One Piece Türkiye
Merhaba arkadaşlar.

Biliyorsunuz, burası yönetim ekibimizde ki birkaç sorundan ve sistematik hatalardan dolayı etkinliğini yitirdi. Kaldığı yerden devam ettirmek mümkün değil şuanda.

Bizde, yönetim ekibimizden kalan arkadaşlarla tekrardan; daha sistematik, daha görsel, daha gelişmiş, daha basit ve çok daha eğlenceli bir RPG için kollarımızı sıvadık. Yakın zamanda da gösterime girmeyi umud ediyoruz.

Çalışmalarımızı yoğun tempo ile devam ettiriyoruz. Aramıza katılmak, bizlere destek vermek isterseniz, Onebahriye adlı Skype adresinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

One Piece Türkiye
Merhaba arkadaşlar.

Biliyorsunuz, burası yönetim ekibimizde ki birkaç sorundan ve sistematik hatalardan dolayı etkinliğini yitirdi. Kaldığı yerden devam ettirmek mümkün değil şuanda.

Bizde, yönetim ekibimizden kalan arkadaşlarla tekrardan; daha sistematik, daha görsel, daha gelişmiş, daha basit ve çok daha eğlenceli bir RPG için kollarımızı sıvadık. Yakın zamanda da gösterime girmeyi umud ediyoruz.

Çalışmalarımızı yoğun tempo ile devam ettiriyoruz. Aramıza katılmak, bizlere destek vermek isterseniz, Onebahriye adlı Skype adresinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

One Piece Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Selamlar, Saygılar!

5 posters

Selamlar, Saygılar! Empty Selamlar, Saygılar!

Mesaj tarafından Yasopp C.tesi Kas. 02, 2013 6:03 am

Selamlar,

Bundan böyle RPG de görev alacak onaylayıcı GM ben oluyorum. Diğer görevlilere oranla, daha iyi anlaşacığımıza eminim. Neden belirtmeme gerek yok sanırım? Gencim, yakışıklıyım..

Yakında Akagami'nin tahtını devirerek kızıl saç korsanlarının başını çekmeyi düşünüyorum, malumunuz baskıcı yönetim uyguluyor. Ayak işlerini yaptırıyor..

En son Yasopp tarafından C.tesi Kas. 02, 2013 6:10 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Yasopp
Yasopp
Onaylayıcı
Onaylayıcı

Selamlar, Saygılar! Empty Geri: Selamlar, Saygılar!

Mesaj tarafından The Clown King Buggy C.tesi Kas. 02, 2013 6:08 am

Yasopp demiş ki:
Selamlar,

Bundan böyle RPG de görev alacak onaylayıcı GM ben oluyorum. Diğer görevlilere oranla, daha iyi anlaşacığımıza eminim. Neden belirtmeme gerek yok sanırım? Gencim, yakışıklıyım..

Yakında Akagami'nin tahtını devirerek kızıl saç korsanlarının başını çekmeyi düşünüyorum, malumunuz baskıcı yönetim uyguluyor. Ayak işlerini yaptırıyor..ayrıca Benn Beckman çok süper bir admin!

Bak hele ya...daha iki dakika önce tokatladım seni ama hala uslu durmuyorsun! banlıyorum seni! Cool

En son Ben Beckman tarafından C.tesi Kas. 02, 2013 6:12 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
The Clown King Buggy
The Clown King Buggy
Anlatıcı&Onaylayıcı

Anlatıcı&Onaylayıcı

Mesaj tarafından Akagami C.tesi Kas. 02, 2013 6:11 am

Yasopp demiş ki:Akagami'nin tahtını devirerek kızıl saç korsanlarının başını çekmeyi düşünüyorum
Öhm.
Akagami
Akagami
Kurucu
Kurucu

https://one-piece.forum.st

Mesaj tarafından Furydama C.tesi Kas. 02, 2013 9:16 am

Selamlar, Saygılar! Zcyf
Furydama
Furydama
Tarafsız
Tarafsız

Mesaj tarafından Serininjaa C.tesi Kas. 02, 2013 9:30 am

Yasopp hımm senden iyi nişancı olacağım ! Very Happy
Serininjaa
Serininjaa
Tarafsız
Tarafsız

- Similar topics