One Piece Türkiye
Merhaba arkadaşlar.

Biliyorsunuz, burası yönetim ekibimizde ki birkaç sorundan ve sistematik hatalardan dolayı etkinliğini yitirdi. Kaldığı yerden devam ettirmek mümkün değil şuanda.

Bizde, yönetim ekibimizden kalan arkadaşlarla tekrardan; daha sistematik, daha görsel, daha gelişmiş, daha basit ve çok daha eğlenceli bir RPG için kollarımızı sıvadık. Yakın zamanda da gösterime girmeyi umud ediyoruz.

Çalışmalarımızı yoğun tempo ile devam ettiriyoruz. Aramıza katılmak, bizlere destek vermek isterseniz, Onebahriye adlı Skype adresinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

One Piece Türkiye
Merhaba arkadaşlar.

Biliyorsunuz, burası yönetim ekibimizde ki birkaç sorundan ve sistematik hatalardan dolayı etkinliğini yitirdi. Kaldığı yerden devam ettirmek mümkün değil şuanda.

Bizde, yönetim ekibimizden kalan arkadaşlarla tekrardan; daha sistematik, daha görsel, daha gelişmiş, daha basit ve çok daha eğlenceli bir RPG için kollarımızı sıvadık. Yakın zamanda da gösterime girmeyi umud ediyoruz.

Çalışmalarımızı yoğun tempo ile devam ettiriyoruz. Aramıza katılmak, bizlere destek vermek isterseniz, Onebahriye adlı Skype adresinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

One Piece Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Selamlar

5 posters

Selamlar      Empty Selamlar

Mesaj tarafından Murcielago Secchi C.tesi Kas. 02, 2013 11:30 am

Ben Wookiepie, denizci adayıyım.

Gerçek adım Serkan, Balıkesir'den katılıyorum. 22 yaşındayım. Yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum.

Ilk RPG denemem. Umarım hep birlikte güzel vakit geçiririz. Keyifli oyunlar herkese.
Murcielago Secchi
Murcielago Secchi
Tarafsız
Tarafsız

Selamlar      Empty Geri: Selamlar

Mesaj tarafından Akagami C.tesi Kas. 02, 2013 11:32 am

Hoşgeldin kardeşim, ilk deneyimin olmasına rağmen çok güzel yazıyorsun tebrikler. Umarım kalıcı olursun.
Akagami
Akagami
Kurucu
Kurucu

https://one-piece.forum.st

Mesaj tarafından Kurosazaki Meriutsu C.tesi Kas. 02, 2013 11:34 am

Evet bende yazımını çok beğendim, biraz sisteme alışman gerekiyor sonra iyi bir rpci olucaksın. Hoş geldin kalıcı olman dileği ile...
Kurosazaki Meriutsu
Kurosazaki Meriutsu
Tarafsız
Tarafsız

Mesaj tarafından Yasopp C.tesi Kas. 02, 2013 11:36 am

Hoşgeldin Serkan, kalıcı olursun umarım Smile
Yasopp
Yasopp
Onaylayıcı
Onaylayıcı

Mesaj tarafından The Clown King Buggy C.tesi Kas. 02, 2013 11:42 am

Hoşgeldin Serkan (abi) ben 18 yaşındayım saygı kusur etmem o yüzden. Bu arada yarışmacı derken ? burası var mısın yok musun, yeteneksiziniz türkiye ve o ses türkiye değil bizlerde acun ılıcalı değiliz Very Happy neyse hoş geldin, sefalar getirdin.
The Clown King Buggy
The Clown King Buggy
Anlatıcı&Onaylayıcı

Anlatıcı&Onaylayıcı

Mesaj tarafından Murcielago Secchi C.tesi Kas. 02, 2013 11:58 am

Hoşbulduk, teşekkürler. Wink 
Murcielago Secchi
Murcielago Secchi
Tarafsız
Tarafsız

- Similar topics