One Piece Türkiye
Merhaba arkadaşlar.

Biliyorsunuz, burası yönetim ekibimizde ki birkaç sorundan ve sistematik hatalardan dolayı etkinliğini yitirdi. Kaldığı yerden devam ettirmek mümkün değil şuanda.

Bizde, yönetim ekibimizden kalan arkadaşlarla tekrardan; daha sistematik, daha görsel, daha gelişmiş, daha basit ve çok daha eğlenceli bir RPG için kollarımızı sıvadık. Yakın zamanda da gösterime girmeyi umud ediyoruz.

Çalışmalarımızı yoğun tempo ile devam ettiriyoruz. Aramıza katılmak, bizlere destek vermek isterseniz, Onebahriye adlı Skype adresinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

One Piece Türkiye
Merhaba arkadaşlar.

Biliyorsunuz, burası yönetim ekibimizde ki birkaç sorundan ve sistematik hatalardan dolayı etkinliğini yitirdi. Kaldığı yerden devam ettirmek mümkün değil şuanda.

Bizde, yönetim ekibimizden kalan arkadaşlarla tekrardan; daha sistematik, daha görsel, daha gelişmiş, daha basit ve çok daha eğlenceli bir RPG için kollarımızı sıvadık. Yakın zamanda da gösterime girmeyi umud ediyoruz.

Çalışmalarımızı yoğun tempo ile devam ettiriyoruz. Aramıza katılmak, bizlere destek vermek isterseniz, Onebahriye adlı Skype adresinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

One Piece Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bay Demetrius

2 posters

Bay Demetrius Empty Bay Demetrius

Mesaj tarafından Mr. Demetrius Cuma Kas. 29, 2013 4:39 pm

İsim: Demetrius
Takma İsim/Ünvan: Yok
Irk: İnsan
Gülüş Şekli: Haugy, Haugy, Haugy !
Boy: 1.85 Cm
Kilo:  75 Kg
Göz: Siyah

Dış Görünüş: Demetrius'u diğer insanlardan ayıran özelliklerinden biriside üstüne tereyağı koysan, kaymayacak pürüzlü/sert cildidir. uzun ve sert bir saç yapısına sahiptir. Bulunduğu bölgenin sıcak hava yapısından dolayı genellikle yarı çıplak olarak dolaşır; lakin soğuk havalarda yahut özel bir yere gideceği zaman kırmızı bir içlik, üstüne ise siyah bir ceket giyer.

Karakter Resmi: Sephiriot
 Bay Demetrius ItjLC

Doğduğu Ada/Kasaba: Zedlin
Bulunduğu Ada: Zedlin
Doğduğu Deniz East Blue
Gezdiği Denizler: East Blue'nin bir kısmı.

Kişilik: Tek kelimeyle açıklamak gerekseydi eğer, "Cesur" en uygun kelime olurdu. Belki "Dikkatli" ve birazda "Egoist" denebilirdi; Lakin "Neşeli" ve "Yardımsever" kendisine asla uymayan bir sıfat olurdu.

Geçmiş: East Blue'nin Zedlin adasında, orta halli bir ailenin en küçük oğlu olarak ekim ayının 12'sinde doğan Demetrius,  eğitimini üç aşamada tamamladı. ilk olarak Hükümet zoru ile 14 yaşına kadar Zorunlu "Dünya Bilgileri" eğitimi gördü. Bu zorunlu eğitimin sonucunda Dünyanın durumu hakkında bilgi sahibi oldu; fakat bir yandan da bu dersler, Dünya Hükümetinden ileri derecede nefret etmesini sağladı.

15 Yaşında zorunlu eğitimini tamamladıktan sonra Kendi isteği ile babasından habersiz olarak haftada 45 saat eğitim veren Zedllin Harp Okuluna yazıldı. Bu okulda Demokrasi, Harp ve hayatta kalma adı altında toplam 3 derse tabi oldu. Askeri eğitim döneminde geniş bir arkadaş çevresi oluşturdu ve bu çevreyle bol bol fikir alışverişi yaparak Ulusun durumu ve Dünya hükümet'i hakkında bilgilerini iki katına çıkardı.

26 yaşında Harbiyenin genel müdürü tarafından harp okulundan "Tehlike arz etme durumu" sebebi ile okuldan men edildi. Bu olaydan sonra Demetrius'un kini bir kademe daha artış gösterdi ve uzun bir süre hiç bir faaliyette bulunmadan evinde inzivaya çekildi...
"Dünyanın gerçekliğine şahit oldum, insanlar göründüğünden çok farklı . Güvendiğin dostların bile bir anda sana sırt çevirebiliyor..."

(Karakterim inzivadan çıkınca rp'yi yazmaya başlayacak.)

Hedef: [i]Yirmi kralın kurduğu Dünya hükümet'ini Fethederek, Yeni bir çağ başlatmak Ve Dünya'nın takındığı rejimi Değiştirerek, insanları bu amaç için örgütlemek.

Hoşlandıkları: [i]Çarpışmak, yemek yemek ve saatlerce süren cinsel ilişkiler...

En son Mr. Demetrius tarafından Cuma Ara. 13, 2013 10:24 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Mr. Demetrius
Mr. Demetrius
Devrimci
Devrimci

Bay Demetrius Empty Geri: Bay Demetrius

Mesaj tarafından Akagami C.tesi Kas. 30, 2013 3:02 pm

Geçmiş: 200.000
Karakter Kağıdı: 100.000
Toplam: 330.000 ß
Taraf: Devrimci
Güzel bir karakter, dahil olduğun grubun beyni olabilirsin bence.
Akagami
Akagami
Kurucu
Kurucu

https://one-piece.forum.st

- Similar topics