One Piece Türkiye
Merhaba arkadaşlar.

Biliyorsunuz, burası yönetim ekibimizde ki birkaç sorundan ve sistematik hatalardan dolayı etkinliğini yitirdi. Kaldığı yerden devam ettirmek mümkün değil şuanda.

Bizde, yönetim ekibimizden kalan arkadaşlarla tekrardan; daha sistematik, daha görsel, daha gelişmiş, daha basit ve çok daha eğlenceli bir RPG için kollarımızı sıvadık. Yakın zamanda da gösterime girmeyi umud ediyoruz.

Çalışmalarımızı yoğun tempo ile devam ettiriyoruz. Aramıza katılmak, bizlere destek vermek isterseniz, Onebahriye adlı Skype adresinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

One Piece Türkiye
Merhaba arkadaşlar.

Biliyorsunuz, burası yönetim ekibimizde ki birkaç sorundan ve sistematik hatalardan dolayı etkinliğini yitirdi. Kaldığı yerden devam ettirmek mümkün değil şuanda.

Bizde, yönetim ekibimizden kalan arkadaşlarla tekrardan; daha sistematik, daha görsel, daha gelişmiş, daha basit ve çok daha eğlenceli bir RPG için kollarımızı sıvadık. Yakın zamanda da gösterime girmeyi umud ediyoruz.

Çalışmalarımızı yoğun tempo ile devam ettiriyoruz. Aramıza katılmak, bizlere destek vermek isterseniz, Onebahriye adlı Skype adresinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

One Piece Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Canı Gönülden, Selamlar.

3 posters

Canı Gönülden, Selamlar. Empty Canı Gönülden, Selamlar.

Mesaj tarafından Yuri Aksamov Çarş. Ekim 02, 2013 12:55 pm

Merhabalar arkadaşlar;

Lokman, ismim. 18 Yaşındayım, Çanakkale'de ikamet ediyorum, Trabzonluyum, Lise okuyorum, gencim, yakışıklıyım.. Yeterli sanırım Smile

OP mangada fazla takip etmesemde, animede günceldeyim. Luffy'yi es geçip, Zoro'yu esas adam olarak görenlerdenim.

RP tecrübem, 2-3 yıldır ilgileniyorum. Çoğunlukla Game Of Thrones, Harry Potter'la alakalı forumlarda vakit geçiriyorum ancak hep arayış içindeydim, One Piece için bir RPG, olmadı Naruto için bir RPG, o da olmadı SAO olsun Bleach olsun.. Animelerle alakalı adam akıllı tek bir foruma olsun rastgelemedim.

Geçen yıl, kendi rpg mi kurmaya karar verdim, OP temalı. Herşeyim hazır olmasına rağmen, bağlı olduğum hostingin çöküşüyle, benim sitemde darma dağın oldu, hayata gözlerini açamadan can verdi Smile

1 Yıldır beklemedeyim, sona erdi inş.

Saygılarımla Smile
Yuri Aksamov
Yuri Aksamov
Korsan&Grafiker

Korsan&Grafiker

Canı Gönülden, Selamlar. Empty Geri: Canı Gönülden, Selamlar.

Mesaj tarafından Akagami C.tesi Ekim 05, 2013 2:36 am

Hoşgeldin efenim, inşallah kalıcı olursun.
Akagami
Akagami
Kurucu
Kurucu

https://one-piece.forum.st

Mesaj tarafından Yuri Aksamov Paz Ekim 06, 2013 10:19 am

Hoşbulduk, olacağum inş Smile
Yuri Aksamov
Yuri Aksamov
Korsan&Grafiker

Korsan&Grafiker

Mesaj tarafından Kori Ryuzoku C.tesi Ekim 12, 2013 7:10 am

Merhaba, ben yeni katıldım. İstanbul'da oturuyorum. Yaşım 18 adım Ömer.
Kori Ryuzoku
Kori Ryuzoku
Tarafsız
Tarafsız

- Similar topics