One Piece Türkiye
Merhaba arkadaşlar.

Biliyorsunuz, burası yönetim ekibimizde ki birkaç sorundan ve sistematik hatalardan dolayı etkinliğini yitirdi. Kaldığı yerden devam ettirmek mümkün değil şuanda.

Bizde, yönetim ekibimizden kalan arkadaşlarla tekrardan; daha sistematik, daha görsel, daha gelişmiş, daha basit ve çok daha eğlenceli bir RPG için kollarımızı sıvadık. Yakın zamanda da gösterime girmeyi umud ediyoruz.

Çalışmalarımızı yoğun tempo ile devam ettiriyoruz. Aramıza katılmak, bizlere destek vermek isterseniz, Onebahriye adlı Skype adresinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

One Piece Türkiye
Merhaba arkadaşlar.

Biliyorsunuz, burası yönetim ekibimizde ki birkaç sorundan ve sistematik hatalardan dolayı etkinliğini yitirdi. Kaldığı yerden devam ettirmek mümkün değil şuanda.

Bizde, yönetim ekibimizden kalan arkadaşlarla tekrardan; daha sistematik, daha görsel, daha gelişmiş, daha basit ve çok daha eğlenceli bir RPG için kollarımızı sıvadık. Yakın zamanda da gösterime girmeyi umud ediyoruz.

Çalışmalarımızı yoğun tempo ile devam ettiriyoruz. Aramıza katılmak, bizlere destek vermek isterseniz, Onebahriye adlı Skype adresinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

One Piece Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İsyankâr47 "Demetrius"

2 posters

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

The author of this message was banned from the forum - See the message

İsyankâr47 "Demetrius" Empty Geri: İsyankâr47 "Demetrius"

Mesaj tarafından Mr. Demetrius C.tesi Ara. 07, 2013 11:21 am

İnsanlar üzerinde büyük bir etkisi vardır, zamanın. Gün gelir sevindirir, Gün gelir, beklemediğin bir anda sevdiklerini elinden alır. Bazen en güzel anları yaşatır sana, Bazende Ölesiye zulüm çektirir, Sonsuza kadar...
Çoğu insan kanardı Zamanın gerçekliğine, Hatta zamanın her şeyin çözümü olacağına inanırlardı; Lakin Sorunları çözmekten ziyade, Sorun yaratmaktan başka bir şey değildi Zaman. Hatta çoğu zaman, Bir çocukmuş gibi kandırırdı seni. Filhakika, çok bağlanırsan Zamana, Kölesi yapardı seni, Sonsuza kadar...

Zamanın Bir bahtsız kölesi de 27 Yaşındaki Demetrius'du. Çoğu insanın yaşamadığı ve büyük ihtimalle yaşayamayacağı acıları tatmış, Bazen de olmayacak hayallerin peşinden koşarak, Büyük badireler atlatmıştı, kendisi; Lakin Son yaşadığı olay, onu bir Deprem etkisiyle sarsmış, Gökyüzünün derinliklerinde Boş boş dolaşmasına sebep olmuştu...

Bir ay; lakin altmış Günden beri, Evinden dışarı çıkmaya tenezzül bile etmemişti, Demetrius. Buna sebep olan şey, Harbiye genel müdürü Poo tarafından, Zedllin harp okulundan gereksiz bir sebep yüzünden atılmasıydı...
Harbiyeden Atılmasının sebebi, Seçmiş olduğu Hükümet karşıtı rejim ve Devrimcilere katılmak istemeseydi; lakin, Bu sebep ile atılan tek kişi Demetrius değildi. Aynı şekilde En yakın dostu olan Freddie de Aynı sebepten atılmış, Sonrasında ise Ailevi nedenler yüzünden Başka bir adaya taşınmıştı. Demetriusun Derin bir bunalıma girmesi Bilhassa, kendisine göre inzivaya çekilmesinin başka bir sebebi de buydu...

25 metrekarelik bir oda, Sade eşyalarla döşenmiş. Sonsuz gökyüzünün özgür rengine boyanmış Duvarlar ve Bu renge uymayan Siyah bir gardrop. Külleri temizlenmemiş küçük bir şöminenin karşısında duran Mavi, küçük bir yatak...
Fazla uzak olmayan East Blue Denizinin Keskin kokusu, Sararmış perdeyi havalandırıp içeri yavaş yavaş doluyordu...

Demetrius Denizin keskin kokusunu içine çektiği anda yatağından usulca kalkmış, Elini yüzünü yıkamış, Sonrasında ise Alt kata inerek bir şeyler yeme düşüncesiyle evin mutfağına geçmişti...
Buzdolabının küçük kapağını açtığında İçeri göz gezdirmişti. Bulduğu tek şeyin boş bir yoğurt kovası olduğun fark etti Ve Homurdanmaya başladı; "Moruk ! O koca G*tünü kaldır da Pazardan bir şeyler al !" bir kaç saniye boyunca Cevabın gelmesini bekledi; fakat yanıt alamayınca aynı soruyu tekrarladı. Bu sefer tek aldığı cevap, cırtlak sesli kedilerin, Gökyüzüne "Et veriğğğn banağğ !" diye haykırışları olmuştu.

"Moruk ! Sana paza-" Son bir kez daha sorduğu sorusunu yarıda kesmiş Babasının bir iş için başka bir adaya gittiğini hatırlamıştı. Buzdolabında tek bir yiyeceğin olmadığını da biliyordu. Ne yapmalıydı ? Ya açlıktan ölecek, yada Bir hovardalık yapıp dışarı çıkacaktı...

belki de uzun bir bekleyişin ardından dışarı çıkmanın vakti gelmişti. zor olabilirdi İnsanlarla karşılaşmak, ama yemek yemeseydi eğer, ölebilirdi açlıktan. İşte bu yüzden Mutfaktan hızlıca çıktı ve Paltosunu alarak Pazara doğru yola koyuldu...

En son Mr. Demetrius tarafından C.tesi Ara. 14, 2013 11:38 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Mr. Demetrius
Mr. Demetrius
Devrimci
Devrimci

Mesaj tarafından Mr. Demetrius C.tesi Ara. 07, 2013 5:37 pm

Demetrius, evden dışarı adımını attığı an Kışın bile sıcaklıktan kavrulan Zedllin'de gizemli bir şekilde hava soğumaya başlamıştı... Kim bilir Belkide tanrı, Demetrius'un iki ayın ardından evinden çıkmasına sevinmiş Böyle bir şey yapmıştı. Belki biraz zorlasaydı Tanrı, Yeryüzüne gözyaşlarını yollayarak, güzel bir ortam oluşturabilirdi, Demetrius için, Ama yeterdi bu kadarı, Nede olsa biliyordu Egosunun bir anda tavan yapabileceğini...

İlk olarak gizlice bir göz gezdirmişti kapının ardından. Evin etrafında kimsenin olmadığına anlayınca, Askılıkta duran Paltoyu eline almış, Ayakkabısını giyerek Dışarı ilk adımını atmıştı... Kimliğini ifşa etmemek için de Elinde duran paltoyu Üstüne geçirmiş, başını eğerek yürümeye başlamıştı. Bir an önce bu lanet olası Binaların arasından sıyrılıp, Market, yahut pazardan yiyecek bir kaç şey almak istiyordu...

Uzunca bir yürüyüşün ardından, Gökyüzünü delen binaların olduğu küçük bir sokağa varmıştı, Demetrius. Bir kaç kere etrafına bakındı, Tek bir insan bile yoktu burada. Acaba herkes neredeydi ? Yoksa Demetrius'un gelişini duyduklarında bir yerlere mi kaçmışlardı ? Bu sorunun cevabı oldukça basitti; Önemli bir işi olmayan kimse, Bu soğukta dışarı adımını bile atmaya tenezzül etmezdi...

"Pşşt," Kocaman Kocaman binaların arasında yürürken, duyduğu ses Durmasına sebep olmuştu. Sese aldanmayarak Bir adım daha attı; Fakat aynı sesi yine duydu. İlk önce soluna baktı, Kimseyi göremeyince bu sefer sağına baktı. Gördüğü ilk şey Küçük bir evin arkasında saklanan, Yüzü görülmeyen bir adam olmuştu...
"B,benimi çağırdınız ?" Dedi ve endişeli adımlar ile adamın yanına doğru yürümeye başladı...

En son Mr. Demetrius tarafından C.tesi Ara. 14, 2013 11:38 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Mr. Demetrius
Mr. Demetrius
Devrimci
Devrimci

Mesaj tarafından Mr. Demetrius Ptsi Ara. 09, 2013 11:10 am

"Pşşt," Kocaman Kocaman binaların arasında yürürken, duyduğu ses Durmasına sebep olmuştu. Sese aldanmayarak Bir adım daha attı; Fakat aynı sesi yine duydu. İlk önce soluna baktı, yine Kimseyi göremeyince sağına baktı. Bu sefer Gördüğü ilk şey Küçük bir evin arkasında saklanan, Yüzü görülmeyen bir adam olmuştu...
"B,benimi çağırdınız ?" Dedi ve endişeli adımlar ile adamın yanına doğru yürümeye başladı...

Genç Adam, Kapının eşiğine geldiğinde, yüzü gözükmeyen adam, Demetrius'u kolundan tutup içeri çekmiş, sonrasında ise Kapıyı izleniyormuş hissi ile hızlıca kapamıştı...
İçerideki son ışık hüzmeside Kapanan kapıyla birlikte kayıplara karıştığında, Oda tamamen karanlığa bürünmüş, Fark edilebilen tek şey Demetrius'un parlayan Metal kemeri haline gelmişti.

Yaşlı adam bir kaç saniye Küçük pencereden etrafı kolaçan etmişti, Sonrasında ise Demetrius'u Kendine çekerek Bir kaç şey fısıldamıştı; "Hükumet peşimde. Senden yardım istiyorum. Ama görevini burada anlatamam. Daha demin burada böcek kadar küçük bir denden-mushi öldürdüm beni takip et." Demetrius'un kulağına fısıldamış olmasına rağmen, Sesi yeni doğmuş bir kedininki gibiydi. Buda Onu, dahada bir anlaşılmaz yapıyordu...

Şimdilik masum görünen bu adamın Hükümet ile ne ilgisi olabilirdi ? Yoksa hepsi büyük bir oyununun gizemli bir parçası mıydı ? Bütün bu soruların Cevabını düşünmeye başlamıştı, Demetrius... "Hayır ! Göründüğü kadarı ile bu adamda Hükümetten nefret ediyor. Belli ki Oda bizim gibi Bu dağınık sistemin değişmesini isteyenlerden. Şimdilik onu dinlemekte fayda var. Eğer vereceği görev ilgimi çekmezse, yoluma eskisi gibi devam ederim..." Bütün bunları düşündükten sonra Kör bir şekilde adamın Karanlık yüzüne yönelerek "Pekala" Dedi ve Düşmemek için Yaşlı Adamın omzundan tutarak, kendisini takip etmeye başladı...

En son Mr. Demetrius tarafından C.tesi Ara. 14, 2013 11:41 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Mr. Demetrius
Mr. Demetrius
Devrimci
Devrimci

Mesaj tarafından Mr. Demetrius Salı Ara. 10, 2013 9:57 am

Demetrius, Halen daha ismini bilmediği bir adamın Omzuna bütün yükünü koymuş, Götürdüğü yerin neresi olduğunu bilmeden, onu takip etmeye başlamıştı... Adam yalan söylüyor olabilirdi. Belkide Bir süre ilerledikten sonra Demetrius'a kalıcı bir darbe indirebilirdi; Lakin gözüktüğü kadarı ile Demetrius, Daha tanımadığı bu yaşlı adama sebepsiz bir şekilde güvenmeye başlamıştı...

Evin içinde en küçük bir ışık kaynağı yoktu, Resmen göz gözü görmemeye başlamıştı. Zifiri karanlığa rağmen, Yaşlı adam evin içinde çok rahat hareket ediyor gibi gözüküyordu...
İkili, Bir süre yürüdükten sonra, İçinden küçük bir miktar ışık geçen, Demetrius'un zar zor geçebileceği Küçük ağızlı bir tünele varmışlardı. Yaşlı adam, Bir kaç saniye Durduktan sonra Kafasını Demetrius'a çevirdi ve kısık sesle konuşmaya başladı; "Bundan sonrasını Sürünerek geçmemiz gerek" Dedi Ve kendini Demetrius ile birlikte yere attı...

Tünelin içinde ilerledikçe, Hafif bir ışık hüzmesi görülmüş ve Pis bir koku yayılmaya başlamıştı. Bu pis koku karşısında, Demetrius, Burnunu Tek eli ile kapayarak tepki vermişti; Lakin adam Kokudan rahatsız olmamışsa gerek, Hiç bir şey yapmadı ve Tünelde ilerlemeye devam etti...
Adam, bir süre Daha Süründükten sonra Buranın güvenli olduğunu düşünerek Konuşmaya başlamıştı; "Benim adım Pired, Hükümet Karşıtıyım. West Blue'de akla hayala sığmayacak olaylar başlatacağız, Bizimle gelirsen sende bu olaylarda yer alırsın."

Demetrius'un Yıllardan beri beklediği soru nihayetinde gelmişti, Bu soru karşısında gözleri fal taşı gibi açılmış, Bir kaç saniye Adama boş boş baktıktan sonra Kısık sesle Konuşmaya başlamıştı...
"Pired Bey, West Blue'de ne gibi olaylar başlatmayı düşünüyorsunuz ? Hükümet Ve Devrimciler ile ne gibi bir bağınız bulunuyor ? Her şeyi anlatmanızı rica ediyorum. Ayrıca Neden beni seçtiniz ? Bu arada ismim Demetrius, Memnun oldum."

En son Mr. Demetrius tarafından C.tesi Ara. 14, 2013 11:46 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Mr. Demetrius
Mr. Demetrius
Devrimci
Devrimci

Mesaj tarafından Mr. Demetrius Perş. Ara. 12, 2013 10:27 am

Yaşlı adam Pired, Demetrius'un soru yağmuru karşısında tek bir cevap dahi vermemiş, İçinden "Demek Demetrius ha ?" diye geçirip Tünelde ilerlemeye devam etmişti...

Pired iyice daralan tünelin sonunda durdu Ve Kafasını 90 Derece döndürerek Normal bir ses tonuyla konuşmaya başladı; "Tünel burada bitiyor, Aşağı inmemiz gerek." Dedi ve insan boyunda olan bir delikten Hızlıca aşağı atladı. Demetrius, Pired'in ardından Yere adımını atar atmaz, İndikleri yerin Kanalizasyondan farkı olmadığını anlamıştı; Yerden atık ve pis sular Geçiyor, Etrafta türlü türlü haşaratlar dolaşıyordu...

vebalı farelerin Bulunduğu bir kanalizasyonda durmanın, iyi bir yanı da vardı. Örneğin, Yaşlı adam pired, Göstermediği yüzünü bir anda açığa çıkarmıştı; Lakin Pired'in Upuzun ve pislik dolu saçlarını, yüzünü kaplayan ve Birbirine dolanmış siyah sakallarını görmenin, iyi bir şey olup olmadığını bilemiyordu Demetrius...

Pired, Derin bir nefes aldı ve Eli ile geçtiği tüneli işaret ederek konuşmaya başladı; "Gördüğün tüneli kazmak Tam olarak 6 ayımı aldı. Her gün beni kontrole gelen denizcileri ve Gönderdikleri Bebek Den Den mushi'leri saymıyorum bile (!) Seni seçmemin nedeni ise, O anda sokakta sadece senin geçiyor olmandı. Zaten aha önce çağırdığım herkes benim deli olduğumu düşünüyordu. Planıma gelirsek; Ülkenin Yöneticisini Evinin tuvaletinden çıkarak Ele geçireceğim !"

Demetrius'un yaşlı adamın planı karşısında sadece "Gerçekten mi ? Ülkeyi tuvaletten mi fethedeceksin ?" Deme cürettinde bulunmuştu (!) Bir kaç saniye Beklemişti Demetrius, Çok derin bir nefes aldı ve Konuşmaya başladı "İlk olarak şunu söylemem gerek bayım, Bu söylediklerinizi kim duysa deli olduğunuzu düşünür; Lakin iyi bir fikre benziyor. Bir kaç husus dışında... Evin tuvaletinden çıkarak Yöneticiyi nasıl ele geçirmeyi planlıyorsunuz ? Hele ki tek başınıza ! Yanınızda bir tek ben varım, Oda kesin değil. Ayrıca Yöneticiyi ele geçirdiğiniz vakit Ne yapacaksınız ? Muhafızlar yahut korumalar sizi bulamaz mı ? Eninde sonunda ölüm vaktiniz gelecek. Ayrıca, Hükümetten Neden nefret ettiğinizi Ve Planın her detayını öğrenmek istiyorum. Karşınızda Küçük bir çocuk değil, Bir işe kolay kolay girmeyen yetişkin bir insan duruyor. Ayrıca Sorumu Cevapla mamanızı istemiyorum, Her şeyi detaylıca anlatın..."

En son Mr. Demetrius tarafından C.tesi Ara. 14, 2013 11:48 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Mr. Demetrius
Mr. Demetrius
Devrimci
Devrimci

Mesaj tarafından Mr. Demetrius Cuma Ara. 13, 2013 8:34 am

Sorular, Sorular, Sorular... Demetrius'un Dillere döktüpü bütün sorular havada asılı kalmıştı. Pired, Gelen sorularrı olağan gücüyle geçiştiriyor, Bazende Akla hayale sığmayacak cevaplar veriyordu. Ama bilmiyordu, Demetrius Onu bir anda bırakıp gidebilirdi. Hatta Hükümete, Pired tarafından kazılan tünelin varlığından bile bahsedebilirdi...

Pired, gelen sorunun yanıtını bulmak için çabalarken, Bir yandan da yukarıya doğru Bir şeyler düşünüyor gibi bakmıştı. Derin derin düşündükten sonra, alelacele Bir sağına birde soluna baktı. Yeterince tatmin olamayınca, Etrafını bir kez daha kontrol etme gereğinde bulundu. Hemen ardından ise "Gel benle, İzleniyoruz !" diye Demetrius'un kulağına fısıldamış, Arkasına bakmadan koşmaya başlamıştı.

Kanalizasyon faresi Pired, bu konuda, gerçekten ciddi miydi ? İlk önce, Ülkeyi Tuvaletten fethetme planlarını ortaya dökmüştü, sonrasında ise Plan'ını  uygulamaya koyarak 6 ay boyunca bir kanalizasyon tüneli kazmıştı...
 Her şey Kağıt üzerinde muhteşem olsada, Tüneli sürünerek zar zor geçen bir insan, Küçük bir tuvalet deliğinden hiç geçemezdi. bu yüzden inanmıyordu, Planın gerçekleşme olasılığına. İşte bu yüzden, İnanmıyordu bu plan'ın gerçekliğine...

Biraz düşündü Demetrius, Eğer bu deli herif'in yolunda giderse, küçük bir ihtimal ile planları başarılı olabilirdi. Nihayet kararını verdi ve; "Pekala, Seni takip edeceğim; fakat nereye gideceğimizi ve ne yapacağımızı söylemeni istiyorum." Dedikten sonra, Pired'in arkasından doğru hızlıca koşmaya başladı...

En son Mr. Demetrius tarafından C.tesi Ara. 14, 2013 11:50 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Mr. Demetrius
Mr. Demetrius
Devrimci
Devrimci

Mesaj tarafından Mr. Demetrius C.tesi Ara. 14, 2013 8:02 am

OOC: Kurguyu aksatmadan para kazanmak istiyorum, Umarım yardımcı olursunuz bu konuda.

Ic:
Biraz düşündü Demetrius, Eğer bu deli herif'in yolunda giderse, küçük bir ihtimal ile planları'nın başarılı olabileceğine karar kıldı ve; "Pekala, Seni takip edeceğim; fakat nereye gideceğimizi ve ne yapacağımızı söylemeni istiyorum." Dedikten sonra, Pired'in arkasından doğru hızlıca koşmaya başladı...

Genç adam, içindeki duyguları ne zaman anlatmaya başlasa, Pired Her seferinde, Kediden kaçan Korkak bir fare gibi koşuşturmaya başlıyordu. Sorulan her soruya cevap vermemesi ise Muammadan başka bir şey değildi. Zaten, Altı aydan beri Kanalizasyonda yaşayan bir insanın, Sosyal ve arkadaş canlısı olması beklenemezdi...

Genç adam, Cevabın gelmeyeceğini bile bile bir soru daha yöneltti Pired'e "Cevap vereceksin umarım ? Her an buradan çekip gidebileceğimi biliyorsundur..." Dedi; Fakat tahmin ettiği gibi, bir yanıt bile alamadı. insanları umursamamanın, Kanalizasyonda yaşamasının getirilerinden biri olabileceğini düşündü Demetrius. En iyisinin bir daha soru sormamak olduğunu anladı ve Pired'in peşinden koşmaya devam etti...

Uzunca bir yürüyüşten sonra, Pired uzun ve paslı bir merdivenin yanına vardı ve Demetrius'un da gelmesini söyleyerek Tırmanmaya başladı. Büyük ve ağır olan Kanalizasyon kapağını zorlanmadan açıp Dışarı çıkmıştı, Pired. Hemen ardından ise Demetrius, Yeryüzüne çıkmanın sevincini yaşamıştı...

Dışarı adımını attığı an, ne kadar pis koktuğunu fark etmişti, Demetrius. üstündeki kokuya aldırmayarak, Etrafını bir çırpıda kontrol etmişti. Kafasını Sokağın girişine doğru çevirdiği anda, gördüğü tek şey, Pired'in küçük evi olmuştu. Bir kaç saniye duraksamıştı Demetrius, Önce insanlar tarafından yakalanma endişesiyle dolup taştı içi; Fakat bir kaç saniye daha kontrol edince etrafı, Sokakta kimsenin olmadığını anlamasıyla beraber, İçindeki ufak endişede bir anda kayboldu...

Demetrius, Türlü türlü haşerelerin yaşadığı kanalizasyondan kurtulmanın sevinciyle, Pired'i büyük bir soru yağmuruna tutmuştu. Bu sefer Sorularını cevaplamasa idi Pired, Çekip gidecekti Demetrius. Belki Peynir ekmek alacaktı marketten. Belki de Sıkıcı ev inzivasına devam edecekti... "Şimdi ne yapacağız ? Bir daha seninle ne zaman görüşebileceğim ? Planı ne zaman uygulamaya koyacaksın ? Yapmam gereken bir şey var mı ? Bu sefer elimden kurtulamayacaksın, Sorularımı teker teker yanıtlamanı istiyorum !"
Mr. Demetrius
Mr. Demetrius
Devrimci
Devrimci

Mesaj tarafından Mr. Demetrius Perş. Ara. 19, 2013 10:06 am

Atalarımız ne demiş, "Doğmayan bebeğe don biçilmez..."

Yere bir kaç saniye boyunca baktı, Ayağı ile küçük bir şey eziyor gibi gözüküyordu. takındığı yapmacık surat ifadesinden belli oluyordu her şey; lakin bir süre sonra Belli etmeden ezdiği şeyi ileriye attı ve hiç bir şey yokmuş gibi konuşmaya başladı; "Tamam sorularının hepsini cevaplayacağım ama burada olmaz, bak minik den den mushi ! İzleniyoruz." Dedi ve Demetrius'u olağan gücü ile itelemeye başladı.

Bir süre Demetrius'u iteleyerek eşlik etti Pired. sonrasında ise çöp kutusunun en güvenli yer olabileceğini düşündü ve İlk önce Demetrius'u, sonrasında ise kendisini tıktı buraya. çöp kutusunun kapağını kapattıktan sonra endişeli bir yüz ifadesi ile kapağı  aralayarak göz ucuyla dışarıya, etrafı kontrol edermişçesine baktı.
eli ile kaldırdığı kapağı tekrardan kapadı ve Demetrius'un karanlıkta parlayan yüzüne doğru dönerek konuşmaya başladı; "Şimdi ortalığın biraz yatışmasını bekleyip harekete geçeceğiz. Ne sen beni bir daha göreceksin ne ben seni. Bu akşam harekete geçeriz yapacağın şey..."

Garip pired, belkide son cümlelerini aktarırken, uzaktan gelen kişi Çöp kutusuna doğru yaklaştı, yaklaştı, yaklaştı ve Bunun sonucunda yaşlı adam pired cümlesini tamamlayamadan, konteynır'ın kapağını hızlıca açtı; "Burada neler oluyor bakalım?" dedi ve Demetrius'a bakarak "Sen de kimsin ?" diye sordu...

Genç Demetrius, Güzel kızın sorduğu soru karşısında endişeye kapıldı ve bir şeyler geveledikten sonra mantıklı bir şekilde konuşmaya başladı; "Ben mi ? ben hiç kimseyim... ben kopuk, serseri, avareyim. Ben bir vagon, bir şarap şişesiyim. Ve bana fazla yaklaşırsan bir ustura olurum..." Dedi ve bir kaç saniye boyunca kızın yüzündeki ciddi ifadeye şahit olduktan sonra "Ehh, şaka şaka. Ben Demetrius, memnun oldum. Sizin isminiz nedir, efendim ?" diye sordu ve elini selamlaşmak için uzattı...

Mr. Demetrius
Mr. Demetrius
Devrimci
Devrimci

Mesaj tarafından Mr. Demetrius C.tesi Ara. 21, 2013 12:07 pm

Miyo, Pired-San ile olan konuşmasını bitirdiği vakit, Demetrius'un yanına geldi. Elini tekrardan sıktı ve sakin bir şekilde konuşmaya başladı; "Merhaba, benim adım Miyo, Miyo ifger. Yaşlı adam Pired-san'ile ilgilendiğiniz için teşekkürler. O sanırım yaşadığı bir olay yüzünden bu hale gelmiş. Bende bu denizci şapkasını o kendini mutlu hissetsin diye takıyorum. Her gün gelip onu tutukluyorum ve sonrada bilerek elimden kaçırıyorum, Çok mutlu oluyor öyle yapınca..."

Miyo ifger, gerçek bir devrimciydi ve tanımadığı Pired-san'ı mutlu etmek için elinden gelen her şeyi yapıyordu. hem İnsanlığın ölmemiş olduğunun bir kanıtı, hemde Miyo İfger'in iyi kalpliliği'nin bir göstergesiydi bu olay. Demetrius'un Genç kıza güvenmesinin sebeplerinden biride bu İyi Kalpliliği olacaktı.

Miyo, acıklı konuşmasını nihayetinde bitirmişti. Önce etrafını göz ucuyla kolaçan etti, sonrada Demetrius'un Kızarmış yüzüne doğru bakarak konuşmaya başladı; "Siz de onun laflarına inanıp, dediğini yaptığınıza göre onun ve bizim gibi bu dünyada bir şeylerin değişmesi gerektiğini mi düşünüyorsunuz? eğer öyleyse karargâhımıza gelmeye ne dersiniz?" Dediği anda yüzündeki samimi ifadenin yerini, Endişeli bir surat ifadesi almıştı. Sanki bir şeyler ters gidiyormuş gibi konuşmasına devam etti; "Y... Yoksa siz... Pired-san'ın bir akrabası mısınız? Kahretsin kuruluşumuz hakkında çok fazla şey anlattım! Lütfen beni ve benim anlattıklarımı unutun"

Demetrius, bu soru karşısında ne yapacağını bilemedi. nede olsa onca yıldır beklediği sözleri karşısındaki güzel yüzlü kız anlatmıştı. Kızın güzel yüzüne bakınca, Birden bire yüzü kızarmıştı Demetrius'un. Kendini cennetin uçsuz bucaksız kıyılarında Dalgalanan bulutlar gibi hissediyordu. İlk görüşte aşk denirdi bu güzel duyguya. Demetrius da Yakalanmıştı Bu tarif edilemeyen Duyguya...

Vakti değildi romantikliğin, şunun şurasında ciddi bir şeyler anlatıyordu genç kız. Yaşadığı duyguları bir yana bırakıp konuşmaya başladı Demetrius; "H-Hayır, ben Pired'in akrabası değilim. Ayrıca, bu davayı çoktandır kendi başıma yürütmekteyim; Fakat resmi Devrimci organizasyonu ile karşılaşma şansım olmadı. Hatta bu yüzden Harp Akademisinden bile atıldım. Diğer bir deyiş ile evet, Sizinle karargaha gelmeyi kabul ediyorum."

Mutlu son peri masallarında olur derler, ama yanılırlar. Demetrius Mutlu bir sonun başlangıcını'nın tamda ortasındaydı şuan...
Mr. Demetrius
Mr. Demetrius
Devrimci
Devrimci

Mesaj tarafından Mr. Demetrius Paz Ara. 22, 2013 8:24 am

Miyo, endişelenecek bir şey olmadığını anlayınca bir oh çekti. Eli ile sus işareti yaptı ve; "Hadi o duştan çıkmadan gidelim beni atlatmış olsun." dedikten sonra, Demetrius'a kendisini takip etmesini söyledi. Peh ! Görende miyo'yu iyi bir insan sanırdı. Aslında iyi bir insan olduğu doğruydu ama, Pired'in duştan çıkıp da Demetrius'u göremeyince "Benim yüzümden onu yakaladılar" diye ne kadar üzüleceğini tahmin bile edememişti.

Miyo ifger önde yürüyor, arkasından ise Demetrius ona eşlik ediyordu. Öyle görünüyordu ki genç kız, elinden geldiği kadarı ile yolu uzatmıştı. Hatta öyle ki Demetrius'un gözünde, Miyo ifger, Geçtikleri sokaklardan tekrar tekrar geçmekte ısrarcı gibi gözüktüğünü düşünüyordu...

Bir süre daha yürüdükten sonra genç kız, 3 bir yanı duvarlarla örtülmüş Çıkmaz bir sokağa varmıştı. Etrafı göz ucuyla da kontrol ettikten sonra, Sokağın içine doğru iyice yürümüştü.
Demetrius, Karargaha gizli bir girişten girildiğini anlamamış olsa ki "Neden burada durduk ?" gibi saçma bir soru sorduktan sonra, Genç kızın peşinden ilerlemeye devam etmişti.
Mr. Demetrius
Mr. Demetrius
Devrimci
Devrimci

Mesaj tarafından Mr. Demetrius Salı Ara. 24, 2013 6:56 am

Miyo, Kapıyı üç kez melodi kıvamında tıklaması, Ayak sesleriyle beraber yaşlı bir kadının "Buyurun ?" demesiyle son buldu. Miyo sorulan soru karşısında, kapı eşiğinden bakan teyzeye "Beni komşularınız gönderdi teyze, Kumaş satıyorum" cevabını verir vermez kapı kendiliğinden açıldı.

Demetrius' Evin içine dışarıdan bakınca zifiri karanlıktan başka hiç bir şey göremedi. Bu yüzden, içeriye Miyo'dan sonra ayak bastı. İçeri girmesiyle de beraber her yeri dolduran yeşil renkler, Zifiri karanlığı gerisinde bırakan ışık parıltıları ve yerinde duramayan bir çok insan ile karşılaştı. Burası mıydı Devrimcilerin karargahı ? Doğruyu söylemek gerekirse Devrimciden çok, Bir denizci karargahına benziyordu. hatta Tek farkı Beyaz yerine yeşil renkler kullanılmasıydı. Fakat neye benzediği umurunda değildi Demetrius'un. Bir an önce devrimcilerle birer birer tanışıp, aralarına katılmak istiyordu.

Demetrius ile Miyo içeriye adımını atar atmaz, Yanlarına iki alaycı bir tip belirmişti. Hatta Miyo'ya nefes alma fırsatı vermeden konuşmaya başlamışlardı; "Ne oldu niye erken geldin Miyo? Yoksa o deli adam öldü mü ? Ayrıca yanında ki de kim !?"
Bu soru karşısında Miyo cevap vermeyecek gibi gözüküyordu. Eh, işin başa düştüğünü anladı ve Konuşmaya başladı; "Hayır, Yaşlı herif ölmedi, turp gibi. Ayrıca adımda Demetrius, memnun oldum"
Mr. Demetrius
Mr. Demetrius
Devrimci
Devrimci

Mesaj tarafından Mr. Demetrius Perş. Ara. 26, 2013 11:55 am

Demetrius, Kendini tanıtmakta aceleci davrandığı gibi, Lafı Miyo'nun ağzından almış, Önlerinde duran adamların sözünü kesmişti. lafa böyle atılınca Demetrius, karşılarında ki Gençlerin de yüzünde ki Gıcık ifade dahada çirkinleşerek Hep bir ağızdan konuşmaya başlamışlardı; "Sen o deliyi nereden tanıyorsun ? Ayrıca ne kadarda pis kokuyorsun sen böyle, Ppaapapapa !"

Demetrius ile yeterince dalga geçmişti bu iki genç. Hatta bu kadarın fazla olduğunu düşündüler ve Miyo ya dönerek; "Hey peki bu herifin burada ne işi var ? " Diye sordular. Sonra yüzünü Eskisinden daha ciddi hale getirerek "Yoksa bu herife bizim hakkımızda bilgimi verdin ?" Dedi ve Ciddiyetini koruyarak Miyo'dan gelecek cevabı beklemeye başladı. Miyo ise Ciddiyet ile sorulan bu soruya, Endişeli bir şekilde "Şeeeey, ama o bizim gibi düşünüyor ! Bize yararı olabileceğini düş-" cevabını verdi ve başını hemen öne eğdi.

Miyo'nun bu sözlerini duyan bir adam ise Tek kaşını kaldırarak "Sen herkese öyle demiyor musun? Geçen sefer az daha yakalanıyorduk, senin yüzünden. Ayrıca sana kalsa sen o deliyi de aramıza alacaktın !" Diyerek Miyo'nun üzüntüsünü bir kat daha arttırmıştı. Neydi bütün bu hakaretler ? Sanki İsteyen elemandı Demetrius. Bu iğnelemeler onun dahada zoruna gitti Ve Kendisine atılan laflara karşı "Benim hakkımda Bir sorun mu var ? Bir devrimci olmasaydım, Buraya davet edilmeyi bile değil, sizin aranıza girmeyi hayal bile etmezdim." cevabını verdi.

Demetrius'a ve kendisine gelen alay ve fırçalara dayanamayan Miyo İfger "Demetrius bey, Önce bir duş almalısınız. Sonra sizi diğer askerler ile tanıştırırım." Diyerek Demetrius'u yarı iterek üst kata çıkarmıştı. Belki de Duş, gelen fırçalamaları unutturacak, Demetrius'un stresini üstünden çekip alacaktı.

Üst kata çıktığında Demetrius, Buranın bir karargahtan çok Küçük bir otel koridoruna benzediğini fark etmişti. Miyo ve arkasından Demetrius, biraz daha yürüdükten sonra küçük bir oda kapısının önünde durdular. Miyo Belindeki kemerden odanın anahtarını çıkarttı ve Demetriusa uzatarak; "Şimdilik benim odamda duş alabilirsiniz, Benim halletmem gereken bir kaç iş var. Gelince sizin kaydınızı yapıp bir oda ayarlarız." Dedi ve Alt kata inerek Demetrius'u duş ile baş başa bıraktı.

Demetrius Miyo'nun verdiği anahtarı Odanın kapı deliğinden soktu ve saat yönünün tersine doğru 2 kere çevirdi; Fakat açamadı. Bu seferde Saat yönüne doğru 2 kere çevirerek Kapının kolunu ileriye doğru itti ve İçeri girerek kapıyı hızlıca kapadı. Hemen ardından da Kapıyı bir kere kilitleyerek Anahtarı kapıda asılı bıraktı. Etrafa hızlıca bir göz attı, Odanın iç cephesi Cırtlak çingene pembesine boyanmıştı. Ortada ise toplu duran Beyaz ve gri bir yatak takımı duruyordu. Kafasını Yatağın hemen başucuna çevirdiğinde ise Büyük bir elbise gardrobu Ve üç küçük çekmeceli bir dolap, Gördüğü ilk şey olmuştu.

Odayı detaylıca kontrol etti Demetrius, Hemen ardından ise Karşıda duran Kapıyı açarak banyoya girdi. Banyo, Olağan standartlardan çok daha küçüktü. Yerler, Cinsi belirsiz bir taştan Yapılmıştı. Banyonun köşesinde ise yere montelenmiş küçük bir duş vardı. Uzun ve siyah paltosunu çıkardı ve yere koydu, Sonrasında ise Kırmızı Badi'sini Ve iç çamaşırlarını çıkartarak Küçük duşun içine girdi. Çeşmeyi açtı ve Sıcak suyun gelmesini bekledi...
Mr. Demetrius
Mr. Demetrius
Devrimci
Devrimci

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

- Similar topics