One Piece Türkiye
Merhaba arkadaşlar.

Biliyorsunuz, burası yönetim ekibimizde ki birkaç sorundan ve sistematik hatalardan dolayı etkinliğini yitirdi. Kaldığı yerden devam ettirmek mümkün değil şuanda.

Bizde, yönetim ekibimizden kalan arkadaşlarla tekrardan; daha sistematik, daha görsel, daha gelişmiş, daha basit ve çok daha eğlenceli bir RPG için kollarımızı sıvadık. Yakın zamanda da gösterime girmeyi umud ediyoruz.

Çalışmalarımızı yoğun tempo ile devam ettiriyoruz. Aramıza katılmak, bizlere destek vermek isterseniz, Onebahriye adlı Skype adresinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

One Piece Türkiye
Merhaba arkadaşlar.

Biliyorsunuz, burası yönetim ekibimizde ki birkaç sorundan ve sistematik hatalardan dolayı etkinliğini yitirdi. Kaldığı yerden devam ettirmek mümkün değil şuanda.

Bizde, yönetim ekibimizden kalan arkadaşlarla tekrardan; daha sistematik, daha görsel, daha gelişmiş, daha basit ve çok daha eğlenceli bir RPG için kollarımızı sıvadık. Yakın zamanda da gösterime girmeyi umud ediyoruz.

Çalışmalarımızı yoğun tempo ile devam ettiriyoruz. Aramıza katılmak, bizlere destek vermek isterseniz, Onebahriye adlı Skype adresinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

One Piece Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Selamlar, Saygılar, Sevgiler.

4 posters

Selamlar, Saygılar, Sevgiler. Empty Selamlar, Saygılar, Sevgiler.

Mesaj tarafından Wictor Wondla[Öldü] Ptsi Kas. 25, 2013 6:32 am

Merhabalar efendim, ben Ahmet. Kendi halinde bir Lise 4 öğrencisi, ucundan geek bir insanım. Fazla okumamış olmama rağmen Marvel/DC evrenlerine bayılır, manga ve animeleri de eş derece de severim.(Gerçi çoğu Manga animeden daha iyi ama...) Fakat Doctor Who(ki büyük haranıyımdır), Sherlock, Game of Thrones, Harry Potter serilerine duyduğum sevgi ile boy ölçüşemez hiç biri. Belki FMA... Neyse. Siteye muslu davet etti beni, sistemler benim ortalama seviyedeki zekamı biraz zorlayacak olsa da, bir şekilde çabalar ve One Piece evreninin dalgalı denizlerine kavuşurum umarım. Sitenin bütün ekstrem özelliklerini kullanarak bir karakter açmayı planladığımdan hayli sıradışı olacak benim için bu deneyim. Unutmadan, Haydarpaşa Anadolu Lisesinde okuyorum.
Wictor Wondla[Öldü]
Wictor Wondla[Öldü]
Korsan
Korsan

Selamlar, Saygılar, Sevgiler. Empty Geri: Selamlar, Saygılar, Sevgiler.

Mesaj tarafından Furydama Ptsi Kas. 25, 2013 6:35 am

Selamlar, Saygılar, Sevgiler. Zcyf
Furydama
Furydama
Tarafsız
Tarafsız

Mesaj tarafından Jiro Katsu Kenchirou Ptsi Kas. 25, 2013 6:49 am

Hoş geldin OP evrenine ... Aynı ayaktakımında olmak dileğiyle Razz 
Jiro Katsu Kenchirou
Jiro Katsu Kenchirou
Tarafsız
Tarafsız

Mesaj tarafından Harakagi Hitsu Ptsi Kas. 25, 2013 7:42 am

Hoş geldin ben de Kurosazaki Very Happy
Yani chatteki ismim bu, karakterler sıfırlanmadan önce de bu ada sahip bir karakterim vardı Very Happy
Harakagi Hitsu
Harakagi Hitsu
Devrimci
Devrimci

- Similar topics