One Piece Türkiye
Merhaba arkadaşlar.

Biliyorsunuz, burası yönetim ekibimizde ki birkaç sorundan ve sistematik hatalardan dolayı etkinliğini yitirdi. Kaldığı yerden devam ettirmek mümkün değil şuanda.

Bizde, yönetim ekibimizden kalan arkadaşlarla tekrardan; daha sistematik, daha görsel, daha gelişmiş, daha basit ve çok daha eğlenceli bir RPG için kollarımızı sıvadık. Yakın zamanda da gösterime girmeyi umud ediyoruz.

Çalışmalarımızı yoğun tempo ile devam ettiriyoruz. Aramıza katılmak, bizlere destek vermek isterseniz, Onebahriye adlı Skype adresinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

One Piece Türkiye
Merhaba arkadaşlar.

Biliyorsunuz, burası yönetim ekibimizde ki birkaç sorundan ve sistematik hatalardan dolayı etkinliğini yitirdi. Kaldığı yerden devam ettirmek mümkün değil şuanda.

Bizde, yönetim ekibimizden kalan arkadaşlarla tekrardan; daha sistematik, daha görsel, daha gelişmiş, daha basit ve çok daha eğlenceli bir RPG için kollarımızı sıvadık. Yakın zamanda da gösterime girmeyi umud ediyoruz.

Çalışmalarımızı yoğun tempo ile devam ettiriyoruz. Aramıza katılmak, bizlere destek vermek isterseniz, Onebahriye adlı Skype adresinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

One Piece Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yeni Görev(Demetrius.)

2 posters

Yeni Görev(Demetrius.) Empty Yeni Görev(Demetrius.)

Mesaj tarafından East Blue Anlatıcı C.tesi Ocak 04, 2014 8:00 am

Bu gün size yeni birinin maceralarını anlatacağım. Aslında yeni değil. Bir süredir maceraları devam eden biri ama ben daha yeni gördüm. Bu biraz benim hatamdı. Ama neyse gördüm hikayesini başladığım anlatmaya ....

Genç adam çok kısa bir süre önce devrimcilere katılmış olmasına rağmen şimdiden yeni bir görev almıştı. Daha doğrusu görevi alacağı yeri ve kişiyi öğrenmişti. Bir gemiye binip biradaya gidecekti. Burada adanın tek barına gidip ona verilen mektubu barmene bırakacaktı. Daha sonrada görevini alacaktı. Çok basitti.

Yolculuk oldukça güzel geçiyordu ve sonunada yaklaşmıştı. Bir kaç saat içinde kara gözükecekti. Yolculuk sırasında gemi iyi bir rüzgara sahipti ve hızlı yol alıyordu. Dalgalarda sakindi bu yüzden gemi çok sallanmıyordu. Hava ise tam pikniklikti. Dışarısı gece bile 20 derece filandı. İnsanın sonsuza kadar burada kalası geliyordu bu şartlarda. Belkide genç adam kalmak ister. Belkide herşeyi bırakıp bu geminin mürettabatına katılır? En iyisi bunu kendisine sormak lazım.
East Blue Anlatıcı
East Blue Anlatıcı
Tarafsız
Tarafsız

The author of this message was banned from the forum - See the message

- Similar topics