuya geçmeye hazır hale gelmiştim. Eğer görevlide de yoksa .. Hayır kesinlikle olmalı !
Serininjaa
Serininjaa
Tarafsız
Tarafsız

Mesaj tarafından Serininjaa Paz Ara. 15, 2013 5:59 am

Artık sinirlenmiştim. "Gidip paramı alacağım uleyn!" dedim ve yumruğumu sıktım. Koşmaya başladım ve gemiden atladım. Paramı çalan bu çeteye haddini bildirecektim. "Siz kimin parasını çalıyorsunuz ! Benim kim olduğumu bilmiyor musunuz ? Ben korsanlar kralı olacak adamım. Olmazsa o adamın tayfasında olacak adamım ben ! Grhouhh!" dedim ve hiddetlendim. Adeta yanardağ gibi fışkıracaktım. Kafam patlayıp yeniden oluştuğunda her şey huzur dolu olacaktı ve ben güzel bir çayırda otlayan ineklerin sütlerini sağan kızın babası gibi paşa paşa oturup hesap soracaktım. " Oh evet, hepinizi öldüreceğim ulen! "diyordum ve yeniden hiddetleniyordum. O sırada bazı sesler ve ve bağırışmalar duyuyordum. Ardından küçük bir top sesi duymuş gibi oldum. Korsanların saldırısı olabilirdi. Hım benim içinde yeni bir tayfa fırsatı ! Hemen yönümü değiştirdim. " Acaba bu sefer nasıl arkadaşlar edineceğim ?"

GM:
Serininjaa
Serininjaa
Tarafsız
Tarafsız

Mesaj tarafından Serininjaa Paz Ara. 15, 2013 11:56 am

"Vay anasını çok havalı ! Böcek insanlar gerçekten bir harikasınız dostum !" dedim ve hemen yerden kalkarak onu incelemeye başladım. "Şu kafatasına bir baksanıza hele ! Gerçekten bir sanatkarın elinden çıkmış gibi adeta !" diyerek kafatasına bakıyordum. O sırada kol yapısı dikkatimi çekti. Kolunun üstünde tuhaf şekilli dikenler vardı. " Demek dikenlerinde var. Gerçekten süpersin. Hele dön arkanı .. Vay anam bu da ne böyle. Peki sıçabiliyor mu ? " dedim aptal bir yüz ifadesi yardımıyla. Sonra hızlıca bir vurdum ve " Aouvv ! Gerçekte dayanıklısın ha ?" dedim. Tuhaf bacaklarına bakıyordum ve bu sırada bacaklarının normal insanınkinden büyük olduğunu fark ettim. "Sende şeytan meyvesi yemiş olabilir misin ? Gerçekten güzel bir gücün var." dedim ve etrafında dolaşmaya başladım. Etrafında dönerken arkadaki diğer böcekleri de gördüm. Koşarak yanlarına gittim. " Aman tanrım, siz naptınız yav !" dedim ve yere diz çöktüm. Yüzümü çevirdiğimde korsan bayrağını gördüm. Bu Böcek korsanlarıydı. " Lütfen beni tayfanıza alın ! Her istediğinizi yaparım. Bayağı deneyimli bir doktorumdur. "dedim ve eğilerek yere kapandım.

GM:
Serininjaa
Serininjaa
Tarafsız
Tarafsız

Mesaj tarafından Serininjaa C.tesi Ara. 21, 2013 1:27 pm

Tanrılar bazen insana yardım eder, bazen eğlendirir, bazen güldürür, bazense acı çektirir. Ben bunlardan sadece acı çektireni gördüm ve onunla hep arkadaşlık ettim. Başıma ne gibi dertler geldi benim ama yılmadım ve direndim çünkü ben güçlü bir adamdım. Hatta güçlü bir çocuk, güçlü bir insandım. Bu yüzden hep o tanrıya direndim ve yaşayacağımı söyledim. Şimdi ise hayattayım ve dimdik duruyorum karşınızda ! A şey aslında yatak konumdayım ve her yerim ağrıyor ama yinede hayattayım ya o bile yeter. İçimden ağlamak geliyor ama yapamıyorum çünkü ben şu son 21 yılda çok gözyaşı döktüm ve artık o duygumu kaybettim. Sokaktaki çırılçıplak bir kadın gibiyim şuan. Son hatırladığım şey şu mermiydi, gerisinden hiç söz etmeyelim. Ben tanrının sadece acı çektirmek için yarattığı bir kukladan başka bir şey değilim. Bir kukla, kuklacının komutlarının dışına çıkamaz ve o olmazsa yaşayamaz. Bende acı tanrısının komutlarının hiç dışına çıkmadan yaşayan bir kuklayım ve o olmazsa tahta bir tabutta küflenecek bir çöpten başka bir şey değilim. Kader buymuş ne yapalım.

Tam o sırada içimden bir ses bana bağırdı. "Kendine gel seni O*****" dedi kalın ve gür bir ses. Bu öldürdüğüm kaptanın sesine çok benziyordu. Yaşarken hiç rahat bırakmıyordu. Ölüyken de rahat bırakmıyor. "Beni öldürüyorsun ama gidip şu piçlere kaybediyorsun ardına birde seni s*k*p attılar." Gerçekten insanı sinir ediyordu bu eski bunak. İyice ayılmaya başlıyordum bende bu arada ve aslında bu seslerin benim eski bunağın sesi değil başımda konuşan doktorların fısıltıları olduğunu fark ettim. "Gerçekten süper bir hayal gücüm var." dedim kendi kendime ve doktora bakarak. "Ne zaman çıkıyoruz doktor bey ? Sorunum nedir ?" diye sordum güçlükle.
Serininjaa
Serininjaa
Tarafsız
Tarafsız

Mesaj tarafından Serininjaa Paz Ara. 22, 2013 8:57 am

Demek içimden çıkan mermiyi bana veriyorlar. Kim bunu ister ki ? Ben istemem. Lakin yinede o mermiyi alacağım çünkü şuan gövdesiz bir kuklayım. En azından kuklacıya karşı bir savunma olarak o mermiyi almalıyım. Ben bu şekilde düşünürken bir şey kafama tak etti. " Tabi ya ! Bu mermi kairouseki yani böceklere karşı kullanabilirim. Ne güzel oldu bu şimdi." diye sevinmiştim kendi kendime. Hemen toparlandım ve doktorun sorusuna cevap vermeye çalıştım. "Mermiyi saklamak istiyorum mümkünse ben ayağa kalkana kadar sizde kalsın." dedim. Çünkü denizciler beni sorgularken o mermiyi görürlerse problem yaratabilirdi. Bu yüzden şimdilik yanıma almamak en iyisi idi. Daha sözümü bitirmemiştim de ... "Şimdi gelebilirler. Sonra için zamanım olmayabilir." dedim. Daha sonra böceklere hesap sormam gerekecekti.

Kendimi yine kafamdaki o beyaz odaya göndermiştim ve sorulara cevap arıyordum. "Niye tüm lanetler benim başıma geliyor ki .." diye kızdım öylece. Bu arada yaralarım hala ağrıyordu. Biraz gözlerimi kapatıp dinlenmeye karar verdim. Eski hatıralarım aklıma geliyordu. Belki o kaptanı asla öldürmemeliydim. Gerçekten hayatım hatalrla doğruydu. Hayat sınav olsa sınıfta kalırdım. Beni oynatacak bir kuklacım yok benim. Kendi kendine hareket etmeye çalışan bir oyuncağım sadece ...
Serininjaa
Serininjaa
Tarafsız
Tarafsız

Mesaj tarafından Serininjaa Ptsi Ara. 23, 2013 7:11 am

Karşıma yaşlı bir adam çıkagelmişti. Her neyse, ben şikayetimi söyleyerek işimi yapmalıydım. Kafama günün ikinci bombası "dank" etmişti. Bu denizciyi yola getirirsem kuklammış gibisine kullanabilirimdim. "Efendim ben bir yolculuğa çıkıp bu adaya gelmiştim ve yolculuk sırasında paramı bu adanın ünlü hırsız örgütlerinden biri çalmıştı. Daha sonra gemiden iner inmez bu örgütle ilgili bilgi edinebileceğim birilerini aramaya başladım. Benle ne alıp verecekleri olacaktı ki zaten ... Bu sırada yoluma bir korsan tayfası çıktı. Bu Tayfada ki herkes böceğe dönüşmüştü. Tanrının işine bakın hele! Daha sonra diz çöktüm ve beni öldürmemelerini istedim. Adeta yalvarıyordum. Ardından beni bir kairouseki mermi ile vurdular. Bir de kairouseki yahu! Ardından acı içinde yere düştüm. Daha sonra böceklerden biri beni s*k**. Tabi o ara ben kendimden geçmiştim. Paramın geri alınıp teslim edilmesini ve korsanların yakalanıp adaletin hükmüne uğranmasını arz ediyorum." dedim ve yapmacık ve ağlayış gerçekleştirdim. Nasıl olsa ağlamak uzun zamandır nasıl yapıldığını bildiğim bir yetenek.

Planım düşündüğüm gibi de olmayabilirdi. Lakin bu durum biraz düşük. Benim korsan olduğum bu hırsız,korsan ve denizci işleri arasında unutulup giderdi. Zaten başıma ödülde yoktu. Tayfadayken öldürdüğüm adamlar pek değer etmezdi. Lakin öğrendiklerinde pek karlı çıkmayacaktım. Lakin öğrenemeyeceklerini biliyordum, emindim.

Bu sırada yanı başımdaki denizci bir şeyler yapıyordu ama ne yapıyordu belli değil. Not defterine söylediklerimi yazıyor da olabilirdi, orada bir iki çizim karalıyor da olabilirdi.
Serininjaa
Serininjaa
Tarafsız
Tarafsız

Mesaj tarafından Serininjaa Salı Ara. 24, 2013 12:10 pm

Peh, yine başaramadık birilerini etkilemeyi... Bir de üstüne zor sorular sormuştu bu denizci... İşleri toparlamalısın Ryuunosuke.
dedim kendi kendime. "Ben bir süredir West Blue'yu dolaşan bir adamım. Böyle güzel bir yerde doğmuşuz, biraz tanıyalım yani ... Paramın kimin çaldığından şuan tam olarak emin değilim. Lakin ben paramı arar dururken görevliye başvurduğumda yolculardan biri bana uzaktan bağırarak söylemişti. Kim olduğunu bilmiyorum,görmedim de daha önce. Ardından ben adaya inip ilerlerken korsanlar önümü kestiler birden bire ve bana saldırdılar. Neden saldırdıklarını da bilseydim. Benim ne işim olur böyle pis korsanlarla ?" dedim ve sözümü bitirdim. Denizci yine aynı şekil oturarak beni dinliyordu. Sanırım biraz durumu düzeltmiştim. Lakin mimiklerini pek okuyamadığım için hiç bir şey çıkaramıyordum. Adam sandalyeye taş gibi oturmuş not defterine bir şeyler yazıyor. Arada da kafasını kaldırıp bana soru soruyor. Şimdi bu adamdan ne çıkarabilirim ?
Serininjaa
Serininjaa
Tarafsız
Tarafsız

Mesaj tarafından Serininjaa Perş. Ara. 26, 2013 10:40 am

Yine bir takım sorular soruyordu bu adam bana ama bir türlü susmuyordu. Soruları o kadar hızlı soruyordu ki yanında kaplumbağa hızıyla algılıyordum.Ne beklersiniz bir denizciden.. Gerçekten profesyonele benziyordu bu denizci.Daha dikkatli olmalıydım. En küçük bir hatadan kaybedebilirdim.

"Paramı kaybedip görevliye gittiğimde çok kötü gözüküyordum. Bu yüzden bana bağırıp bunu söylemiş olabilir. Neden söylediği bilmiyorum. Daha önce hiç görmedim de konuşmadım da onunla. Gerçekten bir hırsız vardı ve bunun onun söyledikleriyle uyuşacağını düşünüyordum.Bir pusu olabilir; önce parayı çalıp, sonra öldürüp işin üstünü örtmek gibi! Diz çökmem bana mermiyi sıkmadan önceydi..." dedim ve denizcinin yüzüne baktım. Hala taş gibi görünüyordu. Belkide bana çaktırmadan yüz hareketlerini yapıyordu.

Denizci yeni soru sormadan önce ne yapmama gerektiğini planlamaya başlamalıydım. Yalanım açığa çıkmamalıydı. İyice açıklarımı kapayıp, kendimi suçsuz göstermeliydim. Gerçekten de suçsuzdum tabii! Tek suçum o tayfaya katılmak istemekti. Şimdi ise onları bana yaptıkları için pişman edecektim. "Bekleyin beni... hayır denizciler + beni ! Size geliyorum... hayır geliyoruz !
Serininjaa
Serininjaa
Tarafsız
Tarafsız

Mesaj tarafından Serininjaa Salı Ara. 31, 2013 8:22 am

"Sakladığım başka bir şey yok efendim. Her şeyi size anlattım." dedim ve öylece daldım hiçliğe,eskiye,sonsuzluğa ... Eskiden yaralarımı hep tayfada doktorlar iyileştirirdi. Şimdi ise hastanede buz gibi odalardaki sedyelerde bekleyerek iyileşmeye çalışıyorum. Ben nasıl böyle biri oldum !? O kadar olaydan sonra ... Nasıl kaptanı öldürdüm ? Gerçekten lanetli bir kişiliğim var ve ben o kişiliğimi zincirli kapılar ardına kilitlemeliyim. Aksi taktirde sonsuza kadar acı çekeceğim ve öleceğim ..

"Ne oldu şimdi pes mi edeceksin ?" diye bir ses duydum. Bu ses kafamın ta derinlerinden geliyordu. "O zaman seni kim kurtardı sanıyorsun ? Senin güçlü olmanı kim sağladı ? Senin içindeki güçlü yanın kim ?" diye sesler duyuyordum. Küçümseyen bu ses tonu yalnız tek kişinin olabilirdi. İçimdeki nefret ... İnsan kendi kendini küçümseyebilir mi ? Kendimle tartışıp kendi fikirlerimi çürütüp ayakta durabiliyorum ben. Bu sırada kendimi kaybediyordum da, canım kan, vahşet, katliam istiyordu. "Denizciyi şaşırtıp kendi kuklam haline getireceğim. Her zaman aşağıda kalamam. Bazen tanrı olmak gerekir. Tanrı normal birinin erişebileceği bir rütbe değildir, bir konum değildir. Lakin bende normal biri değilim.."
Serininjaa
Serininjaa
Tarafsız
Tarafsız

- Similar topics