One Piece Türkiye
Merhaba arkadaşlar.

Biliyorsunuz, burası yönetim ekibimizde ki birkaç sorundan ve sistematik hatalardan dolayı etkinliğini yitirdi. Kaldığı yerden devam ettirmek mümkün değil şuanda.

Bizde, yönetim ekibimizden kalan arkadaşlarla tekrardan; daha sistematik, daha görsel, daha gelişmiş, daha basit ve çok daha eğlenceli bir RPG için kollarımızı sıvadık. Yakın zamanda da gösterime girmeyi umud ediyoruz.

Çalışmalarımızı yoğun tempo ile devam ettiriyoruz. Aramıza katılmak, bizlere destek vermek isterseniz, Onebahriye adlı Skype adresinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

One Piece Türkiye
Merhaba arkadaşlar.

Biliyorsunuz, burası yönetim ekibimizde ki birkaç sorundan ve sistematik hatalardan dolayı etkinliğini yitirdi. Kaldığı yerden devam ettirmek mümkün değil şuanda.

Bizde, yönetim ekibimizden kalan arkadaşlarla tekrardan; daha sistematik, daha görsel, daha gelişmiş, daha basit ve çok daha eğlenceli bir RPG için kollarımızı sıvadık. Yakın zamanda da gösterime girmeyi umud ediyoruz.

Çalışmalarımızı yoğun tempo ile devam ettiriyoruz. Aramıza katılmak, bizlere destek vermek isterseniz, Onebahriye adlı Skype adresinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

One Piece Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İsyankâr47 "Demetrius"

2 posters

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

İsyankâr47 "Demetrius" - Sayfa 2 Empty Geri: İsyankâr47 "Demetrius"

Mesaj tarafından Mr. Demetrius Cuma Ara. 27, 2013 6:41 am

çeşmeden çıkan sıcak su, Duşun içindeki küçük kovaya doluyordu. Demetrius ise Kovaya dolan sıcak suyu kullanarak Üstündeki pisliği gideriyordu.

Demetrius'un Duştan çıktığı gibi ilk işi, Banyo kapısının arkasında duran Havluyu alıp kurulanmak olmuştu. Bu sırada ise Odanın önünde duran Miyo ifger Otel Banyonun kapısını tıklatmış, Demetrius'un duyabileceği şekilde yüksek sesle bağırmıştı; "Benim Demetrius San ! Ben miyooo, Başvuru formlarınızı getirdim. İşinizi çabuk bitirin de bir an önce Dışarı çıkalım" Dediği gibi de Kapının önünde dikilmeye başlamıştı.

Elinden geldiği kadar hızlı olmaya çalışıyordu Demetrius. Kurulandığı havluyu bir kenara attı ve İç çamaşırlarını, sonrada Paltosunu hızlıca üstüne geçirdi. hemen ardından ise Bir yandan kapının kilidini çevirirken, Bir yandan da eksik bir şeyin olup olmadığını kontrol etti. Banyodan çıktığı gibi de hızlıca Ana kapıya koştu, Kilidi açarak da Kapıyı hızlıca açtı. Karşısında dikilen miyo'ya Bir selam verdi Ve kapıyı kapatarak Anahtarları uzattı.
Mr. Demetrius
Mr. Demetrius
Devrimci
Devrimci

The author of this message was banned from the forum - See the message

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

- Similar topics